Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kawaler + ona z dwójką dzieci

Rozpoczęte przez ~wyborny, 27 mar 2015
  • avatar ~wyborny ~wyborny
    ~wyborny
    Napisane 27 marca 2015 - 13:52
    Witam wszystkich....

    Mam 40 na karku już ;) , jestem kawalerem (byłem w dłuższych związkach)....Od 6 miesięcy spotykam się z pewną 34 letnią kobietą która ma dwójkę dzieci 15 i 12 lat .
    Na początku był to tylko sexukład + miłe spędzanie czasu,teraz czuję ,że zaczyna coś się rodzić z tego więcej (z jej i mojej strony) . Gdyby była sama (bezdzietna) to pewnie nie wahałbym się ani chwili aby wejść w to głębiej,no ale ma dzieciaki a ja nie jestem skory do bycia "tatusiem" i ewentualnego łożenia na cudzesy . Dodam,że biologiczny ma je całkowicie w tyłku i płaci tylko alimenty (a i to nie zawsze) .

    Pytanie brzmi....Czy jest sens ładować się w taki związek ? A jeżeli tak to jakie warunki postawić ? Czy ktoś przerabiał podobny temat ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arturro ~Arturro
    ~Arturro
    Napisane 09 kwietnia 2015 - 13:11
    Jak ci na niej zależy nie wahał bym się wcale dzieci są dziećmi one niczemu winne. Jest tez ważne co do niej czujesz i czy uważasz ze możecie sobie ułożyć życie, pamiętaj ze dzieci w końcu dorosną i tez pójdą w swoje strony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy