Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Zabić jak to łatwo powiedzieć

Rozpoczęte przez ~Marek, 28 lis 2012
  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 28 listopada 2012 - 13:55
    Szykuje się niezłe kino. Tylmo ten tytuł słabo przetłumaczyli moim zdaniem, oryginalny to Killing Them Softly. Opis: Jackie Cogan, płatny zabójca, zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę sprawcom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olala ~Olala
    ~Olala
    Napisane 28 listopada 2012 - 16:38
    Zapowiada się ciekawie. Tytuł jak moja ulubiona piosenka sprzed lat ;) fajne tłumaczenie bo tez nawiązuje do piosenki - za to już duzy plus :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 06 grudnia 2012 - 16:40
    Wiem:) To ten nowy film z Bradem Pittem. W ten piątek zresztą premiera:)
    Pójdę zobaczyć, ale raczej będę zadowolony bo to moje klimaty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~danuta ~danuta
    ~danuta
    Napisane 11 grudnia 2012 - 13:25
    widziałam i szczerze polecam, naprawdę mądry film, dużo pokazuje jeśli chodzi o politykę czy ekonomię w Stanach. Chociaż momentami bywa brutalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 14 grudnia 2012 - 11:35
    Ciekawy jestem jak by to fikcje przenieś na real , jak każdy by się zachował w chwili zagrożenia .Cz by umiał odnalezć się w danej sytuacji ,bo wtedy stajesz na krawędzi .Stary partyzant powiedział mi, co zapamiętałem i stosowałem w sytuacjach ekstremalnych .PAMIĘTAJ CO MYŚLISZ ,PAMIĘTAJ CO MÓWISZ ,PAMIĘTAJ CO ROBISZ nieraz w ułamku sekundy .Zawsze wychodziłem cało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy