Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Zwiazek - oczekiwania po 40stce

Rozpoczęte przez ~raz, 15 mar 2020
  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 00:27
    Wspomnialem wczesniej, ze zaloze wiec zakladam. Zakladam ten temat w zwiazku z roznicami zdan w tej kwestii pomiedzy aktywnymi tu kobietami a facetami. O milosci tu nie bedzie slowa, ni jednego :)

    Moja optyka, faceta 40+:
    Po 40 facet pragnie głownie stabilizacji, zwykle ma już nastoletnie dzieci, ugruntowana pozycje zawodowa (niezaleznie od zarobkow), docelowe lokum (mieszkanie, dom), docelowa kobiete (albo i nie:), jakies oszczednosci, jakies doswiadczenia na kazdym dotychczas uprawianym polu i jakis bol dupy (ewentualnie plecow:)

    Czego konkretnie facet chce:
    - ogarniety, cieply dom do ktorego wraca z ochota,
    - zony oddanej, wiernej i zadbanej,
    - pełny talerz, puste jaja (osobiscie wole odwrotnie bo sam gotuje niezle:),
    - czasu dla siebie (hobby, znajomi) i na odpoczynek,
    - swietego spokoju lub dalszego rozwoju (nie za szybko).

    Dlaczego teraz facet tego chce:
    - bo zapierdalal ostanie 20pare lat az mu po jajach pot kapal, czy fizycznie czy umyslowo, po 14 h na dobe,
    - bo juz zdrowie nie to,
    - bo zmadrzal, przewartosciowal zycie,
    - bo w koncu czas zaczac odcinac kupony, w koncu za darmo nie zapierdalal i nie tylko dla rodziny,
    - bo jest po 40 i ma swiadomosc, ze moze rozwijac tylko to co juz osiagnal, nowego dealu zycia raczej nie zrobi,
    - bo przestawianie mebli co kwartal czy inne remonty zeby zadowolic chec ciaglych zmian proponowane przez zone ma juz dawno w dupie,
    - bo mu sie dalej chce ruchac ale nie chce szukac :)
    - bo kurwa w koncu powoli staje sie wolny, swoje zrobil, pierdoli, nie zdechnie dla ideii,
    - bo zauwazyl, że on tez ma potrzeby i nie tylko musi realizowac czyjes.

    Co wy na to faceci ? uswiadomcie kobiety :)
    Co wy na to kobiety ? projektujcie facetom :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 10:58
    ~raz napisał:
    Wspomnialem wczesniej, ze zaloze wiec zakladam. Zakladam ten temat w zwiazku z roznicami zdan w tej kwestii pomiedzy aktywnymi tu kobietami a facetami. O milosci tu nie bedzie slowa, ni jednego :)

    Moja optyka, faceta 40+:
    Po 40 facet pragnie głownie stabilizacji, zwykle ma już nastoletnie dzieci, ugruntowana pozycje zawodowa (niezaleznie od zarobkow), docelowe lokum (mieszkanie, dom), docelowa kobiete (albo i nie:), jakies oszczednosci, jakies doswiadczenia na kazdym dotychczas uprawianym polu i jakis bol dupy (ewentualnie plecow:)

    Czego konkretnie facet chce:
    - ogarniety, cieply dom do ktorego wraca z ochota,
    - zony oddanej, wiernej i zadbanej,
    - pełny talerz, puste jaja (osobiscie wole odwrotnie bo sam gotuje niezle:),
    - czasu dla siebie (hobby, znajomi) i na odpoczynek,
    - swietego spokoju lub dalszego rozwoju (nie za szybko).

    Dlaczego teraz facet tego chce:
    - bo zapierdalal ostanie 20pare lat az mu po jajach pot kapal, czy fizycznie czy umyslowo, po 14 h na dobe,
    - bo juz zdrowie nie to,
    - bo zmadrzal, przewartosciowal zycie,
    - bo w koncu czas zaczac odcinac kupony, w koncu za darmo nie zapierdalal i nie tylko dla rodziny,
    - bo jest po 40 i ma swiadomosc, ze moze rozwijac tylko to co juz osiagnal, nowego dealu zycia raczej nie zrobi,
    - bo przestawianie mebli co kwartal czy inne remonty zeby zadowolic chec ciaglych zmian proponowane przez zone ma juz dawno w dupie,
    - bo mu sie dalej chce ruchac ale nie chce szukac :)
    - bo kurwa w koncu powoli staje sie wolny, swoje zrobil, pierdoli, nie zdechnie dla ideii,
    - bo zauwazyl, że on tez ma potrzeby i nie tylko musi realizowac czyjes.

    Co wy na to faceci ? uswiadomcie kobiety :)
    Co wy na to kobiety ? projektujcie facetom :)


    To bardzo sfrustrowany ten Twój facet po 40-tce...
    A nie lepiej by było mieć pracę taką jaką się lubi, żonę, która nie każe (i są takie) mu przestawiać mebli co kwartał i nie wykazuje innych tu opisywanych, tzw. przez Panów, typowo kobiecych zachowań, np. fochów. Pan 40-letni sam wtedy byłby zdrowy, szczęśliwy, pełen energii i tym bardziej atrakcyjny dla swojej kobiety, a dla siebie bez poczucia, że zapierdalał, tylko żył pełnią zycia :) i bez względu na to, czy ma 41 czy 49, kocha życie, jest pełen pomysłów i chęci zrobić coś więcej niż po pracy usadzić dupę przed tv w ciepłym ogarniętym domu i z pełnym talerzem, jeszcze pełnymi ale zaraz pustymi lub już pustymi jajkami, a wieczorem pójść spać, aby rano pójść do tej już ugruntowanej pracy. Oczywiście ani słowa o miłości. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 11:33
    ~Mirabelka napisał:

    To bardzo sfrustrowany ten Twój facet po 40-tce...
    A nie lepiej by było mieć pracę taką jaką się lubi, żonę, która nie każe (i są takie) mu przestawiać mebli co kwartał i nie wykazuje innych tu opisywanych, tzw. przez Panów, typowo kobiecych zachowań, np. fochów. Pan 40-letni sam wtedy byłby zdrowy, szczęśliwy, pełen energii i tym bardziej atrakcyjny dla swojej kobiety, a dla siebie bez poczucia, że zapierdalał, tylko żył pełnią zycia :) i bez względu na to, czy ma 41 czy 49, kocha życie, jest pełen pomysłów i chęci zrobić coś więcej niż po pracy usadzić dupę przed tv w ciepłym ogarniętym domu i z pełnym talerzem, jeszcze pełnymi ale zaraz pustymi lub już pustymi jajkami, a wieczorem pójść spać, aby rano pójść do tej już ugruntowanej pracy. Oczywiście ani słowa o miłości. :)


    a gdzie ja cos pisalem o frustracji, nielubianej pracy, karzacej i zfochowanej zonie, ogladaniu tv na fotelu, braku pomyslow i radosci zycia ? Twoja projekcja ?

    Dla ciebie obraz faceta oczekujacego stabilizacji to opasly knur ogladajacy z piwem w reku tv i pierdzacy w fotel cale popoludnie, zapierdalajacy w znienawidzonej pracy na budowie, ktory po pracy przychodzi do domu tylko po to by nawpierdalac sie zupy i spuscic z krzyza ?


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 15 marca 2020 - 11:54
    Tobie @raz to się nudzi (takie moje zdanie). Szukasz zwady niemalże z każdym na tym forum. Może z racji tego, że to anonimowe forum napiszesz wreszcie o co Ci chodzi? Jaki masz problem, tak szczerze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 12:02
    @raz, no nie aż tak, bo odpisałeś teraz dosadnie, ale moje wyobrażenie po przeczytaniu Twojego postu to takie, że to taki facet bez większych chęci i oczekiwań, tolerujący i akceptujący to co ma, z poczuciem, że przez 20 lat zapierdalał (bo musiał a nie chciał) naście h dziennie i teraz w końcu mu się należy "coś" od życia i tym czymś jest to co opisałeś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 13:45
    I ten 40-latek chce "oddanej, wiernej i zadbabej żony" ale w dupie już ma jej potrzeby (np. przestawiania mebli czy remontów), czyli nic innego jak żona go wkurwia tymi czy jeszcze innymi zachowaniami, może nawet nie jest oddana wierna i zadbana... i w ogóle jest zołzą jakich mało, ale przez 20 lat zapierdalania jakoś się z nią żyło a teraz powinno być tylko lepiej bo można odcinać kupony. Tylko dlaczego kurwa wcale nie jest lepiej, tak - mam wrażenie - pyta sam siebie ten czterdziestoparoletni Pan, który już nie musi zapierdalać po 14 h dziennie i to nie tylko na budowie, ale jak napisałeś w pierwszym poście, czy to fizycznie czy umysłowo (charakter pracy nie ma tu znaczenia)
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 13:48
    ~444 napisał:
    Tobie @raz to się nudzi (takie moje zdanie). Szukasz zwady niemalże z każdym na tym forum. Może z racji tego, że to anonimowe forum napiszesz wreszcie o co Ci chodzi? Jaki masz problem, tak szczerze?


    albo mam problem albo mi sie nudzi albo mam problem, ze mi sie nudzi :) 3 mozliwosci twojej tezy. Na co stawiasz ?

    Jezeli brak przytakiwania i bezposredni przekaz pogladu innego niz ogolnieprzyjete pierdolenie o milosci, szczerosci i zrozumieniu to szukanie zwady to tak, szukam zwady ;)

    To temat o meskim pragmatyzmie. Faceci o tym nie mowia wprost bo nie ma na to przyzwolenia kobiet (presja spoleczna, wmawianie, ze nie nalezy). Kobiecy pragmatyzm najczesciej objawia sie tym, ze kobiety mowia o jego calkowitym braku w ich postepowaniu (wymagajac tego rowniez od facetow) jednoczesnie bedac calkowicie pragmatyczne w kazdym swoim dzialaniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 13:55
    ~raz napisał:


    a gdzie ja cos pisalem o frustracji, nielubianej pracy, karzacej i zfochowanej zonie, ogladaniu tv na fotelu, braku pomyslow i radosci zycia ? Twoja projekcja ?




    A no tu pisałeś o tym właśnie:
    "- bo zapierdalal ostanie 20pare lat az mu po jajach pot kapal, czy fizycznie czy umyslowo, po 14 h na dobe,
    - bo juz zdrowie nie to,
    - bo zmadrzal, przewartosciowal zycie,
    - bo w koncu czas zaczac odcinac kupony, w koncu za darmo nie zapierdalal i nie tylko dla rodziny,
    - bo jest po 40 i ma swiadomosc, ze moze rozwijac tylko to co juz osiagnal, nowego dealu zycia raczej nie zrobi,
    - bo przestawianie mebli co kwartal czy inne remonty zeby zadowolic chec ciaglych zmian proponowane przez zone ma juz dawno w dupie,
    - bo mu sie dalej chce ruchac ale nie chce szukac :)
    - bo kurwa w koncu powoli staje sie wolny, swoje zrobil, pierdoli, nie zdechnie dla ideii,
    - bo zauwazyl, że on tez ma potrzeby i nie tylko musi realizowac czyjes."

    zwłaszcza" bo kurwa w końcu powoli staje się wolny"

    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 14:00
    ~raz napisał:
    Faceci o tym nie mowia wprost bo nie ma na to przyzwolenia kobiet (presja spoleczna, wmawianie, ze nie nalezy).


    Kawa na ławę, karty na stół, a jak nie mówi to kalesony nie facet :) to gdzie ten konkret jak on się zastanawia, co powiedzą inni? Takie dylematy to ma wasza stereotypowa "baba" a nie facet :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 14:00
    ~raz napisał:
    Faceci o tym nie mowia wprost bo nie ma na to przyzwolenia kobiet (presja spoleczna, wmawianie, ze nie nalezy).


    Kawa na ławę, karty na stół, a jak nie mówi to kalesony nie facet :) to gdzie ten konkret jak on się zastanawia, co powiedzą inni? Takie dylematy to ma wasza stereotypowa "baba" a nie facet :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 14:12
    @Mirabelka

    Dlaczego postrzegasz swiat jako czarno-bialy ? Nie wiem skad wyciagasz tak skrajne wnioski z moich wpisow.

    Twoje wnioski: zona go wkurwia, ma w dupie jej potrzeby, facet nie ma checi czy oczekiwan, pierdzi w fotel caly dzien bo wczesniej musial zapierdalac itp.

    Pisze, ze w pewnym wieku facet potrzebuje stabilizacji, wyciszenia, ma chec zmiany priorytetow. Nie wazne czy musial czy chcial zapierdalac i tak wykonal ta sama prace. Zuzyl tyle samo energii. Nie pisze, ze teraz ma siedziec na dupie tylko, ze ma poczucie ze nalezy zwolnic. Przewartosciowac zycie nieco. Spojrzec w koncu na siebie. Nie jest jebanym koniem ktory po pewnym czasie ma zostac przerobiony na kabanosy. Tak jak tego oczekuje spoleczenstwo. Chce kurwa spokoju bo na niego zasluzyl, chce mimimum nawet nie wdziecznosci (slowo obce wiekszosci kobiet) ale przynajmniej zrozumienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 14:20
    ~Mirabelka napisał:
    ~raz napisał:
    Faceci o tym nie mowia wprost bo nie ma na to przyzwolenia kobiet (presja spoleczna, wmawianie, ze nie nalezy).


    Kawa na ławę, karty na stół, a jak nie mówi to kalesony nie facet :) to gdzie ten konkret jak on się zastanawia, co powiedzą inni? Takie dylematy to ma wasza stereotypowa "baba" a nie facet :)



    Dlatego ja mowie, zachecam tez innych facetow zeby mowili wprost, czego oczekuja w tym wieku w zwiazku. Po to ten temat jest.

    Zeby sie nie podawali presji kobiet o 'prawdziwym facecie', pierdoleniu o wiecznej milosci, zrozumieniu i szczerosci gdy ich baby maja ich tak naprawde dawno w dupie. Maja ich w dupie bo nie wymagaja nic od swoich bab, komplenie nic.

    Bo na kazde 'wymagam' skierowane do pan jest jedna ich odpowiedz - zmuszasz mnie zlamasie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 14:24
    ~raz napisał:
    @Mirabelka

    Dlaczego postrzegasz swiat jako czarno-bialy ? Nie wiem skad wyciagasz tak skrajne wnioski z moich wpisow.

    Twoje wnioski: zona go wkurwia, ma w dupie jej potrzeby, facet nie ma checi czy oczekiwan, pierdzi w fotel caly dzien bo wczesniej musial zapierdalac itp.

    Pisze, ze w pewnym wieku facet potrzebuje stabilizacji, wyciszenia, ma chec zmiany priorytetow. Nie wazne czy musial czy chcial zapierdalac i tak wykonal ta sama prace. Zuzyl tyle samo energii. Nie pisze, ze teraz ma siedziec na dupie tylko, ze ma poczucie ze nalezy zwolnic. Przewartosciowac zycie nieco. Spojrzec w koncu na siebie. Nie jest jebanym koniem ktory po pewnym czasie ma zostac przerobiony na kabanosy. Tak jak tego oczekuje spoleczenstwo. Chce kurwa spokoju bo na niego zasluzyl, chce mimimum nawet nie wdziecznosci (slowo obce wiekszosci kobiet) ale przynajmniej zrozumienia.



    No, w końcu napisałeś jasno i konkretnie o co Ci chodzi :) co nie zmienia mojego wrażenia, że opisywany przez Ciebie czterdziestoparoletni facet czuł /czuje frustrację z powodu "presji społeczeństwa", braku słowa wdzięczności ze strony swojej kobiety czy czegoś tam jeszcze jemu wiadomego (lub nie, bo może sobie tego nawet nieuświadamiać). A to, że presję czuje, to pewne, bo chce przestać być koniem przeznaczonym na kabanosy.
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 14:33
    ~raz napisał:


    Bo na kazde 'wymagam' skierowane do pan jest jedna ich odpowiedz - zmuszasz mnie zlamasie


    Bo wymagać i nawet czasem "zmuszać" to też trzeba umieć :)
    Inaczej to zwykły ciap papuć albo albo orczyk nieokrzesany.
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 15 marca 2020 - 15:10
    Już zaspokoiłam ciekawość. Dzięki. Czyli brakuje Ci @raz wdzięczności i zrozumienia ze strony Twojej kobiety? Czy tak ogólnie ze strony kobiet w Twoim otoczeniu?
    No bo wiesz, jak tylko żona kible myje i sprząta, prasuje, pranie i zakupy robi a mąż pralkę raz na klika lat wniesie i podjazd odśnieży to żona w takiej sytuacji może zamknąć się na potrzeby takiego męża a nawet go „znielubić”.
    Jak nie ma @raz miłości w związku to nie ma w nim już nic poza zobowiązaniami i powinnościami. Czy taki związek jest zły? Dla mnie jałowy a nawet przykry. Niektórzy mogą tak żyć inni nie. Dlatego właśnie @raz szukasz na zewnątrz uwagi? Czujesz, że „wszyscy” wymagają a nie widzą w Tobie zmęczonego i czasami słabego już człowieka? Chcę zrozumieć Twoją motywację do pisania tu. Bo poza radami „dobrego” wujka nie piszesz o własnych doświadczeniach (mało tego w porównaniu do ocen i rad). Tylko to jest @raz dla mnie ciekawe. Człowiek ze swoimi doświadczeniem wzlotów i upadków a nie jakaś taka sztuczna kreacja do podziwiania.
    Choć nie ukrywam i szczerze piszę, że lubię się tutaj czasami stworzyć na nowo a później to zakwestionować.
    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 15:38
    ~Mirabelka napisał:

    No, w końcu napisałeś jasno i konkretnie o co Ci chodzi :) co nie zmienia mojego wrażenia, że opisywany przez Ciebie czterdziestoparoletni facet czuł /czuje frustrację z powodu "presji społeczeństwa", braku słowa wdzięczności ze strony swojej kobiety czy czegoś tam jeszcze jemu wiadomego (lub nie, bo może sobie tego nawet nieuświadamiać). A to, że presję czuje, to pewne, bo chce przestać być koniem przeznaczonym na kabanosy. :)


    No nie moge, co wy z ta frustracja ? Pisze po raz kolejny, nie chodzi o frustracje, chodzi o oczekiwania faceta po40stce.

    Dlaczego jak facet czegos oczekuje to od razu musi byc sfrustrowany, gdzie pisalem, ze tego nie mam czego oczekuje ?
    Jak kobieta pisze ze oczekuje w zwiazku szczerosci to wysuwacie wniosek, ze jest w zwiazku z jebanym klamca ? jak oczekuje wiernosci to piszecie, ze pewnie ja facet zdradza z kazda napotkana kobieta ? Chyba nie. Opanujcie sie.

    Wyrazcie swoje zdanie w temacie oczekiwan faceta po 40stce w zwiazku a nie robcie pseudo psychologicznej oceny zakladajacego temat. Kurwa, nie o to tu chodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 15 marca 2020 - 15:42
    ~raz napisał:
    Wspomnialem wczesniej, ze zaloze wiec zakladam. Zakladam ten temat w zwiazku z roznicami zdan w tej kwestii pomiedzy aktywnymi tu kobietami a facetami. O milosci tu nie bedzie slowa, ni jednego :)

    Moja optyka, faceta 40+:
    Po 40 facet pragnie głownie stabilizacji, zwykle ma już nastoletnie dzieci, ugruntowana pozycje zawodowa (niezaleznie od zarobkow), docelowe lokum (mieszkanie, dom), docelowa kobiete (albo i nie:), jakies oszczednosci, jakies doswiadczenia na kazdym dotychczas uprawianym polu i jakis bol dupy (ewentualnie plecow:)

    Czego konkretnie facet chce:
    - ogarniety, cieply dom do ktorego wraca z ochota,
    - zony oddanej, wiernej i zadbanej,
    - pełny talerz, puste jaja (osobiscie wole odwrotnie bo sam gotuje niezle:),
    - czasu dla siebie (hobby, znajomi) i na odpoczynek,
    - swietego spokoju lub dalszego rozwoju (nie za szybko).

    Dlaczego teraz facet tego chce:
    - bo zapierdalal ostanie 20pare lat az mu po jajach pot kapal, czy fizycznie czy umyslowo, po 14 h na dobe,
    - bo juz zdrowie nie to,
    - bo zmadrzal, przewartosciowal zycie,
    - bo w koncu czas zaczac odcinac kupony, w koncu za darmo nie zapierdalal i nie tylko dla rodziny,
    - bo jest po 40 i ma swiadomosc, ze moze rozwijac tylko to co juz osiagnal, nowego dealu zycia raczej nie zrobi,
    - bo przestawianie mebli co kwartal czy inne remonty zeby zadowolic chec ciaglych zmian proponowane przez zone ma juz dawno w dupie,
    - bo mu sie dalej chce ruchac ale nie chce szukac :)
    - bo kurwa w koncu powoli staje sie wolny, swoje zrobil, pierdoli, nie zdechnie dla ideii,
    - bo zauwazyl, że on tez ma potrzeby i nie tylko musi realizowac czyjes.

    Co wy na to faceci ? uswiadomcie kobiety :)
    Co wy na to kobiety ? projektujcie facetom :)

    Urocze. Zapomniałeś dodać, że 20 lat młodszej.
    Co najmniej ;)
    PS.
    I to bynajmniej nie jest zaczepka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 15 marca 2020 - 15:43
    @raz, ja nie piszę o Tobie, to po pierwsze. Po drugie to prosiłeś też o komentarze kobiet i to jest mój komentarz. Co mam Ci napisać? Coś czego nie pomyślałam? Po Twoich opisach wyłania się mi taki obraz faceta, jak napisałam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 16:21
    ~Mirabelka napisał:
    @raz, ja nie piszę o Tobie, to po pierwsze. Po drugie to prosiłeś też o komentarze kobiet i to jest mój komentarz. Co mam Ci napisać? Coś czego nie pomyślałam? Po Twoich opisach wyłania się mi taki obraz faceta, jak napisałam.


    ok, jak taki komentarz twoj :)
    Jak pisalem we wpisie nr 1 bardziej liczylem nie na ocene oczekiwan przedstawionych przeze mnie tylko na wasze zdanie na temat oczekiwan faceta po40 w zwiazku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 marca 2020 - 16:28
    ~Izzi napisał:

    Urocze. Zapomniałeś dodać, że 20 lat młodszej.
    Co najmniej ;)
    PS.
    I to bynajmniej nie jest zaczepka.


    Już poprawiam:
    - niewdziecznej, pozmarszczanej, starej kurwy z tlustym dupskiem

    Teraz bardziej przystoi do rzeczywistosci ?
    ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 10 następna

Gorące tematy