Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Związek

Rozpoczęte przez ~tm888, 20 cze 2019
  • avatar ~tm888 ~tm888
    ~tm888
    Napisane 20 czerwca 2019 - 08:08
    witam wszystkich , ja mam takie pytanie jestem kawalerem lat 37 poznałem kobietę która ma 26 lat i ma dziecko , i bardzo chce byc ze mną natomiast jeżeli chodzi o ojca tego dziecka to nie jest z nim bo ją źle traktował i ją uderzył.
    co Wy sądzicie o Tym? czy udał by się taki związek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 20 czerwca 2019 - 11:14
    Ona chce być z Toba bardzo a ty z nią? bo jak tu na forum piszesz to nie tak bardzo. Szaleńcza miłość to nie jest.

    Ja to zawsze będę powtarzał - wolny bez zobowiązań facet/kobieta jest ideałem dla kobiety/mężczyzny po przejściach. Tylko, że to w drugą stronę nie działa już tak świetnie.

    Masz 37lat, bez zobowiązań to Ci napiszę człowieku rozejrzyj się, czasy się zmieniły jest wiele wolnych mądrych kobiet które są w wieku 26-37 lat bez dzieci nawet rozwodów.
    Po co masz się w ładować w przyszywanego wujka lub faceta po imieniu jak możesz mieć szansę na własną rodzinę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy