Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zajęta, wolna mężatka szuka

Rozpoczęte przez ~Słońce , 02 lip 2015
  • avatar ~Słońce ~Słońce
    ~Słońce
    Napisane 02 lipca 2015 - 22:10
    Jestem atrakcyjną blondynką po trzydziestce i szukam miłych chwil w męskim towarzystwie. Nie szukam męża, jednego już mam, ale kochanka, który będzie również przyjacielem. Kogoś, kto doda kolorów i spowoduje dobry nastrój na co dzień. Interesuje mnie stała, dłuższa relacja oparta na szczerości, zaufaniu i namiętności z zachowaniem dyskrecji.
    Jestem z dolnego śląska.
    Więcej
    zachod_slonca@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kulturka ~Kulturka
    ~Kulturka
    Napisane 08 lipca 2015 - 09:18
    długo już szukasz... może jakbyś nie odpowiadała arogancko na próby nawiązania kontaktu to już byś znalazła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Słońce ~Słońce
    ~Słońce
    Napisane 08 lipca 2015 - 22:24
    Chyba koledze coś się pokrętło, ponieważ arogancka nie jestem i nigdy dla nikogo nie byłam. Nie jestem natomiast sfrustrowaną kobietą, która szuka pierwszego lepszego męskiego ramienia jakie się trafi. Przykro mi jeżeli poczułeś się odrzucony.
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kulturka ~Kulturka
    ~Kulturka
    Napisane 09 lipca 2015 - 17:46
    oboje wiemy, że ani nie jest Ci przykro ani mnie nie pozdrawiasz.

    nie dość że arogancka to jeszcze hipokrytka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 20 grudnia 2018 - 01:32
    Jestem z woj. Śląskiego mam 25 lat i bardzo chętnie Cię poznam Patryk9425@gazeta.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zbyszekdawidczyk68@gmail.com ~Zbyszekdawidczyk68@gmail.com
    ~Zbyszekdawidczyk68@gmail.com
    Napisane 16 stycznia 2020 - 08:56
    Witam Cię cieplutko ???? jeśli masz ochotę się bliżej poznać i jesteś miłą i dyskretną kobietą to napisz do mnie na numer 667131029

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Brawo ~Brawo
    ~Brawo
    Napisane 29 grudnia 2020 - 14:34
    Dojrzały ale jeszcze do wzięcia:-) Pogodny i wyrozumiały. Obdarzony...poczuciem humoru. Nieskąpy i dość inteligentny (opinia nie moja) Pogadamy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 29 grudnia 2020 - 16:53
    ~Brawo napisał:
    Dojrzały ale jeszcze do wzięcia:-) Pogodny i wyrozumiały. Obdarzony...poczuciem humoru. Nieskąpy i dość inteligentny (opinia nie moja) Pogadamy?

    Kłamiesz, nie istnieją mężczyźni wyrozumiali w stosunku do kobiet a już szczególnie wyrozumiali i inteligentni. A z tym nieskąpy to już przegiąłeś. Do takiego mężczyzny ustawiłby się sznurek kobiet i nie musiałby się tu reklamować. No chyba, że wyglądasz jak Quasimodo to wybacz mi tą bezpośredniość ale musisz być mega bogaty lub chociaż sławny, co najmniej jak Danny DeVito i wtedy masz jakieś szanse:D
    Także drogie Panie proszę się nie nabierać na takie teksty a ten Pan coś z pewnością zataił:D
    Może żonę? Albo umiłowanie do swingowania? Bądź szczery, dawaj tu całą prawdę o sobie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafałek ~Rafałek
    ~Rafałek
    Napisane 31 grudnia 2020 - 00:43
    ~czwórka - Boje się Ciebie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 31 grudnia 2020 - 10:55
    ~Rafałek napisał:
    ~czwórka - Boje się Ciebie :)

    Bój się:-);-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy