Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zauroczona

Rozpoczęte przez ~Ptysiulaaa, 11 wrz 2018
  • avatar ~Ptysiulaaa ~Ptysiulaaa
    ~Ptysiulaaa
    Napisane 11 września 2018 - 19:08
    Kurcze, podobal mi sie jeden facet(zauroczylam sie nim). W sumie to orawie sie nie znamy, pare razy zamienilismy pare slow i smsow. Niestety on widzialam ze nie jest raczej mna zainteresowany poniewaz z czasem juz nie odpisywal, nawet jak go spotykalam nie powiedzial czesc. Ok stwierdzilam jakos musze to przetrwac chociaz do dzisiaj nie moge przestac o nim myslec. Az tu nagle zgadalo sie z kolezanka ktora tez go zna ze byl kiedys kobieciarzem i flirciarzem, rozwiozdl sie poniewaz zdradzal zone. Kurde to skoro taki flirciarz z niego i uwielbia kobiety to co jest ze mna nie tak ze przestal sie odzywac. Nigdy ze mna nie flirtowal(no moze raz) potem przestal sie odzywac. Ma tez partnerke obecnie i dziecko. A moze jednak byl zainteresowany i mial ochote na cos wiecej ale jednak chce juz byc wierny tej jednej i dlatego unikal ze mna kontaktu? Ja nie oczekiwalam niczego, poprostu uwazalam go za kolege z ktorym czasem moge pogadac. To chyba nie jest zakazane w zwiazkach heeh. Nie wiem co myslec.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PiotrS ~PiotrS
    ~PiotrS
    Napisane 11 września 2018 - 19:48
    Kurde troche dziwny ten facet. Moze by wiele powodow dla ktorych tak robi. Albo tak jak piszesz poczul miete do Ciebie i zdystansowal zeby nie posunelo sie to za daleko albo moze zona cos wyczula? A moze poprostu nie jest zainteresowany ale zauwazyl ze ty sie zaduzylas i odpuscil dlatego znajomosc?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qqqq ~Qqqq
    ~Qqqq
    Napisane 18 września 2018 - 12:55
    A może już raz robił "życiowy błąd " i nie wdaje się w "zwykłe" znajomości ?? Może trzeba zauroczyć się w wolnym facecie ?
    Kobiety gdzie wasza "solidarność jajników" ??? nie ważne ze kogoś ma? ważne żeby go wyrwać ??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy