Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

zdrada żony

Rozpoczęte przez ~Paweł , 04 lip 2020
  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 04 lipca 2020 - 16:00
    Witam
    Nie wiem co mam robić jak reagować . Moja żona jest już po 40 i ma osobowość dosyć twardą. Wygląda jeszcze nieźle. Mam duże podejrzenia ze mnie zdradza na wyjazdach firmowych. Od pewnego czasu zauważyłem ze na te wyjazdy zabiera ze sobą dosyć skromną bieliznę typu stringi stanik koronka , pończochy . sukienki z dekoltem i krótkie. Przed wyjazdami raczej ma dobry humor , po powrocie jest różnie nie jest taka miła jak przed wyjazdami. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale ostatnio po powrocie zauważyłem w sypialni podczas seksu z nią że jej krocze a raczej wargi i okolice sa napuchnięte i jakby sine. Nie od razu wzbudziło to we mnie podejrzenie ale jak zaczęła mówić żebym szybko kończył to sie potem zacząłem zastanawiać czy aby ta opuchlizna nie jest wynikiem brutalnego lub ostrego seksu. Jak pytam co tam konkretnie robią na tych wyjazdach to zawsze mówi ze przyjeżdżają szkoleniowcy i trzeba sie uczyć żeby to wszystko zapamiętać bo robią testy . Wiec jeśli taka zwykła nuda to po co takie zadowolenie przed wyjazdem i bielizna.
    doradźcie mi jak sprawdzić czy mnie zdradza i czy to nie jakiś stały związek , detektyw nie wchodzi w gre bo to ośrodki zamknięte. wynajmowane wyłącznie na szkolenia. bo jak zdradza to wywale ja z domu bo nie chcę byc pośmiewiskiem w jej firmie.
    moze jakas aplikacja podglądowa na telefon.
    Paweł

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dddgg ~dddgg
    ~dddgg
    Napisane 06 lipca 2020 - 14:51
    jak jezdzi tam od dawna czesto I spotyka tam stale tych samych samcow to prawdopodobienstwo zdrady masz naprawde duze, najlepiej jakis prywatny detektyw jak cie stac, jak nie zaufany znajomy, ale taki ktorego ona nie zna, ktory bedzie sledzil co sie tam dzieje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fgtyu ~fgtyu
    ~fgtyu
    Napisane 06 lipca 2020 - 16:23
    skoro ty zauwazasz zmiane, to jak mawiaja zdradzany zauwaza takie sprawy ostatni - ale same poszlaki to za malo, rozmowami nic nie wyciagniesz, a jedynie wzbudzisz czujnosc, wiec musisz miec dowody, jak wiesz w jakim hotelu sa te szkolenia to najlepiej jak pojedziesz tam sam wczesniej, zorientuj sie czy jakis twoj znajomy jest wstanie cos tam wyszpiegowac, czy potrzebujesz wynajac jakiegos detektywa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gogo ~gogo
    ~gogo
    Napisane 06 lipca 2020 - 17:59
    skoro jezdzi na te szkolenia z tej samej pracy to spotyka sie tam mniej wiecej ta sama ekipa, po szkoleniu trzeba odreagowac, jest alko, tany, przytulanka, macanka wielu twierdzi ze zdala od domu to nie zdrada

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zdradzony77 ~zdradzony77
    ~zdradzony77
    Napisane 10 lipca 2020 - 16:25
    Cóż Ci mogę kolego powiedzieć. My faceci bardzo późno orientujemy się co się stało z naszym związkiem. Kobiety są zdecydowanie bardziej przebiegłe i umieją się ukrywać dlatego gdy już się dowiadujemy to sprawa jest mocno zaawansowana. Z czasem gdy zdrada trwa już dłuższy czas kobieta coraz mniej się przykłada i pilnuje żeby to nie wyszło. Staje się obojętna i często przestaje ją obchodzić czy się wyda. Najczęściej dopiero wtedy my faceci się orientujemy że coś jest nie tak. Jeżeli zauważyłeś zmiany w jej sposobie bycia, odnoszenia się w stosunku do Ciebie i nie uprawiacie seksu musisz niestety założyć że cie zdradza. Spróbuj na początek z nią porozmawiać zapytać wprost czy Cie kocha i jest ci wierna. Jak zacznie się unosić i bronić albo zmieniać stronę i atakować ciebie to niestety jesteś zdradzany

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 13 lipca 2020 - 12:19
    No i nic konkretnego nie wiem nadal. A problem jest nadal. Właściwie to jak ja założę elegancką koszule , buty i kropnę perfumem to zaraz jest pytanie : gdzie idę , po co , z kim i takie tam ?, a przecież idąc sprawy załatwić na urzędy czy firmy trzeba lepiej wyglądać , a jak moja żona się odstawi to mówi ze w pracy musi dobrze wyglądać co dzień, i co jej powiesz?
    Nie mam jak sie dowiedzieć jak na tych szkoleniach to wygląda bo nikomu z tej firmy nie mogę wprost powiedzieć żeby mi ją szpiegował bo na pewno by sie dowiedziała o tym , tak że odpada . Są takie testy na obecność śladów spermy w majtkach , ale jak wraca to wszystkie ciuchy od razu lądują w pralce. Telefon ma na odcisk. Żeby była możliwość zainstalowania w jej telefonie szpiega to bym był pewny, ale jak to zrobić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hehe ~hehe
    ~hehe
    Napisane 13 lipca 2020 - 15:14
    z telefonem, skoro pozabezpieczany, jedyna opcja to taka ze jej przypadkowo wpada do gotujacego rosolu, a ty za pare minut, tylko wyskoczysz do sklepu za rogiem, dajesz jej w prezencie nowy, ale taki, ktory wczesniej przygotowano przez wgranie odpowiedniego oprogramowania, rozejrzyj sie czy w okolicy jest serwis, ktory oferuje takie uslugi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 17 lipca 2020 - 15:59
    Ludzie się zdradzają wzajemnie i jest to bardziej prawdopodobne niż mniej. Na szkoleniach to częsta sprawa. Trzeba założyć że Cię zdradza, ja też zauważyłem zmianę w zachowaniu u swojej kobiety i miałem rację. Musisz przywyknąć do tego bo prawie wszystkie takie są i robić to samo żeby nie wyjść na rogacza. Faceci zakochują się bardziej niż kobiety, zwłaszcza za pierwszym razem, a później już są mądrzejsi, bo ich uczucia w które zaufali są zniszczone.
    Ja miałem to samo, a powiedziała mi o zdradzie koleżanka mojej wybranki, która uważała że fajny facet jestem i akurat ze mną chciała się zabawić.
    Także znajdź koleżankę żony którą ma do Ciebie słabość, a ona Ci już wszystko powie. Miej też to w pupie, rób to co one i nie angażuj się tak więcej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 05 sierpnia 2020 - 14:37
    ~Kuba napisał:
    Ludzie się zdradzają wzajemnie i jest to bardziej prawdopodobne niż mniej. Na szkoleniach to częsta sprawa. Trzeba założyć że Cię zdradza, ja też zauważyłem zmianę w zachowaniu u swojej kobiety i miałem rację. Musisz przywyknąć do tego bo prawie wszystkie takie są i robić to samo żeby nie wyjść na rogacza. Faceci zakochują się bardziej niż kobiety, zwłaszcza za pierwszym razem, a później już są mądrzejsi, bo ich uczucia w które zaufali są zniszczone.
    Ja miałem to samo, a powiedziała mi o zdradzie koleżanka mojej wybranki, która uważała że fajny facet jestem i akurat ze mną chciała się zabawić.
    Także znajdź koleżankę żony którą ma do Ciebie słabość, a ona Ci już wszystko powie. Miej też to w pupie, rób to co one i nie angażuj się tak więcej.


    Ciekawe podejście do tematu ale chyba niezbyt mądre. Bo do czego to doprowadzi zastanawiałeś się ?
    Co masz z tego związku ? Brak uczucia, zaufania oparcia to nawet więcej da ci kumpel który pomoże w potrzebie.
    Taki związek jest z góry skazany na porażkę.
    Jak nic już do żony nie czujesz powiedz jej to, powiedz że cie zdradziła a ty zrobiłeś w zamian to samo. Być może dowiesz się dlaczego ona to zrobiła i dojdziecie wspólnie do porozumienia, Jak się nie da to lepiej się rozejść i szukać kogoś wartościowego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lisek ~Lisek
    ~Lisek
    Napisane 10 października 2020 - 12:41
    Kup mały podsłuch który działa 90godzin nagrywania i zaszyj w torebce. Wejdź w swojego messengera i tam jest przełącz konto. Wpisz swoją żonę i oczywiście jej hasło i akceptuj na jej telefonie kiedy będzie brała prysznic. W każdej chwili będziesz mógł czytać co i z kim pisze. Tak samo zrób z emailem. No i zainstaluj w jej telefonie nagrywanie rozmów, zabezpiecz kodem i ukryj aplikację( znajdziesz na you tube bo zależy jaki telefon) na koniec wejdź w Google map na jej tel, udostępnij lokalizację, czas nieograniczony i zaznacz siebie. Będziesz wiedział gdzie jest. Tylko po tym wejdź na jej email i wykasuj powiadomienie o udostępnianiu lokalizacji. Powodzenia i nie dajcie się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 10 października 2020 - 13:24
    ~Lisek napisał:
    Kup mały podsłuch który działa 90godzin nagrywania i zaszyj w torebce. Wejdź w swojego messengera i tam jest przełącz konto. Wpisz swoją żonę i oczywiście jej hasło i akceptuj na jej telefonie kiedy będzie brała prysznic. W każdej chwili będziesz mógł czytać co i z kim pisze. Tak samo zrób z emailem. No i zainstaluj w jej telefonie nagrywanie rozmów, zabezpiecz kodem i ukryj aplikację( znajdziesz na you tube bo zależy jaki telefon) na koniec wejdź w Google map na jej tel, udostępnij lokalizację, czas nieograniczony i zaznacz siebie. Będziesz wiedział gdzie jest. Tylko po tym wejdź na jej email i wykasuj powiadomienie o udostępnianiu lokalizacji. Powodzenia i nie dajcie się.


    A nie prościej i lepiej wygarnąć kawa na ławę, zakomunikować, że nie będziesz dawał robić się w ch...., że wiesz wystarczająco dużo i zdecydować tak albo tak o swoim życiu? Po co te podchody :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 10 października 2020 - 21:56
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Lisek napisał:
    Kup mały podsłuch który działa 90godzin nagrywania i zaszyj w torebce. Wejdź w swojego messengera i tam jest przełącz konto. Wpisz swoją żonę i oczywiście jej hasło i akceptuj na jej telefonie kiedy będzie brała prysznic. W każdej chwili będziesz mógł czytać co i z kim pisze. Tak samo zrób z emailem. No i zainstaluj w jej telefonie nagrywanie rozmów, zabezpiecz kodem i ukryj aplikację( znajdziesz na you tube bo zależy jaki telefon) na koniec wejdź w Google map na jej tel, udostępnij lokalizację, czas nieograniczony i zaznacz siebie. Będziesz wiedział gdzie jest. Tylko po tym wejdź na jej email i wykasuj powiadomienie o udostępnianiu lokalizacji. Powodzenia i nie dajcie się.


    A nie prościej i lepiej wygarnąć kawa na ławę, zakomunikować, że nie będziesz dawał robić się w ch...., że wiesz wystarczająco dużo i zdecydować tak albo tak o swoim życiu? Po co te podchody :-)


    To nie takie proste, zdradzacze będą kłamać tak długo jak się da trzeba mieć twarde dowody

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 13 października 2020 - 21:48
    powiem więcej, nawet z dowodami bedą kłamac i oszukiwać że nic nie robili, że to tylko tak wyglada, że to pierwszy raz, że włożył ale nie do końca i był w gumie i takie tam kłamstewka no chyba że jest filmik i zdjęcia jak .... Opisują na tym portalu ludzie jak to ich okłamuja wystarczy poczytać. Co robić, detektyw ale ośrodek zamkniety, program na telefon ale zahasłowany i przy dupie, komputer ale nie kożysta w tej tematyce bo ma w biurze. Chyba podsłuchy w pokojać i łazience, aucie bo podrzucony w torebce od razu zobaczy plus liczenie na szansę nagrania jak plotkuje z psiapsiułką jak to z zenkiem było lub będzie omawiać z nim jak by chciała bo tak już było. W ostateczności gdy ma się dość a prawdy nie da się wydusić ( rozmowa to ostateczność i nie liczenie na nic) to po prostu powiedzieć że ma się dosyć że wie że zdradza związku z takim podejsciem słożyć papiery rozwodowe podając za przyczynę oddalenie się fizyczne, emocjonalne, ggnębienie psychiczne, poniżanie , odsuwanie się i unikanie przebywania razem , Może się uda przeprowadzić rozwód z winy lub współwiny a jeżeli nie to trudno , wkoncu pracuje i może alimentów nie trzeba będzie płacić, Majątek wspólny i tak dzieli się na pół. Wkoncu jej też nie psuje to małżeństwo bo by nie zdradzała, Przeczytaj : 34 kroki . To pozwoli ci psychicznie odseparowaćsię aby nie zwariować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 13 października 2020 - 22:52
    ~normalnyjestem napisał:
    powiem więcej, nawet z dowodami bedą kłamac i oszukiwać że nic nie robili, że to tylko tak wyglada, że to pierwszy raz, że włożył ale nie do końca i był w gumie i takie tam kłamstewka no chyba że jest filmik i zdjęcia jak .... Opisują na tym portalu ludzie jak to ich okłamuja wystarczy poczytać. Co robić, detektyw ale ośrodek zamkniety, program na telefon ale zahasłowany i przy dupie, komputer ale nie kożysta w tej tematyce bo ma w biurze. Chyba podsłuchy w pokojać i łazience, aucie bo podrzucony w torebce od razu zobaczy plus liczenie na szansę nagrania jak plotkuje z psiapsiułką jak to z zenkiem było lub będzie omawiać z nim jak by chciała bo tak już było. W ostateczności gdy ma się dość a prawdy nie da się wydusić ( rozmowa to ostateczność i nie liczenie na nic) to po prostu powiedzieć że ma się dosyć że wie że zdradza związku z takim podejsciem słożyć papiery rozwodowe podając za przyczynę oddalenie się fizyczne, emocjonalne, ggnębienie psychiczne, poniżanie , odsuwanie się i unikanie przebywania razem , Może się uda przeprowadzić rozwód z winy lub współwiny a jeżeli nie to trudno , wkoncu pracuje i może alimentów nie trzeba będzie płacić, Majątek wspólny i tak dzieli się na pół. Wkoncu jej też nie psuje to małżeństwo bo by nie zdradzała, Przeczytaj : 34 kroki . To pozwoli ci psychicznie odseparowaćsię aby nie zwariować.

    Wszystko u Ciebie Ok?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adrian78 ~Adrian78
    ~Adrian78
    Napisane 15 stycznia 2021 - 22:37
    Witam. Nie ma co łudzić ma już Pana na boku. Moja też siętak zachowuje przyznać się nie chce a leci ostro na boku. I kazała się wyprowadzić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona_38 ~Ona_38
    ~Ona_38
    Napisane 29 stycznia 2021 - 21:07
    ~Adrian78 napisał:
    Witam. Nie ma co łudzić ma już Pana na boku. Moja też siętak zachowuje przyznać się nie chce a leci ostro na boku. I kazała się wyprowadzić


    I wyprowadziles się?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 13 lutego 2021 - 09:03
    Witaj Paweł. I jak, dowiedziałeś się już prawdy? Jest taka aplikacja Spyone. Niestety płacisz ~ 350/mc zależy od wersji androida. Jak wygooglujesz i przeczytasz wszystko uważnie, to będziesz wiedział. Ja początkowo miałem obawy ale nie żałuję, bo dzięki temu wszystko się dobrze skończyło. Powiedz żonie, że się dziwnie zachowuje i że ją podejrzewasz. Powiedz że jak nie ma nic do ukrycia, to niech odblokuje telefon i pozwoli Ci poszperać. Za pierwszym razem się nie zgodzi, bo na pewno telefon śmierdzi, ale jak będziesz kilka razy nalegał to go uprzątnie i pozwoli. Powiedz, że chcesz na spokojnie w ustronnym miejscu to przejrzeć np w łazience a wtedy zainstalujesz co trzeba. Jak dobrze to rozegrasz to się nie zorientuje.
    Jeśli myślisz, że jestem typkiem który robi reklamę i prubóje Ci sprzedać usługę to poświęć kilkanaście minut i przeczytaj moją historię a wtedy zrozumiesz prawde.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec król dżungli ~Jednorożec król dżungli
    ~Jednorożec król dżungli
    Napisane 13 lutego 2021 - 11:23
    ~Baranek777 napisał:
    Witaj Paweł. I jak, dowiedziałeś się już prawdy? Jest taka aplikacja Spyone. Niestety płacisz ~ 350/mc zależy od wersji androida. Jak wygooglujesz i przeczytasz wszystko uważnie, to będziesz wiedział. Ja początkowo miałem obawy ale nie żałuję, bo dzięki temu wszystko się dobrze skończyło. Powiedz żonie, że się dziwnie zachowuje i że ją podejrzewasz. Powiedz że jak nie ma nic do ukrycia, to niech odblokuje telefon i pozwoli Ci poszperać. Za pierwszym razem się nie zgodzi, bo na pewno telefon śmierdzi, ale jak będziesz kilka razy nalegał to go uprzątnie i pozwoli. Powiedz, że chcesz na spokojnie w ustronnym miejscu to przejrzeć np w łazience a wtedy zainstalujesz co trzeba. Jak dobrze to rozegrasz to się nie zorientuje.
    Jeśli myślisz, że jestem typkiem który robi reklamę i prubóje Ci sprzedać usługę to poświęć kilkanaście minut i przeczytaj moją historię a wtedy zrozumiesz prawde.


    Kolego straciłem czas na Twoją "opowieść" i czekałem na ten post. Żałosne...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 13 lutego 2021 - 11:39
    ~Siwy77 napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Lisek napisał:
    Kup mały podsłuch który działa 90godzin nagrywania i zaszyj w torebce. Wejdź w swojego messengera i tam jest przełącz konto. Wpisz swoją żonę i oczywiście jej hasło i akceptuj na jej telefonie kiedy będzie brała prysznic. W każdej chwili będziesz mógł czytać co i z kim pisze. Tak samo zrób z emailem. No i zainstaluj w jej telefonie nagrywanie rozmów, zabezpiecz kodem i ukryj aplikację( znajdziesz na you tube bo zależy jaki telefon) na koniec wejdź w Google map na jej tel, udostępnij lokalizację, czas nieograniczony i zaznacz siebie. Będziesz wiedział gdzie jest. Tylko po tym wejdź na jej email i wykasuj powiadomienie o udostępnianiu lokalizacji. Powodzenia i nie dajcie się.


    A nie prościej i lepiej wygarnąć kawa na ławę, zakomunikować, że nie będziesz dawał robić się w ch...., że wiesz wystarczająco dużo i zdecydować tak albo tak o swoim życiu? Po co te podchody :-)


    To nie takie proste, zdradzacze będą kłamać tak długo jak się da trzeba mieć twarde dowody


    To niech sobie kłamią dalej, co nie przeszkadza w podjęciu decyzji drugiej stronie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 18 kwietnia 2022 - 20:58
    Jak żona ma cechy dziwki nic na to nie poradzisz. Ja miałem tak z moją żoną. Była śliczną laską i mój kolega ściemniał jej że mam kochankę a żona bez sprawdzania faktów w ramach zemsty zdradzała mnie z nim przez 2 lata. Dopiero gdy żona kolegi zadzwoniła do mnie że moja żona sypia z jej mężem zrozumiałem że to dziwka. Więc nie męcz się tylko rozwód bo niektóre kobiety lubią zdradzać i nic na to nie poradzisz ! A kobiety lepiej maskują zdrady niż faceci !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy