Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

czy mezczyna przed 40stka moze sie zakochac w duzo mlodszej

Rozpoczęte przez ~alicja1234, 30 maj 2017
  • avatar ~alicja1234 ~alicja1234
    ~alicja1234
    Napisane 30 maja 2017 - 16:20
    Witajcie,

    Chcialabym sie Was poradzic, mianowicie ostatnio spotykam sie z pewnym 39latkeim (dzieli nas roznica wieku, poniewaz ja jestem o 13 lat mlodsza). Glownie rozmawiamy, wychodzimy razem, tych spotkan bylo kilka, ale juz po drugim spotkaniu zaczal mowic mi, ze sie we mnie zakochal. Ciezko mi uwierzyc, ze mozna sie tak nagle zakochac, a do tego jestem osoba duzo mlodsza. Zeby nie bylo - facet jest wolny, nie uprawialam z nim seksu, ciegle chce sie ze mna spotykac i nie naciska na nic wiecej. Prosze o opinie czy ktos z Was mial podobne doswiadczenia i czy faktycznie ktos w tym wieku jest w stanie zakochac sie w mlodszej o dekadzie dziewczynie i to tak nagle. Pytam powaznie, bo mam bardzo watpliwe mysli...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fajny20 ~fajny20
    ~fajny20
    Napisane 10 lipca 2017 - 12:19
    Wiek to tylko liczba także na to nie patrz bo starszy może być ale może faktycznie sie zakochał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy