Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Żona mnie zostawiła dla innego

Rozpoczęte przez ~Mosiek, 01 paź 2018
  • avatar ~Mosiek ~Mosiek
    ~Mosiek
    Napisane 01 października 2018 - 17:18
    Żona mnie zostawiła. Wyprowadziła się z domu zabrała dzieci. Dzieci 18 i 9 lat. Wiem że zuroczyła się młodszym facetem z siłowni 10 lat. Nie wiem co robić. Wynajęla mieszkanie i mieszka tam z dziecimi. Jestem przybity nie wiem co robić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalny ~normalny
    ~normalny
    Napisane 07 stycznia 2019 - 15:14
    Kondolencje, was już nie ma . Wiele rad chciałbym ci przekazac ale jedna dotycząca postępowania jakie preferują zdradzeni panowie na portalu dotyczącym zdradzeni. Pamiętaj im szybciej się oswoisz z sytuacją że ona ma cię w 4 literach a nawet nienawidzi to szybciej staniesz na nogi. Powiem tylko że zbieraj dowody , nagrywaj, zapisuj, rób zdjęcia ( najlepiej detektyw) , zajmij się najczulej dziecmi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normmalnyjestem ~normmalnyjestem
    ~normmalnyjestem
    Napisane 27 marca 2019 - 19:11
    jesteś jeszcze na forum, napisz co u ciebie - pomoże to tobie i innym da lekcję na przyszłość jak postępować w takich sytuacjach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy