Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

jakie cechy podobaja wam się u kobiet?

Rozpoczęte przez ~Ania, 02 sie 2018
  • avatar ~Ania ~Ania
    ~Ania
    Napisane 02 sierpnia 2018 - 15:10
    jakie cechy podobaja wam się u kobiet?
    co powoduje, że dostajecie gęsiej skórki( czy czegoś takiego), chcecie się zbliżyć do kobiety?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 03 sierpnia 2018 - 06:28
    Wszystko zależy od tego czego się spodziewamy po relacji.

    Gdy krótkiej przygody, wystarczy szeroko rozumiana powierzchowność - ładny wygląd, uśmiech, może kilka tricków co to czynią kobietę tajemniczą - na jeden czy trzy numerki to może być ekscytujące i dawać trochę 'gęsiej skórki' ;-) i jeżeli tylko o takie zbliżenie chodzi, to więcej w sumie nie trzeba.

    Kiedy natomiast chodzi o coś dłuższego, głębszego... no tu się zaczynają schody, bo skala trudności się zwiększa i pewne wyskoki są absolutnie nie akceptowalne i dyskwalifikują w przedbiegach ;-). Na dłużej 'gęsia skórka' się nie sprawdza - przynajmniej u mnie.

    Każdy będzie oczekiwał czego innego, ale dla trwałego związku najważniejsza jest według mnie zdolność do bycia równoprawnym i w pełni odpowiedzialnym partnerem...

    Słowem... atrakcyjna jest tu tzw. 'równa dziewczyna', jak to się mawia, do tańca i do różańca. Taka, co to stawia się na równi z facetem tak pod względem praw w związku, jak i obowiązków, potrafi rzeczowo rozmawiać, jest uczciwa tak wobec siebie samej, jak i wobec partnera, potrafi być po prostu kumplem, a nie księżniczką z bajki ;-)... to z ogólnych rzeczy, a indywidualnie...

    Napewno ważne będzie zgranie upodobań i dążeń, wspólna hierarchia wartości, może podobne zainteresowania, choć odrębność do pewnego stopnia też jest pożądana.

    Trudno o trwały związek między całkowicie różnymi osobami z odmiennych światów. Coś musi przyciągać, a często przyciągają podobieństwa, choć różnice też jakieś muszą być, bo byłoby całkiem nudno.

    Ja oczekiwałbym odpowiedzialności po prostu. Nie wiązałbym się z dzieciakiem w wieku 'po czterdziestce' ;-)...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 13 sierpnia 2018 - 11:10
    Atrybuty zewnętrzne to wdzięk i kobiecość i to jak się porusza, jak się śmieje, jak na mnie patrzy.
    Poza tym ważne by miała poczucie humoru i coś do powiedzenia :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mark ~mark
    ~mark
    Napisane 15 sierpnia 2018 - 19:04
    ciepło, dobroć, serce, wzrok :) niewiele jest takich kobiet

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy