Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

życie po rozwodzie

Rozpoczęte przez ~arion, 05 lut 2018
  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 07 lutego 2019 - 22:04
    ~Janek51 napisał:
    (...)Gdy zapytałem o tabletki stwierdziła że przecież ją znam i powinienem wiedzieć, że ona czasami zapomina o ich przyjęciu. Co o tym sądzicie?
    Czy ja mam jakiś wybór? Ostatnio mi nie stanął w tej pieprzonej gumie!

    Janku, myślę że Twoja Żona się boi, nie czuje się z jakiegoś powodu bezpieczna stąd te podwójne zabezpieczenia. Czytając to co piszesz widzę jej strach. Czy masz jakiś wybór? Wybór człowiek ma zawsze. Rafał35 ostatnio napisał bardzo mądre słowa...Masz wiele opcji, pytanie co Tobie jest potrzebne? Spróbuj się nad tym zastanowić. Przepraszam, ale Ty tylko guma i guma...jest coś co Ci się podoba w tym związku?


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anion ~anion
    ~anion
    Napisane 08 lutego 2019 - 07:40
    ;)
    wiesz,że nie na wszystko należy odpowiadać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 08 lutego 2019 - 15:20
    ~anion napisał:
    ;)
    wiesz,że nie na wszystko należy odpowiadać?

    Naprawdę?
    A ja byłam przekonana, że należy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 08 lutego 2019 - 17:36
    i nadal tak myślisz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 08 lutego 2019 - 22:09
    Obiecuję poprawę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ario ~ario
    ~ario
    Napisane 09 lutego 2019 - 07:02
    to dobrze, reagując na wszystko można się tylko zmęczyć ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 12 lutego 2019 - 09:06
    Arion, e tam zaraz zmęczyć...
    Coś chyba nie masz ostatnio humoru ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 17 lutego 2019 - 19:36
    nie mam ...no może troszkę ale wreszcie słońce wraca to i na humor będzie miejsce jak i na więcej ruchu na powietrzu ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Monika ~Monika
    ~Monika
    Napisane 18 lutego 2019 - 12:49
    Ja też jestem tuż przed rozwodem po 21 latach małżeństwa. Mój mąż też kogoś znalazł chociaż uparcie temu zaprzecza. Najgorsze jest to, że jeszcze niecałe dwa miesiące temu chciał wrócić, a po trzech dniach mu się odwidziało. Całą winą obarcza mnie, że w domu często nie posprzątane, że nie ma obiadu itp. Widzi tylko to że wpadłam w depresję i sięgnęłam po alkohol, ale nie widzi dlaczego tak się stało. Nie dostrzega, że byłam samotna, że dla niego najważniejsi byli koledzy i wspólne z nimi imprezowanie. Że wiele lat poświęciłam na prowadzenie jego firmy, że wspierałam finansowo i moralnie. Boli jak cholera, ale mam nadzieję, że za jakiś czas dla mnie też zaświeci słońce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 18 lutego 2019 - 15:53
    przyczyny i uzasadnienia są rożne,trochę tego na tym forum już przerobiono....pytanie,co dalej jest najważniejsze
    jeżeli piszesz o piciu i depresji to mam nadzieję,że jesteś tego trochę świadoma i wiesz,że sama z tego nie wyjdziesz,pomoc jest konieczna i na tym bym się skupił,przynajmniej na razie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ K ~~ K
    ~~ K
    Napisane 04 marca 2019 - 15:24
    Cześć Monia ja też jestem tuż przed rozwodem może chcesz pogadać to daj namiar może pomożemy sobie. Ja w depresję wpadłam o wiele wcześniej jak zrozumiałam, że nie uratuję tego małżeństwa bo dwie osoby muszą chcieć pić nie zaczęłam i sama wyszłam z depresji, ale trwało to trochę.
    Janku rozumiem, że sex w prezerwatywie jest nie do zniesienia ja też tego nie tolerowałam współczuję Tobie, że żona nie rozumie tego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 07 kwietnia 2019 - 19:16
    hej, mija rok i od rozwodu i odkąd założyłem ten wątek a moja sprawa zmierza ku końcowi ,może to tylko koniec nowego początku....no dobra,bez takich tam ;) bo w tym tygodniu podpisujemy u nota umowę o podziale majątku czyli mieszkania (będzie moja była miała ustanowioną hipotekę) a co roku po 11 tys będę jej płacił i tak to wyszło.10 lat przede mną ale lepsze to niż bank ;) ,chyba lepsze ;) No i powinien szukać forum dla tych po 50tce?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ K ~~ K
    ~~ K
    Napisane 07 kwietnia 2019 - 19:28
    Nie tak źle doszliscie do porozumienia. Jest wiosna z nią dobry początek na nowe życie , a ta pięćdziesiątka to nowy etap napewno będzie dobrze i tego życzę. Pozazdrościć rozsądku w rozwodzie nie każdych stać na takie posunięcie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 07 kwietnia 2019 - 21:39
    ~arion napisał:
    hej, mija rok i od rozwodu i odkąd założyłem ten wątek a moja sprawa zmierza ku końcowi ,może to tylko koniec nowego początku....no dobra,bez takich tam ;)
    (...)
    No i powinien szukać forum dla tych po 50tce?

    Drogi Arionie,
    Mogę?
    Jak widać odrobina zdrowego rozsądku i wiele dało się ogarnąć. Gratulacje!!!
    A Twoja Była zadowolona?

    I co to za pomysł z forum dla tych po 50tce?
    Nie przesadzaj :-):-):-)




    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 15:13
    ~~ napisał:
    Jest wiosna z nią dobry początek na nowe życie (...)

    Niby bez związku i może widzieliście a może nie....
    https://toteraz.pl/bociany-ciesza-sie-ze-zniesionego-jajka,1833845.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 02 maja 2019 - 08:20
    Znałem moją prawie byłą żonę całe życie. mieszkaliśmy od dziecka we Wrocławiu. Zdradziła mnie z najlepszzym, już byłym kumplem. Całe zycie mi się zawaliło! Ale się ogarnąłem i uznałem, że ich zniszczę w sądzie (bo moja droga nie chce dać rozwodu polubownie). Zatrudniłem adwokata [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz iwo i wspólnicy, bo podobno najlepszy we Wrocku i zna się na rzeczy, ] więc jedziemy razem w sądzie, bo nic mi już nie zostało oprócz satysfakcji!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 02 maja 2019 - 17:58
    Witaj Karol,
    Jak ci się pracuje w tej firmie ? ;)
    Zleceń brakuje? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 11 maja 2019 - 14:40
    ogłoszenie na fb:

    szukam mężczyzny...
    prawdziwego mężczyzny takiego,
    który jak wróci do domu, uderzy pięścią w stół i mi powie:
    -kobieto! odkręć ciepłą wodę,
    bo chcę umyć talerze!
    :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 11 maja 2019 - 15:54
    A ‚puść wreszcie tą zmywarkę’ mogłoby być??? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izka ~Izka
    ~Izka
    Napisane 11 maja 2019 - 18:48
    Zmywarka się sama nie puszcza ;)
    Trzeba najpierw do niej włożyć. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy