Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Żona mnie zdeadzila

Rozpoczęte przez ~Rado, 07 sty 2019
  • avatar ~Rado ~Rado
    ~Rado
    Napisane 07 stycznia 2019 - 03:40
    Witam, co robić, byliśmy na Sylwestra i żona mnie zdradziła. Po zabawie udaliśmy się do pokoju, wpadł na chwilkę jej znajomy by pogadać, wypilismy jeszcze wodeczke i ja padłem, kiedy się przebudzilem żona z kolegą bzykala się na dywanie. Wstałem z łóżka a oni nadal się bzykal aż do końca. Po wszystkim on wyszedł a żona poszła spać. Rano bez problemu powiedziała że nie trzeba było spać. A pozatym to tylko sex

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~megi ~megi
    ~megi
    Napisane 07 stycznia 2019 - 08:33
    Co teraz czujesz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rado ~Rado
    ~Rado
    Napisane 07 stycznia 2019 - 10:01
    Chcę z nią to wyjaśnić, dała mi zgodę na to bym przyprowadzil do domu Panią i przy niej ja bzykal, no i to ma być jednorazowa zdrada, każde z nas miało wcześniej partnerów i czasem przed sexem sobie opowiadamy ale teraz po tym jej numerze myślę że jak się nadarzy to znów pójdzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalny ~normalny
    ~normalny
    Napisane 07 stycznia 2019 - 14:57
    Chłopie daj spokój, jak potrafiła dać koledze przy tobie to bez ciebie też sobie dogadzała. Za chwilę wprowadzi wolny związek i będzie chciała cie wywalic z domu albo przerobic na służebnego. Teraz to tylko rozwód ale wcześniej porób jakieś nagrania po cichu , dane kochasia itp. Was już nie ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~megi ~megi
    ~megi
    Napisane 07 stycznia 2019 - 17:19
    Przecież to wyniszczająca paranoja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rado ~Rado
    ~Rado
    Napisane 07 stycznia 2019 - 20:30
    No fakt, po prostu wpierw się zabawie a później zostawię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czarownica swietokrzyska ~Czarownica swietokrzyska
    ~Czarownica swietokrzyska
    Napisane 07 stycznia 2019 - 21:03
    Głupia prowokacja ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rado ~Rado
    ~Rado
    Napisane 07 stycznia 2019 - 21:28
    A więc co miotla i na Łysa Góre

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamila ~Kamila
    ~Kamila
    Napisane 11 stycznia 2019 - 14:35
    Rodo ja bym się zastanowiła czy to pierwszy raz ona robiła, bo jeśli ty wchodząc na to, stoisz i patrzysz oni nie przestają tego robić dla mnie coś nie tak by chociaż się speszyła. Niestety zdradę męża przeźyłam, podwiózł kelnereczke do domu bo jej autobus ostatni uciekł, zapłaciła mu w naturze. Odpowiedz sobie jak ty byś się czuł gdybyś ją zdradził mówię o tym co ona powiedziała przyprowadź zrób ja popatrzę, dla mnie chore. Jak można patrzeć jak osoba którą kocham ponad wszystko robi to z kimś innym, może jestem z innej bajki, ale gdybym zdradziła męża bo on mnie zdradził czułam wstręt do siebie bo wcale by nie ulżyło mi, a tobie sam odpowiedz na to pytanie ty najlepiej wiesz jaki jesteś. Ja bym się do rozwodu przygotowała na Twoim miejscu zbierz wszystko dowody nie mów jej o tym, a jeśli chcesz jej dokopać idź do dobrego adwokata niech ona płaci za tę swoją przyjemność. Ja właśnie się rozwodzę źałuje, że tak późno, ale w moim przypadku zdrada męża to najmniejszy pikuś jaki mi wyrządził w naszym wspólnym źyciu zamykam ten rozdział i ty też uciekaj z tego związku. Decyzję musisz podjąć sam my tu możemy Ci swój punkt widzenia przedstawić, zadaj sobie pytanie -czy umiesz źyć z taką osobą i chcesz? Poszłabym z Tobą na piwo jako kumpel pogadać, ale odległość pewnie nie ta. Czy ona ciebie kocha to drugie pytanie na które chyba trzeba odpowiedzieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 13 stycznia 2019 - 12:38
    ~Kamila napisał:
    Rodo ja bym się zastanowiła czy to pierwszy raz ona robiła,(...)
    Decyzję musisz podjąć sam my tu możemy Ci swój punkt widzenia przedstawić, zadaj sobie pytanie -czy umiesz źyć z taką osobą i chcesz? (...)
    Czy ona ciebie kocha to drugie pytanie na które chyba trzeba odpowiedzieć.


    Po prostu jak uznasz, że będziesz w stanie udowodnić przed sądem, że ona Cię zdradziła - będziesz miał odpowiednie dowody (twarde), to załóż sprawę o rozwód z jej winy.
    To da Tobie możliwość dochodzenia alimentów na Ciebie.
    Życie z taką osobą to 'średnia' przyjemność jak dla mnie.
    Chyba, że lubisz takie klimaty ;-).
    To już Twoja decyzja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~migerito ~migerito
    ~migerito
    Napisane 14 stycznia 2019 - 08:16
    Kolego wątpie żeby bzykała się na podłodzę koło męża nawet ostro wcięta
    raczej by poszła do innego pomieszczenia.
    Takie rzeczy to swingers party lub impreza w agenturze.
    Moja mi przywaliła rogi dwa razy tyle wiem na początku wariowałem teraz mam to w dupie nasze pożycie spadło do zera więc każdy jest człowiekiem. Ja
    nie byłem dłużny też miałem kochankę było cudownie oczywiście mężatkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy