Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

wakacje w polsce

Rozpoczęte przez ~makszuu, 07 mar 2016
  • avatar ~makszuu ~makszuu
    ~makszuu
    Napisane 07 marca 2016 - 13:53
    "cudze chwalicie swego nie znacie" no własnie, nawiązując do cytatu panowie ;) w jakich miejscach w polsce mozna przeczyć niezapomniane wakacje i solidnie wypocząć ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebkoon ~sebkoon
    ~sebkoon
    Napisane 07 marca 2016 - 14:16
    świete słowa :) w polsce mamy mase pieknych miejsc i góry i morze i plaze i jeziora:) my z żoną co roku jezdzimy nad Bałtyk, w tym tez jedziemy do Mielna do hotelu Unitral, podobno mają swietne baseny solankowe, takze gdyby nawet pogoda nie wypalila to mozemy pływac w tamtejszych termach ,oprócz tego sądzę ze Mielno jest przepiękne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~beniek234 ~beniek234
    ~beniek234
    Napisane 07 marca 2016 - 23:46
    Tak jak już gdzieś na tym forum pisałem, my z żoną zwiedzamy Polskie miasta i w ferie padło na piękne podkarpacie. Weekend w Rzeszowie, a później bardziej na południe i Bieszczady. Jezeli chodzi o sam RZeszów, to z polecenia trafilismy na fajny hotel Ferdinand. Niezła oferta na każdą kieszeń i dobra lokalizacja - samo centrum miasta. No a Bieszczady... coś niesamowitego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fred ~Fred
    ~Fred
    Napisane 28 czerwca 2016 - 20:26
    A ja szukam czegoś "na już", bo obiecalem dziewczynie, ze ja ogarnę w tym roku wakacje. Zawsze ona to robi, a potem głowę mi suszy, że wszystko jest na jej głowie. Wiadomo, kobiety... Szukam raczej apartamentu, może małego domku, bo ma być romantycznie!!! Rany, ale jak się za to zabrać panowie? Nad naszym morzem miejscówka. Dojazd autem. Wakacje w sierpniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~heszkin ~heszkin
    ~heszkin
    Napisane 01 lipca 2016 - 11:29
    ja w tym roku zabieram całą rodzinkę na dwudniową wycieczkę do poznania. Cała podróż juz zaplanowana, jedziemy z Alfa Tour bo w tamtym roku też korzystalismy z ich usług i byłoby wszystko na tip-top. Potem we wrześniu planujemy jeszcze Paryż :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 11 lipca 2016 - 22:21
    A slyszeliście może o Interhome? Ktoś z nich korzystał? Ostatnio reklame w necie widziałem. Dojazd własny a na miejscu kwatera prywatna. Takie wakacje, ktore sobie trzeba samemu zorganizować, ale to wyzwanie jest, wiec fajnie akurat. Wyjazdy do hotelu bokami mi wychodzą i wiecznie ta sama muza nad basenem i kolejka do baru;) Jak ich znacie napiszcie cos, bo może to jest alternatywa na to lato.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 19 lipca 2016 - 14:01
    ~Marek napisał:
    A slyszeliście może o Interhome? Ktoś z nich korzystał?.

    Ja korzystałem :) Dla mnie samodzielne ogarnianie wakacji to nawet nie alternatywa, ale podstawowa opcja. Tak lubię, tak się dobrze czuję, tak najlepiej odpoczywam. Jeśli chodzi o samo biuro to nie ma obaw, jest bezpieczne, w rankingu Rzepy nawet najwyżej stoi, więc odpada ryzyko, ze zostaniemy za gdzieś za granicą skazani sami na siebie.
    A wracając do tematu wątku, w Polsce niezmiennie polecam Tatry i Bieszczady, mógłbym tam spędzać każde wolne. A tak bliżej centrum to fajnie sobie ogarnąć wycieczkę szlakiem Orlich Gniazd i zatrzymać się w Ojcowie lub Pieskowej Skale, po drodze pustynia błędowska (jak ja byłem to akurat była zamknięta; )) Ale zależy też czy lubicie aktywne wakacje i łażenie czy raczej wypoczynek na leżąco ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pilip ~Pilip
    ~Pilip
    Napisane 10 sierpnia 2016 - 12:55
    Lubię zwiedzać Polskę po swojemu. Fajnie jest na rowerze śmigać, np. na terenie Hel-Władysławowo. Przeważnie wygląda to tak, że wcześniej szukam noclegów na portalu nocujznami.pl, bo tam jest tanio, później rezerwuje sobie coś, co wpadnie w oko, a później myślę, co by tam można było zrobić ;) Zawsze świetnie się bawimy - czy to nad morzem, czy na Mazurach. Polecam zwiedzać Polskę, nawet niekoniecznie większe miasta, ale właśnie te małe, niepozorne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kerin ~Kerin
    ~Kerin
    Napisane 29 maja 2017 - 08:31
    Polska jest piękna. Polecam Kaszuby, a zwłaszcza Łebieńską Hutę. Nie jest daleko od Gdyni czy Sopotu, ale mimo wszystko miejski gwar tam nie dociera. Widoki piękne, dużo terenów zielonych. Jeśli ktoś chce zasmakować prawdziwej wsi i odpocząć bez tłumu turysty stów, to jest to miejsce idealne. My próbowaliśmy agroturystyki, zachęciła nas stronka agroturystykaumagdy.pl i mieszkało się super, łóżka komfortowe, w pokojach było to co trzeba. Na zewnątrz można było zrobić grilla czy ognisko, zagrać w ping ponga i bilard. Idealne miejsce dla lubiących długie spacery.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bazyliszek ~bazyliszek
    ~bazyliszek
    Napisane 09 czerwca 2017 - 14:42
    A my lubimy bardzo jeździć po Polsce jest tyle fajnych miejsc. Na początku lipca jedziemy do Sopotu. Nocleg już jest i mogę Wam poleci, bo w bardzo dobrym standardzie i niskiej cenie można coś znaleźć
    https://www.noclegowo.pl/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor84 ~Wiktor84
    ~Wiktor84
    Napisane 03 sierpnia 2017 - 01:03
    Zgadzam się, w Polsce jest mnóstwo pięknych miejsc gdzie można bardzo fajnie wypocząć sobie :) My z małżonką wybraliśmy się ostatnio na dolny śląsk. Cudownie było! Jakby ktoś szukał tam noclegów, to bardzo polecam apartamenty Kudowa - Zdrój na ulicy 1 maja :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olek6 ~olek6
    ~olek6
    Napisane 03 września 2017 - 16:11
    Zdecydowanie Kaszuby! Bez dwóch zdań :) Jakbyście szukali fajnego miejsca, to bardzo polecam Ośrodek Debrzyno :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamill0 ~kamill0
    ~kamill0
    Napisane 17 września 2017 - 23:56
    Nie ma to jak wakacje w Polsce, szczególnie na łonie natury :) Ja własnie wróciłam z koleżanką z wypoczynku w ośrodku Debrzyno na Kaszubach Miałyśmy tam ciszę, spokój i pełen relaks z dala od wielkiego miasta :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olek ~olek
    ~olek
    Napisane 27 września 2017 - 11:33
    my byliśmy w Krakowie, nocleg był w Miodosytnia na Kazimierzu, blisko centrum więc było co robić. Kraków ma sporo miejsc, o których nie miało się pojęcia więc naprawdę było super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Franek83 ~Franek83
    ~Franek83
    Napisane 05 października 2017 - 12:39
    Ja ze względu na dwójkę małych dzieci wakacje spędzam raczej w kraju :) Ale nie narzekam, bo u nas też są piękne i interesujące miejsca. Ostatniego lata wybraliśmy się całą rodziną do hotelu Grand Lubicz w Ustce: i było rewelacyjnie :) Wszyscy się dobrze bawiliśmy, jest tam tyle atrakcji, że dzieci nie mogły narzekać na nudę :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2017 - 20:04
    Ja też byłem ostatnio w Krakowie. Zgadzam się, że w Krakowie jest wiele miejsc, o których nie wszyscy słyszeli. Ja właśnie ostatnio odkryłem Zakrzowek, bo nasz hotel Panorama, w którym nocowaliśmy, jest położony dość blisko Zakrzówka. Przepiękne miejsce. Sam hotel też bardzo w porządku, a ceny zupełnie tanie jak na Kraków :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy