Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

zatkane ucho

Rozpoczęte przez ~cece, 08 lip 2019
  • avatar ~cece ~cece
    ~cece
    Napisane 08 lipca 2019 - 22:04
    Co szybko pomoze na zatkane ucho

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ester ~ester
    ~ester
    Napisane 12 lipca 2019 - 22:48
    tak nagle ci się zatkało? może sobie zrób ciepły okład w to miejce, w aptece możesz kupić krople lix, szybko działają, mi po basenie nei raz ucho się zatykało to te krople mnie ratowały, wrzucm do wakacyjnej aptecxzki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gracje ~Gracje
    ~Gracje
    Napisane 25 września 2019 - 13:35
    Nie przepłukuj tylko ucha wodą, bo jeszcze gorzej sobie zrobisz :P Ja ostatnio nadmiar woskowiny usuwałem kroplami lix, bo tam jest roztwór chlorowodorku lidokainy w glicerolu 0,5%, więc krople rozpuszczają woskowinę, a jeszcze działają łagodząco na ból ucha.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mertol ~mertol
    ~mertol
    Napisane 02 października 2019 - 19:08
    dokładnie! przepłukiwanie wodą, czy inne wynalazki typu roztapianie wosku przy uchu ,lepiej sobie darować. lix wpuszczasz i od razu czujesz, że krople działają i przepłukują zalegającą woskowinę. być może będize trzeba powtórzyć zabieg, ale u mnie to działało dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 18 listopada 2019 - 20:08
    najszybciej tak jak panowie pisza działa lix rozpuszcza zalegającą woskowine i działa przeciwbólowo, mi zawsze pomaga dosyć szybko zwłaszcza jak wleci mi woda po basenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~foszkol ~foszkol
    ~foszkol
    Napisane 03 grudnia 2019 - 09:52
    Widzę, że nie tylko mi krople lix pomogły na zatkane ucho. Ale nie ma co się dziwić. One działają bardzo szybko. No i ja ich teraz stosuję po prostu profilaktycznie zamiast patyczków do uszu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Asia ~Asia
    ~Asia
    Napisane 19 listopada 2020 - 20:45
    Szczerze mówiąc, mi bardzo sprawdziły się krople Fonix. Namówiła mnie do nich farmaceutka i naprawdę szybko odczuwałam różnicę. Ból ucha minął, nic mi nie dolega, nie przeszkadza. Zdecydowanie polecam wypróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aro ~aro
    ~aro
    Napisane 24 listopada 2020 - 21:36
    Znam ten ten produkt na ból ucha. Użwałem jakiś czas temu i okazał się skutecznym rozwiązaniem. Nie znoszę chodzić do lekarza, staram się czytać opinię innych i korzystać z forum dyskusyjnego.
    Wiele razy takie rozwiązania mnie ratowały w potrzebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy