Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

zachowanie byłego chłopaka

Rozpoczęte przez ~Ankaaaaaaaaaa, 07 lis 2013
  • avatar ~Ankaaaaaaaaaa ~Ankaaaaaaaaaa
    ~Ankaaaaaaaaaa
    Napisane 07 listopada 2013 - 21:53
    Witam wszystkich serdecznie, niedawno zerwał ze mną chłopak (26lat) Odchodząc stwierdził że ma nadzieje że zostaniemy w kontakcie. Wiem, że kogoś ma i przez pierwsze 2 tygodnie po zerwaniu milczał tak jakby to on był zły na mnie że nie jesteśmy razem. Teraz dziwnie się zachowuje, lajkuje prawie każdy mój post na facebooku nie wiem czemu ma to służyć. Może po prostu podobają mu się te teksty albo chce zwrócić na siebie uwagę. Zostawił mnie dla 18 nastki mieszkającej 400km od niego. pozdrawiam Ania (24lat)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 09 listopada 2013 - 15:40
    Kpt. Obvious here:

    Trzyma Cię jako opcję do ruchania. Przyjaźń po zakończeniu związku właśnie tym jest. Kołem zapasowym. Niezależnie od tego czy przyjaźń proponuje chłopak czy dziewczyna. Radzę przeciąć wszelkie więzy. Pomaga to i "na głowę", i na utrzymanie zdrowej atmosfery w przyszłych związkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy