Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Żona mnie nie kocha,co robic

Rozpoczęte przez ~Marcin zalamany, 02 maj 2019
  • ~Marcin zalamany
    ~Marcin zalamany
    Napisane 02 maja 2019 - 09:41
    W moim życiu nastąpiła katastrofa,która zaczyna mnie pchać do podcięcia sobie żył,niestety jak w temacie żona powiedziała że mnie nie kocha. powodem takie stanu są oczywiście moje o jej postępowania z poprzednich lat. Mam problemy finansowe,nie jest tego dużo,ale mój błąd że nie powiedziałem o tym żonie,kolejno żona miała w drugiej ciąży depresję,po porodzie baby blues,ja zająłem się dzieckiem ale nie widziałem jej bólu,byłem zbyt zajęty dzieckiem i praca,potem praca po 12 godzin,wszystko na nią spadło,w niczym jej nie pomagałem,ona też ma swoje za skóra,nie będę o tym pisał.Zona powiedziała mi że uczucia do mnie w niej umarły,że jesteśmy tylko że zwgledu na dzieci,jestem załamany,kocham ją ponad życie tylko czy jest o co walczyć,czy ona może ponownie mnie pokochać,bez niej i rodziny jestem niczym,boje się że jak mnie zostawi odbiorę sobie życie,a kocham Ją szaleńczo,wiem mało jej okazywałem uczuć,byłem nieobecny przez pracę,czy mam o co walczyć,pomóżcie proszę

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~sara
    ~sara
    Napisane 02 maja 2019 - 12:59
    Naucz się kochać siebie a zaczniesz kochać innych.
    Zrób dwa wdechy, uśmiechnij się do siebie, spłacaj długi.

Niezależenie czy żona kocha czy nie kocha postaraj się stworzyć wam przyjazne warunki do życia. Może uda Ci się rozkochać ją ponownie, jeśli zobaczy dawnego faceta.

Jeśli uczucie się wypaliło dbaj o przyjacielską relację, łączą was dzieci a to naprawdę dużo.

Żonę kochasz a dzieci już nie. Nawet gdyby żona Cię zostawiła to masz je, jesteś za nie odpowiedzialny. Dzieci są/będą też twoja radością.

Poza tym odwiedź psychiatrę, zawsze warto się wygadać.

• ~Marcin zalamany
    ~Marcin zalamany
    Napisane 02 maja 2019 - 15:51
    Dziękuję za tak szybką odpowiedź,oczywiście dzieci są moim całym światem,kocham je ponad życie,długi spłacam ale żona jest dla mnie bardzo oziębła,masz rację chyba potrzebuje skontaktować się z psychologiem,bo mam psychiczny dołek...kocham ją bardzo,nie potrafię żyć na stopie przyjacielskiej,dla mnie to jest za mało, poprostu nie potrafię

• ~sara
    ~sara
    Napisane 02 maja 2019 - 21:19
    Potrafisz, potrafisz gwarantuje Ci. Zycie jest najważniejsze.
    Nie masz wpływu na drugiego człowieka ale masz wpływ na własne życie. Znajdź sobie cel/pasję/zajęcie coś co Cię uniezależni od żony. Zawalcz o nią lub znajdź sobie kogoś innego.

To co dzisiaj wydaje Ci się niemożliwe, jutro będzie już tylko wspomnieniem.

• ~Kordian
    ~Kordian
    Napisane 04 maja 2019 - 17:30
    Módl się jest taka litania Jezu zajmij się tym szczerze aż do bólu mam różne problemy pomaga

• ~Marcin zalamany
    ~Marcin zalamany
    Napisane 06 maja 2019 - 22:02
    Witaj Sara,jednego nie rozumie,jednego dnia ze mną rozmawiać normalnie,drugiego mnie unika,jednego dnia śpimy razem,drugiego osobno,czy można kogoś przestać kochać,bo ja kocham ją cały czas,nie wiem jak dotrzeć do niej,byłem nachalny że miała mnie dość,teraz odpuściłem,ale wewnętrznie umieram,zastanawiam się czy moje życie ma sens,czy że sobą nie skończyć...

• ~mira
    ~mira
    Napisane 07 maja 2019 - 21:35
    masz dzieci, które będą potrzebować ojca, posłuchaj dobrej rady zacznij żyć dla siebie, nie uzależniaj swojego szczęścia od drugiego człowieka, miliony osób rozstaje się po wieloletnich związkach, na początku to szok ale potem mozna ułożyć sobie na nowo życie, zacznij myśleć o sobie, dzieciach

• ~kbo
    ~kbo
    Napisane 24 maja 2019 - 01:47
    Marcinie, twoja relacja wskazuje że masz jakieś problemy - niekoniecznie z żoną. Czy konsultowałeś już swoje problemy z myślami samobójczymi z lekarzem rodzinnym lub psychiatrą ? Takie myśli bez względu na sytuacje nie są normalne i dość alarmujące. Wizyta u psychiatry to nie wstyd - a być może gdy stan psychiczny ulegnie poprawie po wdrożeniu leczenia to i żona znów Cie pokocha. Przepraszam za formę, ale ludzie w depresji mają słaby kontakt z rzeczywistością i sami nie wiedzą że chorują . Znaczenie słów czy zachowań twojej żony w takim stanie mogą być poprostu niewłaściwie odczytywane.

• ~Justa
    ~Justa
    Napisane 30 maja 2019 - 21:09
    Polecam psychoterapie dla par. Namow prosze zone na to, by udac sie do psychoterapeuty i sprobowac dowiedziec sie czegos konstruktywnego na Wasz temat.
    Moze nie wszystko stracone. Ona sama sie miota.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook