Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Prezent dla świeżo upieczonego kierowcy

Rozpoczęte przez ~ianko, 28 cze 2017
  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 28 czerwca 2017 - 23:23
    Polecicie coś dla świeżaka? Mój młodszy brat zdał wczoraj prawko, pewnie za jakieś 3-4 tygodnie je odbierze i chcielibyśmy mu z mężem kupić jakiś prezent z tej okazji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~capitol ~capitol
    ~capitol
    Napisane 26 lipca 2017 - 11:10
    Alkomat się przyda, młodzi często mają pstro w głowie, a potem tylko krok do tragedii. Tylko nie kupujcie byle zabaweczki, nie bierzcie nawet pod uwagę półprzewodnikowych, tylko elektrochemiczne mają sens.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KAZ ~KAZ
    ~KAZ
    Napisane 27 lipca 2017 - 10:13
    Bezpieczeństwo to ważna sprawa, choć alkomat głównie ma informować, czy jazda juz jest bezpieczna, ale i zgodna z prawem. Od niedawna używam alkohit x8 i jestem zadowolony, bo alkomat jest precyzyjny i przy zakupie dostałem darmowe kalibracje, co ważne, bo tego typu urządzenia od czasu do czasu wymagają kalibracji. Choć podstawowym prezentem dla świeżo upieczonego kierowcy powinien być samochód. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 27 lipca 2017 - 19:41
    Dzięki, faktycznie alkomat może się przydać. Pogadam z mężem, co myśli na ten temat. A taki alkomat to gdzie kupić? Z neta bedzie bezpiecznie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KAZ ~KAZ
    ~KAZ
    Napisane 28 lipca 2017 - 11:06
    Najlepiej zajrzyj do ich sklepu internetowego. Na allegro tez prowadzą sprzedaż, ale akurat w tej chwili tego modelu na ich profilu nie widziałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 28 lipca 2017 - 12:15
    Dzięki, zamówiony. Okazało się, że mają 6 lat gwarancji, więc tym bardziej się cieszę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~migel ~migel
    ~migel
    Napisane 11 sierpnia 2017 - 16:50
    i jak ten alkohit? Też by mi się przydało kupić, niedawno znajomy miął wypadek pod wpływem, niby nie miał duzo bo chyba koło 0,3 czy jakoś tak to jednk z tego co mówil ciężko mu było w pełni dobrze ocenić sytuację, dobrze że nikomu się nic nie stało, chociaż piję rzadko to dało mi to do myślenia i postanowiłem kupić dla siebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KAZ ~KAZ
    ~KAZ
    Napisane 23 sierpnia 2017 - 14:18
    Spokojnie możesz kupować, bo pomiar zawartości alkoholu we krwi powinien być precyzyjny, a nie "coś ok." To nie tylko wymóg bezpieczeństwa, ale ewentualnego mandatu. Mam nadzieję, że facet szybko dojdzie do zdrowia i będzię miał tyle rozsądku, że juz więcej po alkoholu nie usiądzie za kierownicę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 23 sierpnia 2017 - 18:20
    Jest ok, sami trochę poużywaliśmy na imprezie i wyniki wyglądają na wiarygodne. Poza tym jest łatwy w użyciu, całkiem szybki. Jeszcze raz dzięki za polecenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Firmer ~Firmer
    ~Firmer
    Napisane 29 września 2017 - 08:49
    Ja bym kupił taką kamerkę do auta, no wiesz rejestrator jazdy, można kupić nie drogo a na prawdę porządne, sam mam Xblitz Black Bird, bardzo fajna, a przydaje się

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DXX ~DXX
    ~DXX
    Napisane 29 listopada 2017 - 21:10
    ten model P100 też jest godny polecenia z Xblitz, ja ją użytkuję akurat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artur ~Artur
    ~Artur
    Napisane 28 marca 2018 - 11:19
    Ja sam kupuje sobie prezenty i ostatnio wymieniłem lampy i kupiłem je z firmy house-cars ze Stargardu. Polecam każdemu kierowcy bo maja bardzo dobre ceny i nie tylko można u nich kupić lampy ale tez inne akcesoria samochodowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiater ~wiater
    ~wiater
    Napisane 27 czerwca 2018 - 00:21
    Alkomat to fajny pomysł, sam mam alkohita x45. Fajny, poręczny, bardzo dokładny, śmiało można porównywać z droższymi modelami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~malina ~malina
    ~malina
    Napisane 29 lipca 2018 - 21:20
    Czyli polecasz? Właśnie się nad nim zastanawiamy. Cena przystępna, długa gwarancja, jeszcze poczytam opinie, ale myśle, ze ten kupimy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zefia ~zefia
    ~zefia
    Napisane 29 listopada 2018 - 21:00
    ten z Xblitza Alcontrol Ultra mogę ci polecić, przynajmniej pomiar masz wiarygodny, to już nie zabawka a konkretny alkomat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arkaduss ~arkaduss
    ~arkaduss
    Napisane 28 lutego 2019 - 17:24
    Jak świeżo upieczony kierowca to może taki wynalazek- rejestrator Xblitz Park View Ultra - lusterko, kamerka cofania i rejestrator jazdy w jednym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gienkos ~gienkos
    ~gienkos
    Napisane 28 kwietnia 2019 - 22:22
    A może alkomat? Xblitz ma teraz nowy alkomat Spirit- elektroniczny, do kalibracji, ustniki w zestawie, powiem szczerze ładnie wygląda stą o prezencie pomyślałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy