Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Zaćma jak sobie z tym radzić?

Rozpoczęte przez ~Mister Uniwersum, 30 maj 2012
  • avatar ~Mister Uniwersum ~Mister Uniwersum
    ~Mister Uniwersum
    Napisane 30 maja 2012 - 21:45
    Z tego co czytałem na forach i na stronie leczeniezacmy.pl mogę mieć zaćmę Do tej pory nawet nie przypuszczałem, że to może mnie spotkać Jestem młody i aktywny-tak sobie myślałem Teraz nie wiem co z tym zrobić...Jakie macie z tym doświadczenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Peter ~Peter
    ~Peter
    Napisane 21 stycznia 2013 - 11:09
    Cześć. Prawdopodobieństwo zachorowania na zaćmę rośnie wraz z wiekiem pacjenta, dlatego u facetów po 40, coraz częściej zaćma się pojawia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artuuuur ~Artuuuur
    ~Artuuuur
    Napisane 30 czerwca 2018 - 11:31
    zacme na szczescie da sie operowac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiziir ~Wiziir
    ~Wiziir
    Napisane 30 czerwca 2018 - 11:39
    Dokładnie, zacme sie operuje. Kolejki na NFZ są straszne, ale można też zoperować zacme prywtanie. W Krakowie w Optegrze taka operacja kosztuje 1999zł. Koszta są ale nie jeszcze takie wielkie i od reki mozna pozby sie problemu. A na zdrowiu nie ma co oszczedzac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy