Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Waga a problemy z sercem

Rozpoczęte przez ~Adam40, 27 maj 2015
  • ~Adam40
    ~Adam40
    Napisane 27 maja 2015 - 22:26
    Zrzucić wagę po 40 nie jest łatwo, wiem po sobie. Długo nie mogłem sie na to zdecydować mimo nacisków żony i otoczenia. W końcu trafiły do mnie argumenty typu: "jak nie schudniesz to szybko będzie po tobie". Mam w rodzinie wiele przypadków ludzi po zawałach, z wieńcówką i podobnymi schorzeniami. Jak sobie uświadomiłem, że mnie też może czekać takie marne życie z chorobą, przełamałem się i postanowiłem o siebie zadbać.[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu Z cała pewnością pomógł mi serwis gramozycie.pl . W sumie, to naprawdę jest gra o życie, te wszystkie badania kontrole, zdrowe nawyki regularny ruch... A serwis pomaga człowiekowi dojść z tym wszystkim do ładu i motywuje do dalszego wysiłku. ]

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Ferdzia
    ~Ferdzia
    Napisane 30 czerwca 2017 - 05:55
    Można się przyzwyczaić do nowej diety i nowego stylu jedzenia.Po trzech miesiącach brania Slimunox schudłam ale również musiałam zmienić co nie co swoją dietę.Trzy miesiące to wystarczający okres aby przyzwyczaić się do zmian.U nie efektu jo-jo nie było chociaż schudłam 16 kg .

• ~Kama
    ~Kama
    Napisane 27 maja 2018 - 16:14
    To że schudłam dzięki Slimunox to jeden plus drugi i to ten ważniejszy to fakt że w końcu po wielu latach nauczyłam się jeść tak aby czuć się najedzonym a nie tyć.Korzystam z tego nie tylko ja ale również moje córki.Może jak teraz nauczą się jeść racjonalnie to w przyszłości nie będą miały problemów z nadwagą.

• ~Róża
    ~Róża
    Napisane 03 czerwca 2018 - 20:20

Na mnie Slimunox działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

• ~Renata
    ~Renata
    Napisane 24 czerwca 2018 - 19:05

Zanim zaczęłam zauważać efekty brania Foreverslimu musiałam zmienić swoje podejście do tego co jem i ile jem.Dopiero wtedy waga zaczęła spadać .Na dzień dzisiejszy ważę 7 kg mniej a do końca kuracji pozostał mi jeszcze miesiąc.

• ~Basia
    ~Basia
    Napisane 29 czerwca 2018 - 18:32

Stosując Slimunox mi bardziej zależało na tym aby schudnąć ze względów zdrowotnych niż ze względów estetycznych.Stosowałam dietę ruszałam się i przestrzegałam zasad kuracji i systematycznie brałam tabletki.I w końcu udało mi się schudnąć.Zdecydowanie czuję się teraz lepiej nie męczy mnie już zadyszka a co do figury nie powiem też się z niej cieszę.

• ~Elud
    ~Elud
    Napisane 21 lipca 2018 - 18:20
    Oczywiście dolegliwości tego typu mogą wynikać również z niewydolności serca i przewlekłych chorób układu oddechowego. Ale jeśli nie ma takich objawów jak obrzęk nóg, nadciśnienie tętnicze czy pojawianie się nagłej duszności to raczej można to wykluczyć. Dla pewności warto jednak wykonać ekg serca i zdjęcie klatki piersiowej i udać się do dobrego kardiologa https://ranking.abczdrowie.pl/s/Kardiolog

• ~kazik
    ~kazik
    Napisane 21 września 2018 - 17:11
    Oczywiście, ze waga ma na to wpływ. Przez nadwagę wszystkie narządy gorzej pracują i jest ciężej im funkcjonować. Najlepiej wybierz się do dietetyka [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk ] , który zrobi z tobą wywiad i na pewno skieruje na badania, a później dobierze dla ciebie odpowiednią dietę, która poprawi komfort twojego życia i zdrowie narządów

• ~Basia
    ~Basia
    Napisane 26 września 2018 - 19:10
    Moim zdnaiem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wpsomagających odchudzanie. W 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook