Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

urządzenie czyszczące do tarasów

Rozpoczęte przez ~Jacek, 19 mar 2020
  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 19 marca 2020 - 16:54
    Panowie potrzebuje pomocy, muszę kupić urządzenie czyszczące do tarasów i kostki, które będzie mi od razu wyrywało chwasty spomiędzy kostki, dobrze by było gdyby było bezprzewodowe i z jakimś dobrym akumulatorem. Możecie mi coś polecić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hubert ~Hubert
    ~Hubert
    Napisane 20 maja 2020 - 17:25
    jakiś czas temu kupiłem sprzęt ryobi w jakiejś dobrej promce w leroy, powiem Ci, ze bardzo fajny sprzęt, niedrogi, porządny i akumulator długo trzyma, a co najważniejsze taki zestarzały mech mi z zapuszczonego balkonu skutecznie usunął, więc polecam to

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bross ~bross
    ~bross
    Napisane 21 lipca 2020 - 20:30
    a którą masz wersję tej szczotki ryobi? Bo widzialem, że są dwie jedna z taką szerszą szczotką druga z dwoma kólkami i tam sie chyba da z tego co zorientowalem kólko druciane i chyba jeszcze jakieś z z tworzywa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy