Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Po godzinach

Wakacje z rodziną

Rozpoczęte przez ~Seba, 01 cze 2013
  • avatar ~Seba ~Seba
    ~Seba
    Napisane 01 czerwca 2013 - 12:01
    Chcę zabrać rodzine na jakieś fajne, niedrogie wakacje w ciepłym miejscu. Sam preferuję wodę, żona lubi sie opalać, ale dzieci mam jeszcze dość małe, 3 i 9 lat. Jakie kierunki polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 03 czerwca 2013 - 19:09
    Chorwacja. Można jechać w ciemno. Kwaterę zawsze znajdziesz np. na 4 dni a potem zmiana miejsca. Trochę wypoczniecie i coś zwiedzicie. Polecam jeziora Plitwickie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Teddy ~Teddy
    ~Teddy
    Napisane 09 czerwca 2013 - 21:29
    Jeśli chodzi o cenki to polecam w Polsce nad jeziorkiem w Pszczewie. ośrodek Relaks właściciel S. Pomsta.
    Warunki wspaniałe, woda super , cenki do ugadania. Atrakcji w miasteczku i w oklolicach co nie miara. Na miejscu zabawy w wekendy. Super zespół..
    Do wypoczynku z dzieciakami w tym wieku super miejsce. sam sprawdziłem bo mam dzieci teraz w tym samym wieku a jeżdze tam od 4 lat. Wcześniej jeżdziłem w lubelskie nad jeziorko do wioseczki Białka. Ośrowdek wodociągów z Lublina . SUPER miejsce

    Jeśli masz zamiar wydać więcej pieniędzy to tylko Chorwacja. Tam gdziekolwiek pojedziesz masz murowany wspaniały wypoczynek i pogodę.


    pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kartek ~kartek
    ~kartek
    Napisane 27 czerwca 2013 - 16:38
    My będziemy tutaj - zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php Wybraliśmy Polskę z wielu względów, ale przede wszystkim chodzi o upadki biur podróży. Z drugiej strony oferta jest powalająca - basen, kort, place zabaw i atrakcje za śmieszne grosze... I dlatego lądujemy w Bieszczadach ;-0

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kajmik ~kajmik
    ~kajmik
    Napisane 04 sierpnia 2013 - 00:33
    jakbyś kiedyś planował romantyczny wyjazd bez dzieci, to nie znajdziesz lepszego miejsca, niż rezydencja Nad Wodospadem :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy