Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

Telewizor. Wybór

Rozpoczęte przez ~Grin, 28 lis 2014
  • avatar ~Grin ~Grin
    ~Grin
    Napisane 28 listopada 2014 - 13:32
    Witam,
    Mam dylemat z wyborem telewizora. Chodzi mi o urzadzenie d rozmiarze 45 cali, mieszczace sie w budżecie 3500 zł. Najelpiej coś z duza rozdzielczością, na plus byłoby tez 3D, moze system typu smart. Dobrze byłoby chociaż producenta miec konkretnego, bo nie ukrywam, ze zblizają się świateczne promocje i miłoby było skorzystać z nich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Botel ~Botel
    ~Botel
    Napisane 04 grudnia 2014 - 12:45
    Szukaj czegoś od LG. Jest teraz dużo fajnych modeli w tej cenie, tym bardziej, ze promocje świąteczne juz są, mozna kupić taniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grin ~Grin
    ~Grin
    Napisane 05 grudnia 2014 - 16:04
    Tak sie zastanawiałem nad LG, bo mam w domu juz jeden Tv od nich i nie sprawia żadnych kłopotów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ędrzej ~Ędrzej
    ~Ędrzej
    Napisane 09 grudnia 2014 - 13:10
    Za taką kasę możesz mieć już mega fajne urządzenia od LG i trochę większe, jeśli to nie problem. Za 3k masz np. LG 47LB731V ,LG 49UB820V. 4k, 900Hz. Żyć nie umierać, a raczej oglądać :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy