Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

jestem żonaty i żyję w celibacie jestem z Krakowa

Rozpoczęte przez ~werdess, 23 maj 2016
  • avatar ~werdess ~werdess
    ~werdess
    Napisane 23 maja 2016 - 17:55
    chciałbym zmienić moją obecną sytuację, przeglądając różne wątki czasami pojawiają się kobiety, które twierdzą, że one mają ochotę na sex a mąż niestety nie.
    Trudni mi sobie wyobrazić taką sytuację, że kobieta ma ochotę a facet nie, ja mam zupełnie odwrotnie. Niemniej jeżeli jest fajna kobieta z Krakowa, której mąż/facet nie wykazuję żadnej chęci do niej, to możemy sobie pomóc, bardzo chętnie poznam panią do miłych chwil, ze swojej strony mogę zapewnić, że ja będę miał ochotę :)) raczej szukam stałej relacji, lubię kobietki filigranowe, lubię sex i jestem w nim otwarty na różne warianty - ale tylko we dwoje. mam prawie 40 lat jakieś 97 kg i 186 cm. A tak z żoną nie sypiam od .... nie pamiętam kiedy był ostatni raz, sam się sobie dziwię, że tak długo wytrzymuję. Ogłoszenie jak najbardziej realne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy