Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Badanie hpv dla mężczyzny

Rozpoczęte przez ~lekro3, 02 maj 2017
  • avatar ~lekro3 ~lekro3
    ~lekro3
    Napisane 02 maja 2017 - 10:39
    Czy ktoś orientuje sie w jaki sposób mężczyza może przebadać się na wirusa hpv? Moja partnerka ( teraz już była) posiada tego wirusa, ogólnie ma do mnie pretensje,ze się ode mnie zaraziła. Chciałbym się teraz przebadać. Czy konieczne jest skierowanie albo wizyta u lekarza?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ostry ~ostry
    ~ostry
    Napisane 02 maja 2017 - 11:48
    Czy rozstanie nastąpiło u Was z powodu tego wirusa? Jeśli tak to jesteście niepoważni ponieważ wiele osób go posiada (chociaż oczywiście wrto jest się przebadać na obecność aby wiedzieć czy są to rodzaje wirusa nieszkodliwe czy jednak te, które mogą niekontrolowane powodać raka). Wiele osób aktywnych seksualnie ma hpv

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lekro3 ~lekro3
    ~lekro3
    Napisane 03 maja 2017 - 10:20
    Po części z tego powodu chociaż pretensje narastały latami. I to przelało czarę goryczy. Po prostu chcę zobaczyc czy sam mam wirusa i czy zaraziła się ode mnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ostry ~ostry
    ~ostry
    Napisane 04 maja 2017 - 06:17
    W sieci jest test do zamówienia sobie z labotatorium: https://drwenerolog.pl/produkt/test-klykciny-konczyste/ . Kurier Ci wszysto przywozi, Ty pobierasz test i potem mu oddajesz. Nic trudnego. Swoja drogą to ona mogła zarazić Ciebie a sama mogla się zarazić od kogoś innego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lekro3 ~lekro3
    ~lekro3
    Napisane 04 maja 2017 - 11:55
    Być może. Mówiłem jej to ale oczywiście ona nie chciała mnie słuchać tylko wpadła w jakąś dziką histerię. To jest ten sam test dla mężczyzn i dla kobiet?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ostry ~ostry
    ~ostry
    Napisane 05 maja 2017 - 10:58
    Raczej tak ponieważ kobiety i mężczyźni miewają te same typy wirusa. Rzecz jasna jak będziesz sobie test zamawiał to musisz tam zaznaczyć czy jesteś facetem czy kobietą aby dostać właściwą instrukcję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawidekx ~Dawidekx
    ~Dawidekx
    Napisane 02 listopada 2017 - 08:20
    Zamówiłem anonimowo test na HPV tutaj: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/ (czyli z DrWenerolog) i okazało się, że mam wirusa HPV. Wdrożyłem leczenie i jestem spokojny, że działam coś w tym zakresie, a nie takie życie w niepewności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rolek22 ~Rolek22
    ~Rolek22
    Napisane 29 czerwca 2018 - 16:22
    Najlepiej wybierz się do lekarza...Poszukaj jakiegoś dobrego, może urolog? https://ranking.https://ranking.abczdrowie.pl/s/Urolog.pl/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Christ.Paula ~Christ.Paula
    ~Christ.Paula
    Napisane 24 sierpnia 2018 - 12:39
    Wszyscy co są aktywni seksualnie są narażeni na HPV. Myślę, że wykonanie odpowiedniej diagnostyki infekcji i wirusa HPV jest w tym momencie najważniejsze. Na Twoim miejscu zrobiłabym ją jak najszybciej. Pamiętaj, że HPV wywołuje raka odbytu i prącia. Dzięki testom dowiesz się o typie HPV jakim zostałeś zarażony. Jeżeli wynik okaże się dodatni to wszystko już stoi po stronie lekarzy. Oni zastosuję właściwe metody leczenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy