Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Chcę się zakochać.

Rozpoczęte przez ~czterdziecha73, 23 lut 2014
  • avatar ~czterdziecha73 ~czterdziecha73
    ~czterdziecha73
    Napisane 23 lutego 2014 - 13:26
    Mam 40 lat i parę kilo nadwagi i parę mniej lub bardziej udanych związków. oraz...męża od 15 lat...
    Ano tak.I szukam milości. Z mężem żyjemy obok siebie.Ale to dobry człowiek i nie zostawię go.
    Chcę się zakochać. przezyć coś wyjątkowego i chcę znów poczuć się kobietą, którą się pragnie i na której wiadomość, telefon się czeka.
    czego tu szukam? Chyba zrozumienia...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zakochaj sie zatem ~zakochaj sie zatem
    ~zakochaj sie zatem
    Napisane 24 lutego 2014 - 20:00
    napisz do mnie list a na pewno pogadamy... czy się we mnie zakochasz?
    nie wiem, ale gwarantuje ze odpisze i może coś z tego wyjdzie....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziecha73 ~czterdziecha73
    ~czterdziecha73
    Napisane 24 lutego 2014 - 22:38
    :) usmiechnełam się, gdy przeczytałam Twoją odpowiedz.
    Piszę więc grzecznie będąc świadoma, iż to tylko list.
    Podobaja Ci się drogi Nieznajomy kobiety, ktore niewiele mają z figury modelki?
    Szukasz romansu?
    Pytaj o co chcesz.
    Odpowiem.

    Kasia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziecha73 ~czterdziecha73
    ~czterdziecha73
    Napisane 01 marca 2014 - 10:33
    Proponujecie jakieś serwisy randkowe?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 27 marca 2014 - 05:50
    Kładziesz duży nacisk na wygląd i figure. Tak się zastanawiam czy my faceci po40 właśnie na to lecimy. Z jednej strony na to wygląda - jak już, to zakochujemy się w młodszych, ale czy szczuplejszych? Mamy już swoje doświadczenie życiowe. Na pewno nie wybieramy głupich blondynek na swoje kolejne pratnerki życiowe. Kwestia jest taka, czy zakochamy się w super lali, czy jednak bardziej ciągnie nas do kobiet o podobnych zainteresowaniach i poglądach życiowych? Oczywiście dobrzeby było spotkać młodą, piękną i o podobnym charakterze. Piszesz, że chciałąbyś poczuć zakochanie jeszcze raz. Chodzi Ci o samo uczucie, czy też również o sex? Nie weim czy zdajesz sobie sprawę że nie jest łatwo wyleczyć się z miłości. Chciałabyś zostawić rodzinę? Myślisz o nowym związku? Czy chcesz się tylko zabawić? Niebezpiecznie pogrywasz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziecha73 ~czterdziecha73
    ~czterdziecha73
    Napisane 28 marca 2014 - 17:15
    Jacku,
    Podaj proszę adres.
    Napiszę Ci maila.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziecha73 ~czterdziecha73
    ~czterdziecha73
    Napisane 30 marca 2014 - 23:32
    Dlaczego kładę duży nacisk na figurę?
    Bo jestem realistką i chociaż myślę o sobie jako o atrakcyjnej kobiecie, to mam świadomość, że nie każdy preferuje obfitsze kształty.
    Tyle pokrótce...:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 15 kwietnia 2014 - 10:22
    Cześć Czterdziecha73 :) Rzadko zaglądam na to forum. Widziałem Twój wpis w innym temacie. Pochodzisz z Torunia, jeśli się nie mylę. Troszkę daleko na pomorze :) Mój poprzedni wpis był jakby ostrzeżeniem. Niedawno dopiero uwolniłem się od pewnego zauroczenia. To było czyste wariactwo. Ciężko się wychodzi z takich przyjemnych "tarapatów" :) Sądzę że czysty seks, bez zobowiązań, nie byłby tak niszczący dla psychiki, jak wikłanie się w uczucie. Najgorsze jest że nigdy nie masz pewności, że ta druga osoba nie okaże się bardzo do ciebie podobna. I jak tu planować czystą przyjemność cielesną, jeżli z czasem może przerodzić się to w coś więcej. I co wtedy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 15 kwietnia 2014 - 11:50
    Ale może nie był to Twój post :))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy