Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

zdrada

Rozpoczęte przez ~miras, 29 sty 2013
  • avatar ~Franek ~Franek
    ~Franek
    Napisane 22 kwietnia 2017 - 21:01
    Na zdrady zawsze dobre są ukryte kamery, uciekałem od tego rozwiązania, ale po co tkwić w ciągłych podejrzeniach. Poszukałem, poczytałem https://www.alfatronik.com.pl/info/porady-na-zdrady/ i wybrałem i... niestety zawiodłem się, ale czasu zmarnowanego mi to trochę oszczędziło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Malignoto ~Malignoto
    ~Malignoto
    Napisane 02 maja 2017 - 11:03
    Życie jest okrutne niestety. Ja też się dowiedziałem o zdradzie ale dopaiero po pomocy prywatnego detektywa. Wynająłem panią Skrzypek z Wrocławia czyli górna półka. Kilka dni i wszystkie kłamstwa żony wyszły na jaw.. na szczęście to już dawna sprawa i teraz wiem, że dobrze się stało bo jestem w innym związku z oddaną kobietą :) pozdro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pogubiony ~pogubiony
    ~pogubiony
    Napisane 09 maja 2017 - 12:06
    Witajcie,
    Mam pewien problem, od jakiegoś czasu męczy mnie przeświadczenie, że żona mnie zdradziła. Nie chodzi tutaj o romans a raczej pojedyncze przypadki.
    Jesteśmy parą od 15 lat a małżeństwem od 9, mamy dzieci ogólnie miło i szczęśliwie...
    Żona mnie kocha w sumie cały czas jesteśmy szczęśliwi więc tym bardziej nie wiem skąd to przeświadczenie. Żona 2 razy do roku wychodzi na impreze z koleżanką, która jak się dowiedziałem przypadkiem, wiecznie zdradza męża... no i wiem, że raz były w klubie, który słynie z tego że przychodzą panowie zagraniczni/ egzotyczni żeby sobie ulżyć... kobiety też tam chodzą ale wiecie... jak powiedzialem żonie jakie ten klub ma opinie to stwierdziła, że pierwsze słyszy i nic takiego nie było i one były tylko potańczyć. wiem, że nie ruszała się nigdzie z tego klubu ale wróciła do domu nad ranem (na 100% wsiadła pod klubem w taksówkę i pojechałą do domu - historia lokalizacji z telefonu) normalnie jak idzie z koleżankami wraca max o 1 w nocy a tutaj po 4... ale w samym klubie też coś mogło się przydarzyć szczegolnie ze byla tam ponad 4h... 5 dni po imprezie na jej fb zaczął pisać komentarze i dawać like jakiś egzotyczny pan, zniknął szybciej niż się pojawił, wiem, że pisał też do niej wiadomości (2 wiadomości typu "hi, how are you" ale ona nic nie odpisywała). no i teraz mam wielki problem bo minęło już kilka miesięcy temat nie daje mi spokoju, tłumaczę sobie na wszystkie sposoby, że jest nam dobrze itp no i ona nie jest typem "laski z klubu" więc to wszystko się kupy nie trzyma ale nie chce mi to wyleźć z głowy... zaczynam świrować, przeszukałem już fb, i inne komunikatory ale niczego nie znalazłem, jest mi z tym źle, chciałbym jej zapytać wprost ale w sumie musiałbym się przyznać, że ją "szpieguję" i podejrzewam itp... czy ktoś mi coś doradzi?? na serio jest ze mną źle...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pogubiony ~pogubiony
    ~pogubiony
    Napisane 09 maja 2017 - 12:11
    czy da się w ogóle wykryć jakoś taki pojedynczy skok w bok???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomeck ~tomeck
    ~tomeck
    Napisane 14 września 2018 - 12:42
    Przyznaje się z mojej winy straciłem dziewczynę, wiem teraz że nie poświęcałem jej za dużo czasu , bo wolałem kolegów piłkę i wgl. nie ma co o tym gadać. Sam starałem się ja odzyskać ale nic z tego. Czytałem na paru forach co mogę zrobić w
    takiej sytuacji bo zależy mi na niej ale nie wiem co się zaczęło dziać że przestałem się angażować :( Zgłosiłem się do odzyskacbyla.com.pl i w sumie nie sądziłem
    że mi pomogą ale skoro to była ostania deska ratunku. No i na szczęście pomogli mi a ja wykorzystałam ta wiedzę i udało się. Teraz jestem już ponad pół roku z Olą i nie mam zamiaru nic zmieniać ! Dzięki :)!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~panna_anna ~panna_anna
    ~panna_anna
    Napisane 21 września 2018 - 20:31
    Pojedynczy raczej trudno wyłapać jak ktoś się dobrze z tym kryje ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fionaa ~Fionaa
    ~Fionaa
    Napisane 16 grudnia 2018 - 20:44
    Niestety, zdrady to bardzo nieprzyjemne sprawy... CZasami trzeba poprosićo pomoc detektywa (u mnie byla to Pani Skrzypek z Wroclawia), zeby doprowadzac takie sprawy do konca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kakorde ~kakorde
    ~kakorde
    Napisane 02 stycznia 2019 - 09:25
    Jak sprawdzić, czy żona zdradza? Nie stać mnie na detektywów, a nie mogę też jej śledzić, bo to bez sensu. Mam coraz większe obawy. Zachowuje się zupełnie inaczej niż kiedyś, ale z drugiej strony w pewnych momentach sam się zastanawiam, czy nie przesadzam ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 02 stycznia 2019 - 11:48
    Co jest nie tak? Co się dzieje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kakorde ~kakorde
    ~kakorde
    Napisane 03 stycznia 2019 - 09:20
    Po prostu mam wiele uzasadnionych obaw. Podpowiedzcie teraz proszę co powinienem zrobić. W sensie - jak zweryfikować, czy nie robi mnie na boku. Jak wy to robiliście?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekb ~marekb
    ~marekb
    Napisane 04 stycznia 2019 - 09:24
    Miałem podobnie. Widziałem, że żona zaczyna ściemniać, pojawiało się coraz więcej kłamstw. Nie zatrudniałem detektywów. W necie znalazłem taki nadajnik Locon - uniwersalny. Ukryłem go w jej aucie - ona jest przedstawicielem handlowym. Po prostu wiedziałem gdzie jedzie, miałem nasłuch na jej rozmowy. To że ma kochanka wyszło po godzinie podsłuchiwania :( Niby się tego spodziewałem, ale mimo wszystko - szok ;(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kakorde ~kakorde
    ~kakorde
    Napisane 07 stycznia 2019 - 09:25
    Ale jak to konkretnie działa? To ma jakąś baterię? Nie trzeba do niczego podłączać? Pamiętasz, ile za to płaciłeś? Możliwe, że u mnie to też by rozwiązało problem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekb ~marekb
    ~marekb
    Napisane 08 stycznia 2019 - 09:30
    To ma własną baterię - dostajesz info na smartfona, jeśli bateria jest słaba. Nie musisz tego do niczego podłączać. Musisz tylko umieścić to tak, żeby było słychać rozmowę. Wygląda to na taką zabawkę, więc jeśli ktoś nie ma o tym pojęcia, to nawet widząc lokalizator, nie stwierdzi, że o to chodzi. Płaciłem grosze - wpisz w Google uniwersalny lokalizator Locon to na pewno ci wystarczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~44 ~44
    ~44
    Napisane 12 stycznia 2019 - 09:00
    Panowie . Czytam i czytam ... Temat zdrady jest bardzo ciężkim tematem z związkach. Mam 44 lata , 21 lat żonaty, dzieci, dom,pies, praca ;wajacje. Typowy standard , więc jak wersja standard , to i zdrady były. Fajnie jest gdy to my zdradzimy . Ale o wiele gorzej jak nas zdradzą .Najbardziej obraźliwe słowo dla włocha ? becco czyli rogacz.
    Panowie ! Jeżeli zostaniecie zdradzeni , wasz swiat się zawali w drobne kawałki, wasza pozytywna samoocena przestanie istnieć, zaczniecie szukać winy w sobie .Jeżeli postanowicie zostać to współczuję partnerce . Ona na poczatku będzie czuła się winna, zrobi dla was wszystko .
    W Tobie , choć powiesz że przebaczyleś, tak naprawdę dobrze wiesz że nie.
    Wtedy Panowie jest dla nas jedyne wyjście, zrobić to samo .Bo inaczej , po was na dobre kilka lat . Jeszcze nie daj Boże któryś pije alkohol. Dla obu partnerów to zly czas, nie ma opcji żebyś nie miał żalu do niej a w waszych kontaktach będzie chuczeć jeszcze długo. Uważajcie wtedy na zazdrość, to bardzo niebezpieczne uczucie . Może doprowadzić do wielkiej tragedii.
    Zresztą proponuję , poczytać o zazdrości gdzieś w sieci są informacje.
    Jeżeli wtedy będziecie już świadomi że wasze podejrzenia to nie są urojenia zazdrosci to bawcie się w detektywów.
    Choć powiem wam NIE WARTO !
    Lepiej zająć się czymś innym niż kontrolowaniem partnera. Ona nie byla , nie jast i nigdy nie będzie twoją własnością. Jest tylko twoim partnerem . Hobby jakieś macie ? Oddajcie się jemu bez granic .kupcie sobie: łódkę, motor,quada,wędkę, siłownię, npwa grę itp. Porostu odbijcie od takich tematów, bo nic dobrego wam nie wróżę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek36 ~Tomek36
    ~Tomek36
    Napisane 04 marca 2019 - 17:44
    Czasami zdrada, jak jest nagmina, może prowadzić do rozwodu lub separacji. A wtedy warto sie zastanowić czy nie podjąć decyzji do przygotowania się do rozstania. Tkwnie w toksychnym związku nie ma sensu. Żeby jednk udownić zdardę przed sądem należy pzdobyć dowody zradym, a tym zajmują się detektywi. Polecam fajnąbabkę któa zajmuje się profesjonlanie takimi sprawami https://detektyw-storm.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof. ~Krzysztof.
    ~Krzysztof.
    Napisane 12 czerwca 2019 - 14:33
    Niedawno zwiazalem się z kobietą. Sporo lat bralem heroinę ,kilkanaście lat nie miałem stałej partnerki.Wyszedłem z nałogu, ona mnie rozumiała. Ale ostatnio przyłapalem ją na zdradzie,spotyka się z facetem który mieszka od niej 700km.Sama tam jeździla ,poblokowalem jej wszystkie kontakty za jej zgodą..Mieszkam z nią twierdzi ze tamto uczucie nie wygaslo.Ale ona mowi że kocha mnie i mówi żebym dał jej czas.Czy jest sens z nią być, czy jej wybaczyć. ?Co mam zrobić
    ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosia ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 02 marca 2020 - 11:18
    Nic nie daje wybaczenie, w nas i tak do końca zostaje że ta bliska osoba zdradziła, wiem po sobie. Nigdy nie jest jak dawniej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ver ~ver
    ~ver
    Napisane 20 października 2022 - 21:41
    A a wam opowiem swoją historię - 25 lat małżeństwa, sanatorium i zdrada - zostałem zdradzony ... Bolało jak cholera ...Co dalej ... Nasze życie, a szczególnie seks jest o niebo lepszy, chcę z nią więcej czasu spędzać, bardzo dużo rozmawiamy, całujemy się, kochamy, odkrywamy się na nowo. Żona w końcu odblokowała się i zaczęła mi mówić rzeczy, których nie powiedziałaby nikomu. Pomimo zdrady darzę ją szacunkiem, bo rozumiem że czegoś nam zabrakło, o czymś zapomnieliśmy. Ja sam nie wymagam dziś od niej wierności i nie obiecuję jej - na świecie są ludzie którzy aktualnie mogą potrzebować naszej bliskości bardziej niż my swojej. Ale wiem kto jest dla mnie najważniejszy. Nie czuję już bólu, nie czuję smutku, nie czuję złości - w końcu wiem że życie nie toczy się tylko wokół mnie i jej, jestem otwarty na nowe znajomości i na innych ludzi. Nie są moją konkurencją - są moimi towarzyszami w ziemskiej wędrówce i od nich mogę się uczyć. Kocham ludzi !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy