Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

on po 40 ja 27 - panowie pomozcie

Rozpoczęte przez ~Sonia, 07 sty 2015
  • avatar ~Sonia ~Sonia
    ~Sonia
    Napisane 07 stycznia 2015 - 22:36
    Witam Panów! t
    Trafiłam tu trochę przypadkiem, ale skoro już trafiłam to może coś mi poradzicie?
    Mam 27 lat i zakochałam się w gościu starszym o 16. Akcja niesamowita, przypadkowa, może z grubsza opiszę...
    Na jakimś portalu zaczepił mnie gość, czy nie chciałabym (mieszkam w Polsce) wpaść na weekend do jego kolegi w Norwegii. Całą akcję raczej wyśmiałam, ale jak tam męczył podałam mu nick na skype i powiedziałam, że wątpliwe i jak kolega coś ma niech dzwoni sam - i o sprawie zapomniałam. Aż po paru tyg ktoś dzwoni, przypominam sobie i odbieram z intencją że gościa spławię w kilka min. Taki był plan, nie wiem jak to się stało że przegadaliśmy 3h ;) Sytuacja powtórzyła się jakieś 14 razy przez kolejne dni, a ja w końcu z duszą na ramieniu (bałam się strasznie!!), ale pojechałam do niego na weekend, który okazał się niesamowity dla obu stron. Szybko się weekend powtórzył, na jego zaproszenie. W tak zwanym międzyczasie rozmowy na skype codziennie po 1-3h.
    Teraz sprawa wygląda tak. Może i młoda jestem ale ponadprzeciętnie kumata i nie jakaś kochliwa, ale ten facet mnie podbił, po prostu byłam bezbronna. Wiem, że on też poleciał, bo widzę - choć tego nie powie, ale widzę i czuję że go ruszyło mocno. Nie powie bo ma obawy - ja jednak młodsza 16lat, on samotny, ale po związku 10letnim, odpuścił już sobie, że z kimś będzie. Tak naprawdę nie taki był plan i miał to być tylko jeden przyjemny weekend... Rozumiem jego obawy, ale mi na nim zależy bardzo. Prowadzę własną firmę i mogłabym dość często do niego latać.
    Jestem w stanie dużo zrobić, by to jednak wyszło i nie jest to żadna gra ani zabawa. Jest nam z sobą fantastycznie pod każdym względem, choć wiem że mam spory mur jego obaw do przebicia.
    Jak go przebić? Czego tak naprawdę może się jeszcze obawiać prócz różnicy wieku? Co o tym myślicie? Podpowiedzcie, będę bardzo wdzięczna jeśli pomożecie mi wczuć się w to, co on może myśleć :) Pozdrawiam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 20 stycznia 2015 - 14:44
    Fascynujące jest to, że:
    1) dałaś kontakt do siebie obcemu typowi, który chciał cię zgadać z obcym kolegą (wtf?)
    2) pojechałaś do obcego do innego kraju
    Czy dodatkowy komentarz jest potrzebny?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 20 stycznia 2015 - 18:09
    Tak, komentarz jest potrzebny, bo nie "zajarzy", w czym rzecz.

    Otóż 27-letnia "kumata" dziewojo, na kolanach do Częstochowy podziękować Przenajświętszej Panience, że nie jesteś teraz gwałcona na przemian przez Hassana i Mohammeda gdzieś w norweskim czy niemieckim burdelu - to w najlepszym przypadku. Lub też - nieco gorzej - właśnie w tej chwili nie sprzedawana dalej przez przystojnych kolesi na terenach między Syrią i Irakiem. Oni kochają Polki, najbardziej te "ponadprzeciętnie kumate". Założę się, że masz polskie wyższe wykształcenie.

    No, ale rób dziewczyno swoje doświadczenia...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sonia ~Sonia
    ~Sonia
    Napisane 14 lutego 2015 - 14:12
    Panowie widzę mają problem z czytaniem pytań ze zrozumieniem :) Proponuję swój hejt schować sobie w nos, morały poprawić córkom i jednocześnie zapewniam, że dziękczynne kadzidełko i różaniec po powrocie odpaliłam i zmówiłam jeśli kogoś to tak straszliwie interesuje ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy