Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Wypadanie włosów.Do kogo z tym iść

Rozpoczęte przez ~barczak, 17 paź 2016
  • avatar ~barczak ~barczak
    ~barczak
    Napisane 17 października 2016 - 09:58
    Od jakiegoś czasu wypadają mi włosy. Jednak jest to wypadanie niestandarowe.Nie jes to łysienie na czubku głowy ani zakola jak u innych. Tylko włosy wypadają równomiernie Tworzą się prześwity.Obawiam się,ze może byc to łysienie plackowate. Rodzinny nic mi nie powiediał bo sam nie wie wiele na ten temat.Dał mi skierowanie do dermatologa. Czy orientujecie się jaki lekarz zajmuje się tym problemem? Myślałem o dermatologu ale czy nie ma kogoś od włosów ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adam42 ~adam42
    ~adam42
    Napisane 17 października 2016 - 13:02
    Idź do trychologa. Jest to lekarz, który specjalizuje się konkretnie w problemach z wypadaniem włosów. Tylko dobrze się zorientuj czy idziesz do trychologa lekarza alobo ,kosmotologa a nie do jakiegoś gościa po kursie . Taki nie doradzi Ci nic więcej niż to co sobei poczytasz w sieci. Sam probowałem wielu róznych środków (nawt tych drogich od vichy ale nic nie pomagało). Wybrałem się do trychologa i ten od razu zlecił biopsję i trychogramOkazało się,że cebulki są zywe tak więc zlecił kurację dermapenem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~barczak ~barczak
    ~barczak
    Napisane 18 października 2016 - 07:03
    Na czym polegają te badania? No i ta kuracja? Czy pomogła Ci?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adam42 ~adam42
    ~adam42
    Napisane 18 października 2016 - 14:05
    Pomogła.Efekty są bo włosy zaczeły odrastać Nawet lepiej niż się spodziewałem. Tanie to nie jest przyznają i dlatego na początku zastanawiałemsie czy iśc Teraz jednak widzę,że efekt jest o wiele lepszy niz jakiekolwiek gówniane wcierki czy szampony, które miały działać ale koniec końców okazywało sie,ze wcale nie działały. Tyle,że chodze na to do porządne kliniki. W Gdańsku do doktora Michajłowskiego. Co do badań to biopsja to pobranie wycinka zs skóry głowy aby zobaczyć cebulki a trychogram to analiza składu włosa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~barczak ~barczak
    ~barczak
    Napisane 19 października 2016 - 07:01
    Dasz może jakieś szersze info o tym zabiegu? Bo bym sobie poczytał.Zorientuję się czy coś takiego jetst w moim mieście.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adam42 ~adam42
    ~adam42
    Napisane 20 października 2016 - 06:56
    Tutaj jest strona kliniki, wszystko jest tam opisane: drtrycholog.pl/zabiegi/dermapen-3-mezopen/ . Generalnie nie wygląłda to tak przyjemnie ale nie jest bolesne. Spodziewałem się, że będzie gorzej no ale dostaje się znieczulenie tak więc praktycznie niczego się nie czuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~barczak ~barczak
    ~barczak
    Napisane 15 listopada 2016 - 08:25
    Jestem już po wizycie. Przyznaję,.że przyjemnie się zaskoczyłem bo spodziewałem się szybkiej wizyty jak to bywa u niektórzych lekarzy a w klinice tej dosyć mocno mnie wypytali i zlecili badania już na samym początku. Z tym,że mam troche inne leczenie. Osocze bogatopłytkowe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tmalik ~tmalik
    ~tmalik
    Napisane 16 listopada 2016 - 08:41
    Na czym to polega?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~barczak ~barczak
    ~barczak
    Napisane 17 listopada 2016 - 13:59
    Pobrali tam moją własną krew do zabiegu. Potem odwirowują osocze i wstrzykują w skórę głowy. Z tego co czytałem to jest to najskuteczniejsze działąnie ( oprócz rzecz jasna przeszczepu). Jestem po 2 zabiegu. Pozostaje teraz jedynie czekać na efekty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~macio ~macio
    ~macio
    Napisane 20 marca 2017 - 12:32
    powiedzenia! daj znać jak efekty. u mnie na szczeście na łysinke pomagają po protu plastry na noc dermastic. przyklejam i po wszystkim. a tu widze już wyższy kaliber.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kilopres ~Kilopres
    ~Kilopres
    Napisane 30 marca 2017 - 20:52
    U mnie dobrze z wypadaniem włosów poradziły sobie plastry dermastic. Żona kupiła mi je w aptece na 8 tygodni stosowania. Plaster przyklejałem sobie codziennie na noc i rzeczywiście pomogło. Włosy się wzmocniły i przestały już tak intensywnie wypadać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 24 stycznia 2018 - 13:54
    Warto wypróbować szampon i wcierkę keep professional. Włosy przestają wypadać, po jakimś miesiącu można zauważyć nowe :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maksio321 ~Maksio321
    ~Maksio321
    Napisane 01 lutego 2018 - 10:46
    A co myślicie o tej odżywce Yuda Hair Growth Spray? Słyszał ktoś o niej lub testował?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 01 lutego 2019 - 09:27
    Jest bardzo dobre serum Hair Medic do terapii przy łysieniu. Ten środek działa na różne odmiany łysienia (różne przyczyny). U mnie to są kwestie chorobowe. Jako kobieta to nie muszę chyba mówić jak trudny jest to dla mnie temat. Ale na szczęście widzę z tygodnia na tydzień postępy, kuracja ma trwać pełne 6 tygodni, zostały mi jeszcze 3 a już jestem happy z tego co widzę:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tymo ~tymo
    ~tymo
    Napisane 21 lutego 2019 - 20:33
    Są metody na wypadające włosy, nie trzeba się łamać. Sam po kilkunastu dniach stosowania serum biotebal men widzę, że można wiele zdziałać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leon ~Leon
    ~Leon
    Napisane 02 marca 2019 - 08:13
    Dla mnie również wybór był prosty. Biotebal załatwił swoją rolę bardzo dobrze i pomógł wzmocnić włosy. Ja go stosuję od dawna, jak tylko widzę, że włosy są słabsze lub wypadają mocniej na wiosnę zaczyna wzmacnianie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 07 marca 2019 - 12:00
    Szampon jajeczny z serii https://sklep.barwa.com.pl/6-barwa-naturalna w moim przypadku okazał się skuteczny. Zawarte w nim proteiny jajka z biotyną skutecznie wzmacniają włosy i poprawiają stan skóry. Nie jest drogi, wystarcza na długo, warto spróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarosław ~Jarosław
    ~Jarosław
    Napisane 11 kwietnia 2019 - 11:15
    Ja używam wcierki z kaminomoto znajoma co w aptece pracuje mi poleciła, one tam znają się na tym wszystkim mówiła, że skład ma dobry z naturalnych wyciągów. Nie czekałem aż wszystkie wypadną, trzeba szybko reagować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kektor ~kektor
    ~kektor
    Napisane 10 września 2019 - 07:10
    Proszę tutaj - fryzomania.pl/tahe-organic-care-intensive-ampulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-15x5ml.html Kwestia odpowiedniego działania i wszystko będzie w najlepszym porządku. Niewiele produktów rzeczywiście cokolwiek daje, a inna sprawa, że bez systematyczności nawet nie macie co liczyć na jakiekolwiek korzyści.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ricos ~ricos
    ~ricos
    Napisane 03 sierpnia 2020 - 02:57
    Na sobie przetestowałem i uzywam teraz Olej Hasna, egipski olej na wypadanie włosów, na siwienie też lekko pomaga. Meszek widać mi było po jakiś 16 dniach , uzywalem 3 razy w tygodniu , spróbować mysle warto, mnie dziewczyna namówiła i było warto

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy