Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Wypadające włosy

Rozpoczęte przez ~lalka, 13 kwi 2018
  • avatar ~lalka ~lalka
    ~lalka
    Napisane 13 kwietnia 2018 - 08:18
    Jakie znacie sposoby na wypadające włosy? Jaki według was najlepszy sposób? Co jest ważne wtedy? Czy ktoś z was używał serum: dermastic.eu/dermastic/serum-przeciw-wypadaniu-wlosow.html i może coś o nim powiedzieć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ssebekk ~ssebekk
    ~ssebekk
    Napisane 26 marca 2019 - 12:08
    Te wszystkie specyfiki nic nie dadzą, szkoda kasy na dłuższą metę. A jak się sobie nie podobasz łysy, nie widzisz się z takimi włosami dowiedz się o przeszczepach włosów W Warszawie robia przeszczepy włosów w Dr Osuch Clinic. Jedyna opcja by mieć trwały rezultat. Ja też się łudziłem , że szampony i leki pomogą . Tu masz sprawdzonego dr , renomowaną klinikę. Umów się na konsultację , wszystko ci wyjaśni i się zdecydujesz albo nie . Ja tam jest po i nie żałuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JoAnna ~JoAnna
    ~JoAnna
    Napisane 15 lipca 2019 - 21:59
    Ja kupiłam mojemu mężowi szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów Masveri. Przekonał mnie jego fajny skład. Włosy po nim mają fajny zdrowy wygląd i pięknie się błyszczą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 16 lipca 2019 - 10:44
    ~lalka napisał:
    Jakie znacie sposoby na wypadające włosy? Jaki według was najlepszy sposób?

    Ja mam problem nie przecedzającymi się włosami. Nie robią mi się zakola, czy placek na czubku, ale po prostu bardzo się przerzedzają. Żona wysłała mnie rok temu do swojej dermatoloszki. Ta zaproponowała mi stymulację włosów zabiegami [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu( link to www.dermestetic.pl/zabiegi/leczenie-lysienia-stymulacja-odrost-wlosow ) ]. I powiem, że po 2 zabiegu efekt zaczął być całkiem widoczny. Jednak powiem, że ten zabieg do przyjemnych nie należy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RadiK ~RadiK
    ~RadiK
    Napisane 18 lipca 2019 - 13:22
    To wszystko zależy o jakim wypadaniu włosów mówimy. Jeśli chodzi o androgeniczne wypadanie włosów, to niestety niewiele można zaradzić, ale jeśli chodzi o to, że Twoje włosy są w złej kondycji i osłabione to czasami wystarczy zmienić szampon lub zastosować jakąś odżywkę. Ja ostatnio w rossmanie natrafiłem na szampon Masveri i mi bardzo poprawił kondycję włosów i skóry głowy. Warto też użīwać odpowiednich kosmetyków, a nie jakiegoś najtańszego żelu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy