Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Podsumuj 40

Wielka zmiana

Rozpoczęte przez ~, 11 lis 2012
  • ~vann
    ~vann
    Napisane 15 kwietnia 2014 - 10:19
    Siemka!
    Sport mnie chwilowo zablokował(noga w gipsie) ale jak się wykuruję,
    to wracam do biegania i jest OK!
    Moja inspiracja to stara motoryzacja i podróże....
    Zacząłem na wszystko patrzeć z dystansem i daje mi to satysfakcję!!!
    Ludzi zżera nienawiść i pogarda, co ich niszczy....a mnie to nie interesuje!!!

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Jakub
    ~Jakub
    Napisane 26 lipca 2017 - 13:55
    Słuchajcie , nie w tym rzecz. Jest ogromna różnica między kobietą i mężczyzną . Z tego powodu iż, natura stworzyła mężczyzne do przedłużenia gatunku, natomiast kobieta ma inne zadanie . Dlatego też, może się wam wydawać że kobiety są bardzej odpowiedzialne , ponieważ to kobiety mają za zadanie urodzić i wychować potomstwo tak , aby przetrwało. Mężczyzna jest tylko jednym puzzlem w tej całej układance. Mógłbym z wami troszke więcej podywagować na ten temat , bo wymaga on jeszcze wielu wyjaśnień odnośnie tego co napisałem, ale mam nadzeje, że zrozumieliście sens mojej wypowiedzi :P
    POZDRAWIAM :D

• ~Feniks
    ~Feniks
    Napisane 04 stycznia 2019 - 11:04
    A ja po 41. urodzinach zdecydowałem się zakończyć dziewięcioletnie toksyczne (przemoc psychiczna) małżeństwo. 30.11.2018 złożyłem pozew. Mamy z grubsza uzgodnione nieorzekanie o winie. Córkę (8 l.) z wielkim żalem zostawiam z żoną, ale chcę oszczędzić małej całej ciągnącej się latami walki (jako mężczyzna mam niewielkie szanse na zatrzymanie dziecka). Kontakty mam ustalone w zadowalającej ilości i więcej nie ugram. Natomiast od tej decyzji czuję, że zupełnie inaczej oddycham, inaczej funkcjonuję. Wyzwalam się z lęków i traum. Chodzę na psychoterapię i powoli staję na nogi. Zacząłem ćwiczyć (hantle) i biegać. Po nowym roku odnowiłem pewną ważną dla mnie znajomość sprzed lat (po 15 latach też toksycznego małżeństwa od 2 l. jest w separacji, kompletuje papiery do sądu). I jak wszystko pójdzie dobrze, spróbujemy zacząć od nowa, tym razem normalne życie. Na wszystkich bogów w których nie wierzę, nigdy niczego w życiu tak nie pragnąłem, jak tego, żeby nam się teraz udało ten bajzel poukładać na nowo. Czuję, ze to moja ostatnia szansa na normalne życie; w przeszłości pod destrukcyjnym wpływem żony już dwukrotnie zakładałem pas na szyję. Trzeci raz byłby ostatni. Ale musi się udać.

• ~ulka
    ~ulka
    Napisane 29 stycznia 2020 - 18:31
    gratuluję i trzymam kciuki

• ~Feniks
    ~Feniks
    Napisane 02 lutego 2020 - 19:51
    Niestety wszystko nie jest takie proste. Euforia przeniosła nas przez rozwody, ale z czasem zaczęliśmy reagować na siebie wg starych schematów... lękowo, a jednocześnie zbyt polegając na drugiej stronie. Obecnie rozeszliśmy się w przyjaznej choć smutnej atmosferze, żeby poukładać sobie emocje w głowach i za jakiś czas, być może, zacząć od nowa, po głębokim resecie, wiedząc czego naprawdę chcemy. Czas pokaże. Co do mnie oddałbym za moją Panią życie, ale też wiem, że żeby być z Nią, muszę odbudować pewność siebie. A to trzeba zrobić samemu, bez wspierania się na czyjejś obecności.

• ~Còrka rybaka
    ~Còrka rybaka
    Napisane 02 lutego 2020 - 23:05
    Faceci potrafią wytłumaczyć sobie każdą podłość swoimi potrzebami, swoim pseudodojrzewaniem. A trudności w życiu pokazują prawdę kim są. Zwykle niestety okazuje się, że Wielkimi Egoistami. W pewnym wieku uciekają, szukają łatwych i tanich emocji. I zwykle budzą się, gdy jest za późno. Na wszystko. A miało być tak pięknie. Wyszło hu..owo. Jak zwykle. Okazuje się, że nie można na nich liczyć, niszczą ludzi, którzy im zaufali i ich pokochali. Brak dojrzałości i egoizm niestety zbierają coraz większe żniwo. Nic tego nie wytłumaczy.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook