Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

zmarszczki

Rozpoczęte przez ~gabr44, 23 wrz 2015
  • avatar ~gabr44 ~gabr44
    ~gabr44
    Napisane 23 września 2015 - 09:13
    Stosujecie jakieś kosmetyki przeciwzmarszczkowe? Wiem że u facetów to trochę dodaje klasy ale chyba nikt z nas nie chce wyglądać starzej niż ma w metryce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erneto ~erneto
    ~erneto
    Napisane 03 grudnia 2015 - 11:37
    Mi stuknęła 50tka i podbieram żonie oeparol przeciwzmarszczkowy :D, Ona udaje, że nie widzi ubywającego kremu ;), nie chcę przy niej wyglądać jak dziadek (ona dopiero co 40tkę skończyła).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ormel ~ormel
    ~ormel
    Napisane 22 listopada 2016 - 09:28
    Richevon. Mało jest kosmetyków, ktore naprawdę działają na zmarszczki. Na pewno nie te tanie drogeryjne, które zawierajw s obie wiele badziewia, ale które tak naprawdę to nie zmniejszy Ci zmarszczek. Richevon to produkt polski, na naturalnych składnikach. Zmarszczki nie zmniejszyły się u mnie jakoś bardzo po składniku, nie ma co się czarować poniewaz nie jest to operacja plastyczna. Widże jednak znaczną poprawę i to mnie cieszy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzyscho ~Krzyscho
    ~Krzyscho
    Napisane 03 lipca 2018 - 13:05
    Moim zdaniem to do apteki i poprosić o jakieś kremy czy serum farmaceutę. Jak nie pomoże to do kosmetologa albo jakiegoś lekarza medycyny estetycznej, na pewno doradzi jakieś zabiegi https://ranking.abczdrowie.pl/s/Medycyna%20estetyczna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michoo ~Michoo
    ~Michoo
    Napisane 04 lipca 2018 - 13:08
    A gdzie kupie ten Richevon? W aptece?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 06 sierpnia 2018 - 12:45
    Na zmarszczki kazdemu moze pasowac inny produkt. Trzeba na pewno znalezc sobie sprawdzony i takiego uzywac. Wiem, ze jest ich troche. Moze zerknijcie tutaj. Cos takiego sprawdzonego moze pomoze usunac zmarszczki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maras ~Maras
    ~Maras
    Napisane 22 maja 2019 - 16:29
    Ja stosuje krem przecim pierwszym zmarszczkom od Bielendy z serii only for men. Taki niebiesko-biały. Bardzo dobrze nawilża skórę i używam go też nawet czasem po goleniu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Irek ~Irek
    ~Irek
    Napisane 01 września 2019 - 14:08
    Ta, ja też używam Bielendy. Fajny mają krem taki w czarnej tubie z czerwonym do zmarszczek z serii only for men.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 29 września 2019 - 09:54
    Chyba faktycznie warto spróbować tej Bielendy skoro tak zachwalacie. Widziałem w rossmanie, że mają jakieś kremy z cannabisem, używał ktoś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Igor ~Igor
    ~Igor
    Napisane 17 marca 2023 - 12:35
    Jeżeli chodzi o zmarszczki to ja używam Nanoverse Peptide. Dobry krem, ogólnodostępny i pomógł mi z wczesnymi oznakami starzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy