Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Żona młodsza o 20 lat - czy tam jest prawdziwa miłość?

Rozpoczęte przez ~, 12 wrz 2012
  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 25 października 2013 - 03:18
    Ma sens jeśli jest intercyza, a mężczyzna ma dobrych prawników i potrafi kobiecie umiejętnie wydzielać pieniądze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 25 października 2013 - 03:20
    A czy jest tam prawdziwa miłość to ja nie wiem. Wiem, że miłością, jakiej pragną mężczyźni ,kobiety rzadko kochają i raczej nie ma na nią co liczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~labanle ~labanle
    ~labanle
    Napisane 07 listopada 2013 - 01:10
    bez szans ! to różnica pokolenia . Można podzielić się z laską doświadczeniem życiowym, hihi , na dłuższą metę . Porażka !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 07 listopada 2013 - 12:17
    Pytanie, czy lepiej żyć dzień jak król, czy całe życie jak dupa?
    Myślę, że lepiej jeśli stara fujara podniesie się jeszcze kilka razy dla młódki, niżby miała wisieć dla babci :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tennesee ~tennesee
    ~tennesee
    Napisane 16 listopada 2013 - 02:23
    jestem kobietą . Myślę, że naj lepiej szczęśliwie z osobą ukochaną nie ma znaczenia wiek .. bez sensu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 16 listopada 2013 - 02:27
    lepiej jak król .. tylko co to znaczy??? hmm? mamy w tym bliskość? T

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 16 listopada 2013 - 02:31
    zależy jaka "młódka" i jaka "babcia" , ciało nie idzie z duchem.. hmm////////

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 16 listopada 2013 - 02:32
    chyba żaryjesz???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 16 listopada 2013 - 02:38
    jaja sobie robisz? czy nie do końca kojarzysz? .. pozbyłam się całego majątku , żeby si,ę uwolnić ... mam gdzieś kasę i wymagania. Nie mam jej teraz i jestem wolna . Zmień kategorię kobiet wokół, których się obracasz!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 16 listopada 2013 - 09:12
    Ktoś tu tęgo popił... ^^

    Atrakcyjność seksualna kobiety dla mężczyzny zależy od:
    1) jej wieku;
    2) jej urody;
    3) atawizmów (większość woli dziewice niż nie-; poczucie kontroli na kobietą etc)

    Po rozmowie z nawet najbardziej intelektualnie i duchowo rozwiniętą starszą a niezbyt urodziwą kobietą nikomu nie stanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 23 listopada 2013 - 00:59
    Co tam babiny! Lepsze młódki . HiHi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 23 listopada 2013 - 01:00
    No fakt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 23 listopada 2013 - 01:03
    Fajnie wiedzieć . popił nie popił zdanie ma wyrobione. Niestety smutne . Bo te wszystkie 20-stki i tak staną się 40-stkami iHHi. I co wtedy? Normalna kolej rzeczy . Uwielbiam to

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 23 listopada 2013 - 01:06
    Jeśli staje Ci wyłącznie na widok młódki z jędrną pupcia. rozumiem. Jeśli staje Ci nadal po 20 latach na ten sam widok. Podziwiam i zazdroszczę . Kobieta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tenesee ~tenesee
    ~tenesee
    Napisane 23 listopada 2013 - 01:13
    trochę nie rozumiem. Tzn. że wszystko jedno z kim , byle było młode ciało, jędrna dupcia itd> najlepiej dziewica? No to masz całą furę burdeli albo ogłoszeń on line sponsoring. . Why not? Po czemu rozwodzić się nad tym ? Nie ma nie istnieje . baby brzydkie , złe , jak stare i do niczego . Weź człowieku swój "loS" w swoje ręce .."hi"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Esme ~Esme
    ~Esme
    Napisane 10 stycznia 2014 - 11:48
    Zawsze gdy mowa o związkach z dużą różnicą wieku najwięcej jest dyskusji o paniach ok.20 i panach ok.40. A co z dorosłymi ludźmi?
    Mam 40 lat. Mężczyzna, który pojawił się w moim życiu ma 55. Nic wielkiego się nie stało poza tym, że on kilka razy za dużo powiedział i za bardzo na mnie reagował. Nie dopuszczę do niczego niebezpiecznego , ale jest faktem, że jest między nami niesamowita chemia i ogromna radość. No dobra - wiem - moje ego urosło.
    Ale oboje żyjemy w małżeństwach i postanowiłam być mądrzejsza za nas dwoje. Ograniczyłam kontakt. Wykluczyć zupełnie się nie da, bo mieszkamy blisko siebie i na żadne ostentacyjne unikanie nie mogę sobie pozwolić.
    Nie wiem, jak mogłoby być między nami i nie zastanawiam się nad tym, ale wiem, że trzeba być idiotą, by w tym wieku rzucać żonę dla młodszej kobiety. I mówię to właśnie jako ta młodsza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gburek ~Gburek
    ~Gburek
    Napisane 13 stycznia 2014 - 16:26
    Myślę, że o ile relacja 40 letni facet - 20letnia kobieta wygląda śmieszne, bo raczej znane są nam motywy obu stron w takim "związku" o tyle relacja 40 letnia babka i 55 letni facet wygląda bardzo zdrowo. Rozumiem, że dla niektóre kobiety w średnim wieku wymagają dojrzałości od mężczyzn, a tą można w niektórych przypadkach, rzeczywiście , znaleźć dopiero po 50tce... Esme - jak wyczuwasz chemię to nie twórz żadnych barier między Wami. Zaufaj swoim uczuciom...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lolo ~lolo
    ~lolo
    Napisane 20 stycznia 2014 - 01:37
    też kocham o 2o lat młodszą, toleruje to bo wie że to szczere. Ona ma 50 ja 7o jestem dla niej jak ojciec bo czuję , że jej to potrzebne . To już czas stabilizacji wiekowej. Ja żonaty ona też zamężna, ale jaka przyszłość tego związku ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Torin ~Torin
    ~Torin
    Napisane 08 czerwca 2014 - 13:54
    ~Konstancja napisał:
    czy ktoś zna podstarzałego, biednego faceta po 40-stce w którym się zakochała 20-to latka (i odwrotnie) ? ale z was naiwniaki - my kobiety robimy to albo z miłości z młodymi albo dla kasy ze starymi ! tak było od początku i to się nie zmieni!


    We mnie zakochała sie o 21-lat młodsza dziewczyna, nie wiedząc czy mam pieniądze, nie wiedząc o moim statusie nic.
    To była miłość która przydarza się raz na życie. Ona cierpiała na początku związku, a ja teraz gdy związek się kończy.
    Da sie zakochać w kimś kto z pozoru jest całkiem z innego świata. I można byc szczęśliwym!.
    Nasza miłość trwała sześć lat.
    To dużo. Tak myślę.
    Za to mam wrażenie - poparte obserwacją - może niezbyt dużą ale zawsze. Że w przypadku rozpadu takiego związku to facet przezywa to o wiele wiele bardziej :/

    Torin

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 08 czerwca 2014 - 20:46
    Kobietki te o 20 lat młodsze i owszem są zauroczone młodzieńczą miłością starszym panem , a to tylko dlatego ,że Ci pokazują im innny świat...
    często ustwawieni mężczyźni mają już doświadczenie, stanowisko, i wiedzą czym młodej zaimponować, jak zdobyć i rozpieszczać .
    Mężczyznom wydaje się ,że one ich kochają za męskość, za to kim są
    naprawdę....ale tak nie jest, bo kiedy mija euforia młoda kobieta dostrzega starość.
    Widzi Pana podstarzałego, często zmęczonego pracą , dziećmi, obowiązkami
    dostrzega zmarszczki , brzuszek,niezbyt atrkacyjne ciało, siwe włosy...
    poza tym ich energie , potrzeby zwyczajnie zaczynają się kłocić...jest przecież 20 lat! różnicy. Takie związki są czasowe . Czasami dobrobyt pozwala przetrwać dłużej....ale ...mamy tyle przykładów
    Nie ma przecież związków:młodych laseczek i biednych niezbyt atrakcyjnych 40 letnich facetów.
    Panowie nie chcą tego dostrzec..
    Ponieważ są wzrokowcami chcą młode piękne ciała .....ale nie chcą zrozumieć ,że to nie oni ,a to co mogą zaoferować budzi w młodej dziewczynie uczucia miłości.
    Odwrotnie sytuacja jest podobna.. Młodzi męzczyźni często chcą zadbanych 40 tek ale tylko po to by się czegoś nauczyć, doświadczyć.....
    Przychodzi później taki moment ,że ta duża różnica jest zauważalna, odczuwalna coraz bardziej zaczyna ciązyć....i wszyscy wracają ...szukają partenerów ze swojego pokolenia...
    to jest bowiem naturalne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy