Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

ZDRADA CZY PRZESADA??

Rozpoczęte przez ~MAJA., 15 lis 2013
  • avatar ~MAJA. ~MAJA.
    ~MAJA.
    Napisane 15 listopada 2013 - 12:00
    Mam do was pytanie dotyczace zdrady. Czy to zdrada czy jeszcze nie? Zawodowo zajmuje sie masowaniem ludzi. Nie ma to zadnego zwiazku ze sfera seksualna. To sa typowe masaze rehabilitacyje. W ten sposob poznalam swojego partnera. Przychodzil do mnie okolo 3 lat. Dobrze sie znymy, jest nam razem cudownie. Nie moge powiedziec o nim zlego slowa. Czuly, kochany, bardzo o mnie dba....wszystko pieknie, procz jednego malego szczegolu. W zwiazku z tym, ze mam bardzo duzo pracy moj partner nie przychodzi do mnie na masaze juz tak czesto jak kiedys. Gdy kiedys spytalm czy chodzi gdzie indziej zaprzeczyl. Niestety wiem ,ze chodzi. Wiem to z cala pewnoscia. Nie rozumiem dlaczego on to ukrywa?? Probowalam pare razy pytac, zawsze zaprzeczal!!! Co mam o tym myslec? Prosze o szczere odpowiedzi!! Problem moze niestety lezec po mojej stronie. Jestem troche przeczulona bo w ten sposob rozpoczal sie nasz zwiazek, wiec pewnie wyobrazam sobie zbyt wiele. Z drogiej jednak strony zajmuje sie tym zawodowo i wiem, ze wiele masazystek pracuje profesjonalnie. Niewiem...... jestem zagubiona. DORADZCIE COS!!
    Przepraszam za pisownie ale niestety nie posiadam polskiej klawiatury.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 15 listopada 2013 - 20:40
    Cóz, człowiek (a nawet kobieta) wie kiedy nie należy mówić prawdy. Może Twój partner wyczuł pismo nosem i wiedział, że będzie awantura.

    Rozumiem, że ze względu na masowanie innych nie masz czasu na masowanie partnera. Czemu w związku z tym, robisz aferę o to, że masuje go ktoś inny?

    Jak sama piszesz, nie ma to żadnego związku ze sferą seksualną. I fakt, idąc do lekarza, czy terapeuty człowiekowi nie seks w głowie. Ale, wielu (heteroseksualistów) czuje się jakoś mniej nie komfortowo, gdy ich ciała dotyka osoba płci przeciwnej. Gdybym miał iść do urologa to zdecydowanie mniej skrępowany byłbym, gdyby za "ptaka" trzymała mnie kobieta :P

    Opinia publiczności: Przesadzasz i masz skłonność do nadmiernej kontroli. Widoczną.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MAJA. ~MAJA.
    ~MAJA.
    Napisane 17 listopada 2013 - 15:59
    Bardzo dziekuje za szczera odpowiedz!!
    Chyba rzeczywiscie tak jest ale czekam na dalsze opinie!!
    Jeszcze raz dziekuje!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy