Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

utrzymaie ogrodu

Rozpoczęte przez ~bobeer, 29 mar 2017
  • avatar ~bobeer ~bobeer
    ~bobeer
    Napisane 29 marca 2017 - 10:56
    kto z Was ma ogród?? My przeprowadziliśmy się do domu po moim wujku, ma tam spory sad i ogród, tylko że dość zaiedbany i szukam czegoś do przycięcia gałęzi, czy nożyce elektryczne będą ok?? jakie polecacie, szukam czegos niedrogiego ale też dobrego jakosciowo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milo ~Milo
    ~Milo
    Napisane 10 kwietnia 2017 - 17:47
    Mój ogród jest zadbany, ale używam narzędzi od ryobi. Najpierw miałem od nich wyrzynarkę, żeby zbudować dzieciakom stelaż materac. Sprawdziła się świetnie więc kupuję każdy sprzęt od nich. Nożyce są mega! Kosiarka też śmiga. Myślę, że ogarniesz z nimi bajzel.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bobeer ~bobeer
    ~bobeer
    Napisane 18 kwietnia 2017 - 13:43
    o ryobi nie słyzałem, widziałem ze w leroy merlin mają, chyba się temu przyjrzę bliżej, po świętach będę mia kilka dni wolnego i jak pogoda bedzie sprzyjać to trzeba się zabrać za ten ogród

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefans ~stefans
    ~stefans
    Napisane 13 lipca 2017 - 14:15
    Nasz ogród nie jest jakiś bardzo zadbany, za to staramy się o to, żeby sprowadzać rośliny ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu nigdy się nie zawiedliśmy. Zamawiamy kwiaty i krzewy na roslinydoogrodu.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~daro ~daro
    ~daro
    Napisane 15 lipca 2017 - 13:53
    warto się zainteresować, robią bardzo dobrze elektronarzędzia i sprzęty do ogrodu i cena przystępna dla portfela, na yt sporo jest filmików z wykorzystaiem ich rzeczy, w castoramie też widziałem mają troche sprzętu. Mi się udało za pomocą ich wiertarki i pilarki zrobić fajną piaskownicę z siedziskiem dla syna, za darmo zdobyłem paletę i jedyny koszt to wkręty i lakierobejca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KamKon ~KamKon
    ~KamKon
    Napisane 27 sierpnia 2018 - 12:24
    Moje nożyce do żywopłotu od ryobi mają już drugi rok i nic się z nimi nie dzieje. Bateria trzyma praktycznie tyle samo, co na początku. No i są łatwiejsze w konserwowaniu niż narzędzia spalinowe :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mintol ~mintol
    ~mintol
    Napisane 16 lipca 2019 - 15:39
    Jestem przedstawicielem handlowym, więc w czasie urlopu zamykam się praktycznie w domu i siedzę w ogrodzie ile się da. Czasem zapraszam przyjaciół na grilla. Moja żona ma podobne potrzeby, więc spędzamy naprawdę przyjemne dwa tygodnie. Uwielbiam spokojną pracę w ogrodzie, ale sprzętu muszą też mi w pracy pomagać, a nie ją utrudniać, więc mam wszystko z akumulatorowej serii ryobi poukładane na półkach w szopie. Porządek musi być ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~glomski ~glomski
    ~glomski
    Napisane 22 lipca 2019 - 14:43
    jak ja chciałbym móc tak się zamknąć chociaż na kilka dni,żeby zając się ogrodem i nic nie robić. mam dzieci w podstawówce, więc zwykle to my z żoną organizujemy im czas w wakacje. ale narzędzia ryobi znam bardzo dobrze i korzysta mi sie też z nich bardzo dobrze, jedyny problem jest taki, że rzadko mam okazję, żęby to robić ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy