Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

zdrada

Rozpoczęte przez ~miras, 29 sty 2013
  • ~Franek
    ~Franek
    Napisane 22 kwietnia 2017 - 21:01
    Na zdrady zawsze dobre są ukryte kamery, uciekałem od tego rozwiązania, ale po co tkwić w ciągłych podejrzeniach. Poszukałem, poczytałem https://www.alfatronik.com.pl/info/porady-na-zdrady/ i wybrałem i... niestety zawiodłem się, ale czasu zmarnowanego mi to trochę oszczędziło.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Malignoto
    ~Malignoto
    Napisane 02 maja 2017 - 11:03
    Życie jest okrutne niestety. Ja też się dowiedziałem o zdradzie ale dopaiero po pomocy prywatnego detektywa. Wynająłem panią Skrzypek z Wrocławia czyli górna półka. Kilka dni i wszystkie kłamstwa żony wyszły na jaw.. na szczęście to już dawna sprawa i teraz wiem, że dobrze się stało bo jestem w innym związku z oddaną kobietą :) pozdro

• ~pogubiony
    ~pogubiony
    Napisane 09 maja 2017 - 12:06
    Witajcie,
    Mam pewien problem, od jakiegoś czasu męczy mnie przeświadczenie, że żona mnie zdradziła. Nie chodzi tutaj o romans a raczej pojedyncze przypadki.
    Jesteśmy parą od 15 lat a małżeństwem od 9, mamy dzieci ogólnie miło i szczęśliwie...
    Żona mnie kocha w sumie cały czas jesteśmy szczęśliwi więc tym bardziej nie wiem skąd to przeświadczenie. Żona 2 razy do roku wychodzi na impreze z koleżanką, która jak się dowiedziałem przypadkiem, wiecznie zdradza męża... no i wiem, że raz były w klubie, który słynie z tego że przychodzą panowie zagraniczni/ egzotyczni żeby sobie ulżyć... kobiety też tam chodzą ale wiecie... jak powiedzialem żonie jakie ten klub ma opinie to stwierdziła, że pierwsze słyszy i nic takiego nie było i one były tylko potańczyć. wiem, że nie ruszała się nigdzie z tego klubu ale wróciła do domu nad ranem (na 100% wsiadła pod klubem w taksówkę i pojechałą do domu - historia lokalizacji z telefonu) normalnie jak idzie z koleżankami wraca max o 1 w nocy a tutaj po 4... ale w samym klubie też coś mogło się przydarzyć szczegolnie ze byla tam ponad 4h... 5 dni po imprezie na jej fb zaczął pisać komentarze i dawać like jakiś egzotyczny pan, zniknął szybciej niż się pojawił, wiem, że pisał też do niej wiadomości (2 wiadomości typu "hi, how are you" ale ona nic nie odpisywała). no i teraz mam wielki problem bo minęło już kilka miesięcy temat nie daje mi spokoju, tłumaczę sobie na wszystkie sposoby, że jest nam dobrze itp no i ona nie jest typem "laski z klubu" więc to wszystko się kupy nie trzyma ale nie chce mi to wyleźć z głowy... zaczynam świrować, przeszukałem już fb, i inne komunikatory ale niczego nie znalazłem, jest mi z tym źle, chciałbym jej zapytać wprost ale w sumie musiałbym się przyznać, że ją "szpieguję" i podejrzewam itp... czy ktoś mi coś doradzi?? na serio jest ze mną źle...

• ~pogubiony
    ~pogubiony
    Napisane 09 maja 2017 - 12:11
    czy da się w ogóle wykryć jakoś taki pojedynczy skok w bok???

• ~tomeck
    ~tomeck
    Napisane 14 września 2018 - 12:42
    Przyznaje się z mojej winy straciłem dziewczynę, wiem teraz że nie poświęcałem jej za dużo czasu , bo wolałem kolegów piłkę i wgl. nie ma co o tym gadać. Sam starałem się ja odzyskać ale nic z tego. Czytałem na paru forach co mogę zrobić w
    takiej sytuacji bo zależy mi na niej ale nie wiem co się zaczęło dziać że przestałem się angażować :( Zgłosiłem się do odzyskacbyla.com.pl i w sumie nie sądziłem
    że mi pomogą ale skoro to była ostania deska ratunku. No i na szczęście pomogli mi a ja wykorzystałam ta wiedzę i udało się. Teraz jestem już ponad pół roku z Olą i nie mam zamiaru nic zmieniać ! Dzięki :)!

• ~panna_anna
    ~panna_anna
    Napisane 21 września 2018 - 20:31
    Pojedynczy raczej trudno wyłapać jak ktoś się dobrze z tym kryje ;)

• ~Fionaa
    ~Fionaa
    Napisane 16 grudnia 2018 - 20:44
    Niestety, zdrady to bardzo nieprzyjemne sprawy... CZasami trzeba poprosićo pomoc detektywa (u mnie byla to Pani Skrzypek z Wroclawia), zeby doprowadzac takie sprawy do konca

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy

facebook