Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

Wędka na morze

Rozpoczęte przez ~Janik, 24 lis 2017
  • avatar ~Janik ~Janik
    ~Janik
    Napisane 24 listopada 2017 - 12:35
    Witam, polecacie jakąś dobrą wędkę na łowienie na morzu? Dorsze szczególnie. Na razie wypożyczałem na kutrze, ale chyba zainwestuję w coś swojego. Chociaż te wypożyczane na Maszoperii np były dobre, więc nie wiem czy się opłaca kupować coś swojego. Czy macie jakiś sprawdzony sprzęt żeby mnie nie zrujnował totalnie finansowo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Staniszek ~Staniszek
    ~Staniszek
    Napisane 12 grudnia 2017 - 18:31
    to zależy, co łowisz. Jeśli jednak sprawdził ci się sprzęt na kutrze, to po prostu podpytaj obsługę/szypra gdzie to dostać i już. Albo oni polecą ci coś, co podpasuje. Pływałem kiedyś z nimi, ogarnięci ludzie, warto ich posłuchać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janik ~Janik
    ~Janik
    Napisane 23 grudnia 2017 - 20:31
    Na razie jednak zostałem przy wypożyczonym, ale cały czas myślę o swoim więc jak ktoś ma sprawdzony sprzęt to chętnie przyjmę rady, następny wypad już po nowym roku to i sprzęt zdążę skompletować. A łowię szczególnie dorsza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy