Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

Wybór lodówki

Rozpoczęte przez ~Mariusz, 23 gru 2014
  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 23 grudnia 2014 - 11:52
    Wybieram właśnie lodówkę, po świętach mam zamiar zamówić. Poproszę o opinie - na co zwracać największą uwagę przy szukaniu sprzętu? Pojemność, typ to wiem, chodzi mi o jakieś takie dodatki typu - czy opłaca się mieć mini bar? czy wybierać najwyższą klasę energetyczną - czy to rzeczywiście się opłaci?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brushai ~brushai
    ~brushai
    Napisane 16 lipca 2016 - 10:10
    Mam podobny problem.Szukam czegos do 2000 zl. Co polecaice w miare niepsujacego sie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leske ~leske
    ~leske
    Napisane 19 lipca 2016 - 11:09
    Nie ma niepsującej sie pralki. Nie ma znaczenia jaką droga pralkę kupisz. Każda prędzej czy później zacznie sie psuc. Jest to w koncu sprzęt, ktory się uzytkuje. Ze swojej strony mogę polecić lodówkI Candy. Firma ma w Polsce dobry serwis, poza tym części mozna kupic w dorbrej cenie tak więc w porównaniu do innych firm nie powinno być probelmu z naprawieniem w razie problemów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bluedot ~bluedot
    ~bluedot
    Napisane 09 sierpnia 2016 - 10:30
    ~brushai napisał:
    Mam podobny problem.Szukam czegos do 2000 zl. Co polecaice w miare niepsujacego sie?


    Ja również mam Candy. I mogę stwierdzić,ze trafił mi się taki niepsujący się model. Od prawie 8 lat pralka chodzi bezproblemowo i nie zanosi się abyśmy mieli ja w najbliższym czasie zmeniać. W ciągu tego okresu ani razu się nie popsuła. No - zdarzyło sie raz czy dwa,ze wciągnęła skarpetkę ale przecież można to wyjąć samodzielnie. Jakiś czas temu pomagałem wybierać pralkę rodzicom. Również zdecydowali się na Candy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy