Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Prezent Mikołajkowy

Rozpoczęte przez ~Misiaczek, 06 lis 2017
  • avatar ~Misiaczek ~Misiaczek
    ~Misiaczek
    Napisane 06 listopada 2017 - 14:03
    Chcę dla swojego synka kupić prezent ale taki mikołajkowy. Taki z którego będzie bardzo zadowolony. Myślałem o czymś takim:
    konsoleigry.pl/konsole-nswitch/9483-konsola-nintendo-switch-red-super-mario-odyssey-045496452391.html , co o nim myślicie? Fajny?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 17 listopada 2017 - 06:06
    Bardzo fajny pomysł, sam bym na konsoli pograł a ta jest w dobrej cenie więc nie wiem czy nie zamówić sobie ;) A synek nasz dopiero na świat więc w grę wchodzą tylko ciuszki, smoczki, buteleczki etc i z psot mu mały dresik zamówiłem- żona będzie dumna z moich zakupów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 21 listopada 2017 - 12:42
    My postanowiliśmy, że w tym roku odpuszczamy sobie wymienianie się prezentami i po prostu zorganizujemy sobie jakiś fajny wypad, zaplanowaliśmy https://www.termabania.pl/ bo wstyd się przyznać, ale jeszcze nie byliśmy nigdy a znajomi jeżdżą regularnie i świetnie to brzmi zarówno dla dzieciaków jak i dla rodziców

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antoni75 ~Antoni75
    ~Antoni75
    Napisane 03 grudnia 2017 - 13:43
    Myślę, że można na mikołajki czy na święta na spokojnie kupić zegarek :) Znam bardzo fajna stronkę https://www.e-zegarki.pl/, mają tam różne modele w dobrych cenach :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy