Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Jaka koszula do niebieskiego garnitury?

Rozpoczęte przez ~mangoeater, 15 gru 2015
  • avatar ~mangoeater ~mangoeater
    ~mangoeater
    Napisane 15 grudnia 2015 - 11:05
    Witam.

    Chciałbym prosić o radę dotyczącą dobory koszuli do niebieskiego garnituru. Nie mam na tę chwilę innych kolorów garniturów niż czarny i niebieski. Zbliża się pewna okazja, na którą chcę założyć znowu niebieski gajer. Dotychczas zakładałem do niego białą koszule i czarny krawat i biała koszulę i granatowy krawat.

    Następnym razem chcę założyć coś innego. Jakąś inną kolorystykę. Możecie pomóc? Jaka koszula będzie pasowała i jaki krawat?


    Dziękuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simon89 ~Simon89
    ~Simon89
    Napisane 04 kwietnia 2016 - 10:01
    Ja bym spróbował dodać koszulę w kolorze pastelowego różu i czerwony krawat, to doda zestawowi nieco dynamiki i niebanalności :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maximka066 ~maximka066
    ~maximka066
    Napisane 11 maja 2016 - 11:56
    Do takiego garnitury musisz pomyśleć o jakiejś białej koszuli, ale nie zwykłej, tylko takiej uszytej na miarę...
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuOsobiście korzystam z usług Spilliaert.com - wschodzącej gwiazdki polskich firm zajmujących się tworzeniem eleganckich oraz gustownych ciuchów :)
    Szukasz stylu, zajrzyj tam!
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy