Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

własny biznes

Rozpoczęte przez ~nedstark, 03 cze 2016
  • avatar ~nedstark ~nedstark
    ~nedstark
    Napisane 03 czerwca 2016 - 07:57
    ruszam z własnym biznesem i zastanawiam się jakie formy promocji najlepiej trafiają do klientów? doradzicie coś na co postawić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mniszek lekarski ~mniszek lekarski
    ~mniszek lekarski
    Napisane 12 maja 2017 - 13:33
    po pierwsze przyciągająca uwagę strona www. ale nie tylko, ja od razu przy otwarciu firmy zgłosiłem się do agencji interaktywnej [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhusar group ]. dzięki temu mam dopracowane wszystko - od loga po film promocyjny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 20 czerwca 2017 - 17:39
    moja żonka prowadzi salon kosmetyczny i ostatnio zainwestowała w system rezerwacji z mwizyta.pl, podobno jest to też niezła reklama, ale wiadomo zależy co prowadzisz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekp ~marekp
    ~marekp
    Napisane 26 czerwca 2017 - 17:18
    ~Robert napisał:
    moja żonka prowadzi salon kosmetyczny i ostatnio zainwestowała w system rezerwacji z mwizyta.pl, podobno jest to też niezła reklama, ale wiadomo zależy co prowadzisz.


    i jak jej się sprawdza ten system? Jest zadowolona? :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz772 ~Mariusz772
    ~Mariusz772
    Napisane 14 lipca 2017 - 16:28
    Ja planuję założenie strony internetowej dla swojego biznesu. Przeglądam różne domeny w Hekko i nie wiem jaką wybrać. Czy pl czy europejska. Różnica w kosztach jest dość znaczna, więc skłaniam się bardziej ku pl. A Wy jak uważacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2017 - 19:58
    A zastanowiłeś się już, jak poradzisz sobie ze sprawami księgowymi? Lepiej nie brać się za to samemu, chyba że się na tym znasz. ja wolałem skorzystać z pomocy biura rachunkowego Gama. Dzięki nim mam zawsze porządek w rachunkach i nie muszę się obawiać kontroli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sezam ~Sezam
    ~Sezam
    Napisane 02 marca 2018 - 06:24
    a są tu tacy co biznes już mają i prowadzą? zastanawia mnie fakt obecności w internecie (mam firmę działającą nie tylko lokalnie ale w dużym regionie powiedzmy) czy warto się pakować w jakiś fanpage czy żeby był na nim ruch to trzeba będzie wykupować ludzi co będą go sztucznie robili. poza tym jakieś wizytówki w internecie, na których w ogóle sie nie znam.. no nie wiem czy mi się to w ogóle opłaca i chciałbym się poradzić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akronim ~akronim
    ~akronim
    Napisane 06 marca 2018 - 11:53
    oczywiście, że warto, bo to najlepszy kontakt z osobą zainteresowaną Twoimi usługami. wejdź na blog firmy Netgraf, znajdziesz tam wpisy o tematyce tego jak się reklamować w sieci, jakie są odpowiednie sposoby na to przy jakichś zmiennych typu małe przedsiębiorstwo, lokalne itd. a ostatnio sam patrzyłem na wpis dotyczący instrukcji zakładania wizytówki w mapach google, też przydatne bo sam często szukam na mapie gdzie się coś znajduje, jak tam dojechać itd...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marok ~Marok
    ~Marok
    Napisane 26 marca 2018 - 21:59
    Wydaje mi się że na początek dobrze byłoby złapać pulę stałych klientów. Może system lojalnościowy? Wiem, że Cardon ma fajne karty lojalnościowe, może by to pomogło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~daniel ~daniel
    ~daniel
    Napisane 18 kwietnia 2018 - 20:47
    kluczowe pytanie to jaki biznes?
    kto jest twoim klientem?
    nie zawsze fanpage jest potrzebny. Social Media nie sprzedają, one pozwalają zbudować zasięg. nie w każdym biznesie FB jest najważniejszy.
    strona www może być prosta na gotowych, darmowych platformach. ważne by był teksty, co pozwala się lepiej pozycjonować. są tez inne formy np. AdWords

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy