Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

Macie problemy ze skórą po goleniu?

Rozpoczęte przez ~Marek, 31 sie 2013
  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 31 sierpnia 2013 - 19:25
    Mi wyskakują krostki i nie wiem czego to jest kwestia, czy maszynki czy to jakieś uczulenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nim ~nim
    ~nim
    Napisane 31 sierpnia 2013 - 20:08
    u mnie czasami występują podrażnienia związane z nowym miejscem i inną wodą, np. miałem to w tym roku na wakacjach w tunezji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jarek ~jarek
    ~jarek
    Napisane 31 sierpnia 2013 - 20:13
    Też kiedyś miałem problemy z goleniem, ale przeszły mi od czasu jak mam golarkę philipsa. I nic się nie dzieje, niezależnie czy się golę na sucho czy na mokro.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paweł ~paweł
    ~paweł
    Napisane 31 sierpnia 2013 - 23:40
    Całe szczęście nie mam problemów ze skórą, może się przejdź do dermatologa jak Ci nie znikną?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Halinek ~Halinek
    ~Halinek
    Napisane 13 września 2013 - 15:03
    @Marek, może po prostu golisz się tępą maszynką? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antontirol86 ~antontirol86
    ~antontirol86
    Napisane 06 lipca 2016 - 11:29
    Większość podrażnień bierze się ze złej maszynki. Najlepiej użyć takiej z pojedynczym ostrzem, czy też brzytwą jeżeli ma się sprawną rękę :). Po drugie bardzo mało mężczyzn wie o kremie czy olejków przed goleniem, co znacznie ułatwia poruszanie się ostrza po skórze. Do tego istotne jest też zaczynanie od przemycia twarzy gorąca wodą. A po goleniu zimną. Nie zalecał bym też na początku golić się pod włos. Do tego dochodzą odpowiednie kosmetyki, ja osobiście nie używam tego wszystkiego co można znaleźć w Rosmanie itp. Sięgam po klasykę, kosmetyki przygotowane od początku do końca z myślą o nas. Są wydajniejsze i pachną najlepiej w świecie :)
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuPolecam każdemu markę Proraso, Apothecary i Mondial 1908. Ja zaopatruję się na https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553892-KOSMETYKI-DO-GOLENIA.html szczerze polecam. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 17 listopada 2016 - 20:39
    Jeżeli dobrze nawilżasz skórę po goleniu i nadal występują krostki to na pewno wina złego golenia. Czym się golisz? Może warto zainwestować w lepszą golarkę dzięki czemu pozbędziesz się problemu i będziesz lepiej wyglądał?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bazyl ~bazyl
    ~bazyl
    Napisane 18 listopada 2016 - 10:34
    Chyba najlepiej golić się na mokro. Jaka jest dobra golarka elektryczna, którą można golić się na mokro?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kisiel ~Kisiel
    ~Kisiel
    Napisane 30 lipca 2019 - 15:50
    Stotsujcie Aquagel Nawilżająco – łagodzący do twarzy do Bielendy z serii Only for Men. Dobrze nawilża i nie mam po nim krost a po innych miałem. Fajnie też się sprawdza bezpośrednio po goleniu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eddie ~Eddie
    ~Eddie
    Napisane 16 grudnia 2019 - 11:19
    Ja mam twardy zarost i miałem problemy z podrażnioną skórą, ale bardzo mi pomógł olejek Masveri. Polecam spróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefanek ~stefanek
    ~stefanek
    Napisane 24 czerwca 2021 - 06:58
    u mnie byl problem od maszynki do golenia, przestawilem sie na brzytwe i po problemie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Junior ~Junior
    ~Junior
    Napisane 25 czerwca 2021 - 10:12
    Obstawiałbym maszynkę albo podrażniający krem do golenia. Jak maszynkę masz ok, to spróbuj mydła do golenia z Organique - nie ma w nim tego całego chemicznego syfu, co w piankach czy kremach do golenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arczik ~arczik
    ~arczik
    Napisane 26 czerwca 2021 - 11:01
    ~stefanek napisał:
    u mnie byl problem od maszynki do golenia, przestawilem sie na brzytwe i po problemie


    mysle wlasnie o zakupie takiej brzytwy. dlugo ci zajela nauka nie zacinania sie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefanek ~stefanek
    ~stefanek
    Napisane 28 czerwca 2021 - 14:36
    wszystko jest kwestia wprawy, czasem jest tak ze zatne sie trzy razy podczas jednego golenia a innym razem przez 2 miesiace nei zatne ani razu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marchewkowiec ~marchewkowiec
    ~marchewkowiec
    Napisane 02 lipca 2021 - 23:19
    stefanek a jakiej brzytwy uzywasz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy