Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

dom bez kwiatów

Rozpoczęte przez ~andrzej, 15 lip 2014
  • avatar ~andrzej ~andrzej
    ~andrzej
    Napisane 15 lipca 2014 - 19:53
    Teraz doleję oliwy do ognia.
    Co sądzicie o kobiecie, która w domu nie ma ani jednego kwiatka doniczkowego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 22 lipca 2014 - 20:06
    Ja jestem taką kobietą.
    Mieszkam w domu jednorodzinnym, w domu kwiatów nie mam a na podwórku trawa polna, krzewy, drzewa liściaste, żadnych iglaków i rabatek. Za to mam dzieci, których nie muszę gonić bo mi depczą trawnik i zwierzaki. Jedne i drugie szczęśliwe.
    Domy z dużą ilością kwiatów kojarzą mi się z psem na łańcuchu, podtruwaniem kotów sąsiada i dziećmi stojącymi na baczność.
    A poza tym najnormalniej nie starcza mi już czasu, wolę się z mężem poprzytulać niż grzebać w ziemi no i przedkładam dobro istot żyjących nad całą resztą.
    Myślę, że jak ci to przeszkadza to po prostu się tym zajmij - i piszę nie złośliwie, kwiaty w domu to rodzaj hobby nic więcej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 22 lipca 2014 - 20:13
    Kiedyś "ktoś" mi powiedział( o mnie to oczywiście było), że osoby, które w domu nie mają kwiatów są złymi ludźmi - na co ja odpaliłam, że dla mnie osoby, które w domu nie mają zwierząt to podobno jeszcze gorsi ludzie.

    Trzeba mieć jakieś priorytety, nie da się wszystkiego na raz.
    Nie jestem tez zatwardziałą nieposiadaczką kwiatów ale na etapie życie w którym jestem opcja dla mnie satysfakcjonująca.

    No i co myślicie o takiej kobiecie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radek ~radek
    ~radek
    Napisane 13 listopada 2014 - 14:40
    my w domu może mamy w sumie ze 2 kawiatki i to są kaktusy...... jakoś nie przywiązujemy do tego wagi :) chociaż zona ostatnio mi powiedziała że chce dostać kwiaty stabiliozowane. ale co to jest??? gdzie to dostać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bryndza ~bryndza
    ~bryndza
    Napisane 14 listopada 2014 - 11:57
    w kwiatach jest jakiś specjalny roztwór któy utrzymuje je w świeżości i dzięki temu wytrzymują tak długo :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karolka ~karolka
    ~karolka
    Napisane 14 listopada 2014 - 15:10
    w Rosebelle je kupisz. na żywo wyglądają jeszcze piękniej ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rojek ~rojek
    ~rojek
    Napisane 19 grudnia 2014 - 12:32
    gdzie zabrać kobietę na romantyczną kolację? Jestem z Tarnowa ale nie mieszkam tu długo i nie znam za wielu restauracji godnych polecenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy