Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Zmiana branży - kurs na diagnostę samochodowego

Rozpoczęte przez ~Danielski, 24 lis 2017
  • avatar ~Danielski ~Danielski
    ~Danielski
    Napisane 24 listopada 2017 - 09:28
    Zastanawiał się ktoś z was nad całkowitą zmianą zawodu w wieku 40 lat? zawsze autami zajmowałem się dorywczo a ostatnio wpadła mi ulotka o kursie na diagnostę samochodowego w oes kraków i coraz bardziej zastanawiam się czy nie zrobić tego. robię na magazyie i stawka jest jaka jest, robota nudna, a tak robiłbym to co lubię, doświadczenie praktyczne jakieś mam...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PawełJ ~PawełJ
    ~PawełJ
    Napisane 27 listopada 2017 - 09:12
    W krakowie możesz zrobić taki kurs w oes oni tam mają i kursy na prawko i bardziej specjalistyczne, właśnie jakieś uprawnienia, kwalifikacje zawodowe. w internecie znajdziesz na nich namiar

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dariusz ~dariusz
    ~dariusz
    Napisane 27 grudnia 2017 - 08:55
    ja chciałem zrobić w tym oes kurs na instruktora, w sumie od zawsze jeżdżę, interesuje mnie to, i nie wiem, trochę się obawiam, ze to moze już nie ten wiek... :/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nisw ~Nisw
    ~Nisw
    Napisane 27 grudnia 2017 - 09:42
    daj spokój z wiekiem, a czym się przejmujesz, nie masz 70+ tylko pewnie koło 40/40+ i co w tym strasznego, możesz się przebranżowić. szczególnie jak masz pasję do czegoś i wiesz, że jako instruktor będziesz miał dobra robotę. mój sąsiad tak pracuje chyba z 10 lat i wątpię aby chciał zmieniać robotę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robers ~robers
    ~robers
    Napisane 28 grudnia 2017 - 10:59
    dariusz, rób! jak masz dobry i sprawdzony kurs, masz na niego kasę, to gwarantuję ci, że to będzie dobra decyzja!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dariusz ~dariusz
    ~dariusz
    Napisane 12 stycznia 2018 - 10:44
    ok, zapisałem się na kurs w tym oes, rozmawiałem w biurze i mysle ze bedzie ok. zobaczymy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rozzzen ~Rozzzen
    ~Rozzzen
    Napisane 20 lutego 2018 - 10:42
    hej! i jak? byłeś w tym oes? robiłeś? jestem ciekawy rozwoju sytuacji bo sam mam w planach podobną zmianę w życiu. Dawaj i opowiadaj!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 30 kwietnia 2018 - 09:41
    Ja robiłem kurs na diagnostę w Oes i było ok. Sprawnie prowadzili kurs. nie było przynudzania tylko konkretne rzeczy. Egzamin zdałem bez problemu. I jestem teraz diagnostą. polecam bo to spoko fucha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 05 czerwca 2018 - 12:23
    W oes Kraków robiłem kurs na diagnostę i powiem tak jest ok. Maja bardzo dobrze ustalone programy tych kursów. Do tego wszystkie zagadnienia fajnie i przystępnie omawiane. No i zdałem egzamin bez problemu a o to mi chodziło. Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Vinw ~Vinw
    ~Vinw
    Napisane 14 czerwca 2018 - 12:33
    https://www.oes.krakow.pl/ to jest to? bo szukam kursu ale nie na diagnostę ale na adr. wiem, że można u nich psychotesty ogarnąć bo kumpel z roboty chodził tam chyba

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rinog ~rinog
    ~rinog
    Napisane 30 czerwca 2018 - 09:32
    tak, to ten ośrodek. :) jest ok, jak jesteś zdecydowany żeby teraz się przebranżowić to why not?! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Remin ~Remin
    ~Remin
    Napisane 25 lipca 2018 - 14:09
    Tak, ten link est do nich. Daj znać co i jak później, sam zastanawiam się nad całkowitą zmianą zawodu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Vinw ~Vinw
    ~Vinw
    Napisane 31 lipca 2018 - 19:30
    Dzwoniłem, zapisałem się, fajnie pomocne pracownice w biurze, wszystko mi wytłumaczyły, jednak z powodów osobistych dopiero w przyszłym miesiącu zaczynam kurs.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek Koroczko ~Jacek Koroczko
    ~Jacek Koroczko
    Napisane 23 sierpnia 2018 - 17:48
    a jak tam z terminami jest teraz? robiłem tam kiedyś prawko i pamiętam super pana Żarskiego, w praktyce wszystko można było u niego ogarnąć śpiewająco :D Che się tez własnie zapisać na diagnostę, ale muszę w miare szybko ogrnąć chyba

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel Cza ~Daniel Cza
    ~Daniel Cza
    Napisane 03 września 2018 - 15:07
    Słuchaj, wydaje mi się, że będziesz mógł się zapisać już nawet, bo jednak grupy szybko sie zbierają. Ja jak tam robiłem kurs to sprawnie wszystko przeszło, Panie w biurze informowały non stop, zawsze miłe i pomocne :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek Koroczko ~Jacek Koroczko
    ~Jacek Koroczko
    Napisane 27 września 2018 - 12:03
    ~Daniel napisał:
    Słuchaj, wydaje mi się, że będziesz mógł się zapisać już nawet, bo jednak grupy szybko sie zbierają. Ja jak tam robiłem kurs to sprawnie wszystko przeszło, Panie w biurze informowały non stop, zawsze miłe i pomocne :D
    Ok, decyzja podjęta, a o którym biurze mówisz? Bo wygooglałem dwa biura na hasło oes kraków. gdzie lepiej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Junin ~Junin
    ~Junin
    Napisane 02 listopada 2018 - 08:55
    To już zadzwoń, panie w biurze Ci powiedzą gdzie dokładnie iść i załatwiać wszystko. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adek ~adek
    ~adek
    Napisane 02 grudnia 2018 - 18:25
    ~Jacek napisał:
    ~Daniel napisał:
    Słuchaj, wydaje mi się, że będziesz mógł się zapisać już nawet, bo jednak grupy szybko sie zbierają. Ja jak tam robiłem kurs to sprawnie wszystko przeszło, Panie w biurze informowały non stop, zawsze miłe i pomocne :D
    Ok, decyzja podjęta, a o którym biurze mówisz? Bo wygooglałem dwa biura na hasło oes kraków. gdzie lepiej?
    zadzwoń do biura na kościuszki ;)a

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wasil ~Wasil
    ~Wasil
    Napisane 19 grudnia 2018 - 13:23
    Ja jestem z Ukrainy. Przez agencję pracy robiłem w oes kurs na wózki widłowe i wyszło dobrze. teraz pomykam po placu i mam dobrą pracę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JanD ~JanD
    ~JanD
    Napisane 30 stycznia 2019 - 13:13
    ~Wasil napisał:
    Ja jestem z Ukrainy. Przez agencję pracy robiłem w oes kurs na wózki widłowe i wyszło dobrze. teraz pomykam po placu i mam dobrą pracę

    Zgadza się, my też współpracowaliśmy z tym ośrodkiem. Biuro na Kościuszki - polecam. Kursy na wózki widłowe robią dobrze i nie jest drogo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy