Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Oszukany

Rozpoczęte przez ~Tomek, 05 lut 2018
  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 05 lutego 2018 - 13:09
    Potrzebuje rady, moze ostudzenia emocji

    W maju zeszlego roku poznalem kobiete. Ja mam 45 lat, ona 40. Oboje po przejsciach, ona na poczatku z duza rezerwa, ale wydawalo mi sie, ze zaczelo sie ukladac. Mieszkamy w innych miastach, ale spotykamy sie czesto

    Sytuacja sprzed 3 miesiecy

    Niedziela rano, budzimy sie u mnie po wspolnie spedzonej nocy. Ona sprawdza telefon i rzuca - sorry Skarbie, potrzebuje pol godziny dla siebie - moj przyjaciel ma problem i musze mu pomoc.

    Nie podoba mi sie to 'mu', ale nie chce byc paranoikiem - mowie ok, nie pytam, ona tez nic nie mowi

    Miedzy nami wszystko jest tak jak bylo, ale widze, ze ona dosc czesto sprawdza telefon


    I zeszly tydzien

    Bylem u niej na pare dni. Poszla do pracy, zostawila komorke w domu

    Wiem, nie powinienem, ale ciekawosc zwyciezyla - chcialem wiedziec jaki 'problem' byl tak wazny tego niedzielnego poranka

    'Problem' jest w moim wieku. Koresponduja ze soba od poltora roku. Codziennie. Zonaty. Typ - nie kocham zony, nie laczy nas nic poza psami i kredytem na dom, ale nie czuje sie na silach zeby odejsc. Nie maja dzieci.

    Setki zdjec, dzielenie najbardziej intymnych szczegolow. Nie spotkali sie, nie spali ze soba - ale emocjonalnie oboje sa zaangazowani na calego

    Jestem wsciekly.

    Moje pierwsze malzenstwo rozpadlo sie w ten sposob - zona przestala rozmawiac ze mna i znalazla 'pocieszyciela' - dowiedzialem sie po blisko roku i zaluje, ze tak pozno

    Znalazlem zone tego goscia na Instagramie. Pokazalem mojej kobiecie (w zasadzie chyba juz ex kobiecie), ze za tym wszystkim stoi zywa osoba, ktora jest oszukiwana

    Szkoda mi jej. Wydaje sie dobra i ciepla osoba. Mam ochote powiedziec jej co wyprawia i pisze o niej jej maz

    Powiedziec? Zostawic to tak jak jest?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 05 lutego 2018 - 16:35
    Tomku,
    Dwa ... no może trochę więcej niż dwa :-) słowa ode mnie... na ostudzenie emocji :-) Policz do dziesięciu, weź głęboki oddech... emocje nie są dobrym doradcą w tym przypadku. Myślę, że warto abyś zadał sobie kilka razy pytanie dlaczego? Dlaczego ten mężczyzna jest dla niej taki ważny? Dlaczego myślisz o tym, by powiedzieć jego żonie co łączy go z Twoją ex-kobietą? Dlaczego sprawdzałeś jej komórkę? Wreszcie dlaczego Twoja poprzednia kobieta w podobny sposób postąpiła? Uściski

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anonimowa ~Anonimowa
    ~Anonimowa
    Napisane 23 czerwca 2020 - 09:41
    Teraz jest dużo takich internetowych matrymonialnych oszustów-nie widzieliście się w realu, ale rozmowy są tak prowadzone, aby osoba oszukana miałą wrażenie że relacja jest bardzo bliska, że będzie z tego cos poważnego...Wtedy pojawia się prośba o pieniądze https://stop-oszustom.pl/miala-byc-wielka-milosc-a-jest-placz-i-puste-konto/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 23 czerwca 2020 - 10:09
    napisał:
    Bylem u niej na pare dni. Poszla do pracy, zostawila komorke w domu

    Wiem, nie powinienem, ale ciekawosc zwyciezyla - chcialem wiedziec jaki 'problem' byl tak wazny tego niedzielnego poranka

    Nieładnie, nawet bardzo nieładnie. Złośliwie chciałabym zapytać, czy w szafach też grzebałeś? Byłeś gościem w cudzym domu, ale zostawmy to, nie przyszedłeś tu po to, żeby Cię wychowywać.

    napisał:
    Zonaty. Typ - nie kocham zony, nie laczy nas nic poza psami i kredytem na dom, ale nie czuje sie na silach zeby odejsc. Nie maja dzieci.

