Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

Stagnacja mięśni

Rozpoczęte przez ~Marek47, 03 lis 2017
  • avatar ~Marek47 ~Marek47
    ~Marek47
    Napisane 03 listopada 2017 - 19:39
    Witam! Od jakiegoś czasu męczy mnie stagnacja mięśni. Nie wiem czy to kwestia wieku, czy też może złego treningu lub diety? Trenuję już od 3 lat, stosuję dietę wysokobiałkową, węglowodany przed i po ćwiczeniach, spożywam 6 posiłków dziennie. Regularne treningi z hantlami i sztangą. Jednak efektów brak. Motywacja do dalszych działań kompletnie spada. Czy macie jakieś propozycje, w jaki sposób mógłbym efektywnie rozbudować masę mięśniową?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 04 listopada 2017 - 15:45
    Rozważ suplementację. Tylko pamiętaj żeby preparat miał odpowiedni i naturalny skład, z uwagi na wiek. Nie ma sensu ładować w siebie syntetyki, żeby nie obciążać dodatkowo wątroby. Skup się na tym żeby suplement zawierał argininę, która wspomaga rozbudowę tkanki mięśniowej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek47 ~Marek47
    ~Marek47
    Napisane 05 listopada 2017 - 22:24
    A mógłbyś polecić jakiś konkretny preparat? Tyle różnych suplementów jest teraz na rynku, a ja jako laik nie potrafię wybrać najlepszego. Szukam sprawdzonych rozwiązań, które na pewno zadziałają. Chociaż sceptycznie podchodzę do tematu suplementacji, to i tak chciałbym spróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamil ~kamil
    ~kamil
    Napisane 16 listopada 2017 - 21:14
    Nie tylko argininę. Dobrze by było żeby miał jeszcze karnitynę i ewentualnie jakiś booster testosteronu, wtedy na pewno zobaczysz szybkie efekty. Nie masz dodatkowo drętwienia kończyn? Bo mi bardzo dokuczały jak miałem stagnację. Suplementacja rzeczywiście pomaga, sam stosowałem, więc mogę potwierdzić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rr ~Rr
    ~Rr
    Napisane 10 stycznia 2020 - 09:16
    Suplementy mogą pomóc ale nie są rozwiązaniem. Jeśli już to powinieneś wspomóc budowanie masy mięśniowej, BCAA i glutamina w przypadkach zastoju to podstawa. Arginina najlepiej w formie aakg też ma sens. Natomiast przed pójściem w boostery itd zmodyfikuj odżywianie. Bez węglowodanów sam widzisz jakie są efekty.. tzn nie ma ich. Wniosek jest chyba oczywisty. Po odrzuceniu carbo zmiany przyjdą w mgnieniu oka. Zmieniaj też intensywność treningu i programy treningowe co kilka tygodni maksymalnie co 3 miesiące.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy