Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Związek - jej zapach

Rozpoczęte przez ~raz, 28 mar 2020
  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 08 listopada 2020 - 23:02
    ~Najgłupsze widzę, że świetnie znasz się na zapachach, czyli covid jeszcze cię nie dopadł ;-)
    A znasz zapach i smak czarnych, psujących się zębów, hemoroidy jak ogórki kiszone i grzybiczne, powykręcane paznokcie.
    To jesteś smakoszem ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 08 listopada 2020 - 23:06
    ~Ala napisał:


    (...) hemoroidy jak ogórki kiszone i grzybiczne, powykręcane paznokcie (...)


    Hehe - a to być może jeszcze przede mną :) :P (oby nie)
    No ale dzięki, przynajmniej wiem czego się można spodziewać ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 09 listopada 2020 - 08:39
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Kwitnąca napisał:

    (...) to czemu akurat zapach (ten naturalny) ma się nie podobać i miałby być czymś odpychającym? (...)


    Bo tak się składa, że jest sporo NATURALNYCH zapachów, które mi się nie podobają. Np. naturalny rozkładający się na ciele pot... np. zapach puszczonego bąka... albo inny całkiem naturalny zapach psującego się zęba... - myślę, że jest bardzo wiele naturalnych zapachów, które mogą odpychać :P ;)


    Zapach psującego się zęba nie jest naturalny, to choroba, której nie powinno być w zdrowym organizmie. Zapach potu też zależy od zdrowia i kondycji, i od tego, co się je, może być bardzo subtelny i przyjemny, ale pewnie nie miałeś okazji. Co robisz jak puścisz bąka? Zatykasz nos na kilka chwil? Krzywisz się jakie to nieprzyjemne? Lecisz od razu otworzyć okno za każdym razem? Czy może od razu wystawiasz tyłek na świeże powietrze i tam go puszczasz? :-) Miałam na myśli naturalne zapachy skóry i ciała a nie fekalia albo psujące się zęby.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 09 listopada 2020 - 13:17
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Najgłupsze napisał:

    (...) Miałam na myśli naturalne zapachy skóry i ciała a nie fekalia albo psujące się zęby.


    Wiem co miałaś na myśli - specjalnie to "przerysowałem".
    Bo dla jednego "naturalny zapach cipki" będzie ok (może nawet podniecający) - a dla drugiego niekoniecznie. I tyle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kwiatek1131 ~kwiatek1131
    ~kwiatek1131
    Napisane 06 maja 2022 - 10:53
    Czym się najczęściej sugerujecie podczas wyboru perfum? Osobiście stale poszukuje nowych zapachów perfum, staram się wyszukać coś wyjątkowego i oryginalnego, co zwróci uwage mężczyzn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam87 ~Adam87
    ~Adam87
    Napisane 18 maja 2022 - 14:36
    Sam posiadam w swojej kolekcji kilka różnych butelek perfum, sprawdzonych już od lat perfum, które używam i regularnie kupuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pendargon ~pendargon
    ~pendargon
    Napisane 19 maja 2022 - 11:03
    Uwaga- to nie temat o perfumach a o zapachu piczki!!!
    Zagadnienie dość istotne, bo przy pieszczotach oralnych, facet konfrontuje się ze smakiem i zapachem swojej kobiety. Jako wieloletni praktyk, mam wyrobiony pogląd na temat kobiecych zapachów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5
Strona 5 z 5
poprzednia Strona 5 z 5

Gorące tematy