    Setki zdjec, dzielenie najbardziej intymnych szczegolow. Nie spotkali sie, nie spali ze soba - ale emocjonalnie oboje sa zaangazowani na calego

    Standard. Klasyka gatunku. Ona czeka. Wiem, rola plastra boli.

    napisał:
    Znalazlem zone tego goscia na Instagramie. Pokazalem mojej kobiecie (w zasadzie chyba juz ex kobiecie), ze za tym wszystkim stoi zywa osoba, ktora jest oszukiwana

    Szkoda mi jej. Wydaje sie dobra i ciepla osoba. Mam ochote powiedziec jej co wyprawia i pisze o niej jej maz


    Najważniejsze. Chyba żartujesz, prawda?
    Po co chcesz się mieszać do życia obcych ludzi. Nic do nich nie masz. Co Ci przyjdzie z faktu "uprzejmie donoszę, że..."? Narobisz im w życiu bałaganu, a tego jak zostałeś potraktowany przez tę kobietę to i tak nie zmieni. Zemścisz się w ten sposób na Bogu ducha winnych Ci ludziach, nie na niej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~HEHEHE ~HEHEHE
    ~HEHEHE
    Napisane 23 czerwca 2020 - 14:27
    ~Izzi napisał:
    napisał:
    Bylem u niej na pare dni. Poszla do pracy, zostawila komorke w domu
    Wiem, nie powinienem, ale ciekawosc zwyciezyla - chcialem wiedziec jaki 'problem' byl tak wazny tego niedzielnego poranka

    Nieładnie, nawet bardzo nieładnie. Złośliwie chciałabym zapytać, czy w szafach też grzebałeś? Byłeś gościem w cudzym domu, ale zostawmy to, nie przyszedłeś tu po to, żeby Cię wychowywać.
    napisał:
    Zonaty. Typ - nie kocham zony, nie laczy nas nic poza psami i kredytem na dom, ale nie czuje sie na silach zeby odejsc. Nie maja dzieci.
    Setki zdjec, dzielenie najbardziej intymnych szczegolow. Nie spotkali sie, nie spali ze soba - ale emocjonalnie oboje sa zaangazowani na calego

    Standard. Klasyka gatunku. Ona czeka. Wiem, rola plastra boli.
    napisał:
    Znalazlem zone tego goscia na Instagramie. Pokazalem mojej kobiecie (w zasadzie chyba juz ex kobiecie), ze za tym wszystkim stoi zywa osoba, ktora jest oszukiwana
    Szkoda mi jej. Wydaje sie dobra i ciepla osoba. Mam ochote powiedziec jej co wyprawia i pisze o niej jej maz

    Najważniejsze. Chyba żartujesz, prawda?
    Po co chcesz się mieszać do życia obcych ludzi. Nic do nich nie masz. Co Ci przyjdzie z faktu "uprzejmie donoszę, że..."? Narobisz im w życiu bałaganu, a tego jak zostałeś potraktowany przez tę kobietę to i tak nie zmieni. Zemścisz się w ten sposób na Bogu ducha winnych Ci ludziach, nie na niej.


    ZLOTY SZPADEL ZA WYKOPANIE TEMATU SPRZED 2 LAT

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 23 czerwca 2020 - 15:35
    Dziękuję!
    Postaram się kopać głębiej ;))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 23 czerwca 2020 - 23:05
    O, jak miło...to jeden z moich pierwszych postów tutaj :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~VSB ~VSB
    ~VSB
    Napisane 23 czerwca 2020 - 23:15
    faktycznie ja czytam te teksty z poprzednich lat, to widac kulture .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 24 czerwca 2020 - 00:17
    Ciekawe, jak postąpił autor. Mam nadzieję, że nie mścił się na obcych ludziach i zostawił ich w spokoju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy