Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

ubezpieczenie auta

Rozpoczęte przez ~mar4er, 05 gru 2017
  • avatar ~mar4er ~mar4er
    ~mar4er
    Napisane 05 grudnia 2017 - 09:08
    Na dniach chcę kupić nowe auto i od razu myślę o ubezpieczeniu, bo to jednak sporo kaski, a w mojej okolicy ostatnio jakoś na potęgę giną auta, jakie ubezpieczenia polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekkkk ~marekkkk
    ~marekkkk
    Napisane 05 grudnia 2017 - 21:08
    a jaki wóz planujesz kupić ? ja byłem teraz ubezpieczać też bo kupiłem w wyprzedaży rocznika Peugeota 308, autko na prawdę ekstra, a jeśli chodzi o ubezpieczenie to już zależy od twoich zniżek itd

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~polakos ~polakos
    ~polakos
    Napisane 03 stycznia 2018 - 09:49
    od paru lat mam samochód ubezpieczony w concordii, mam tam wykupione i oc i ac i nww, przydało sie jak podczas wichury na samochód spadł mi konar i wgniótł mi maskę, sporo dostałem kaski i mogłem doproawdzić auto do poprzedniego stanu, w takich sytuacjacch to się człowiek cieszy że to ubepieczenie ma i nie musi z własnej kieseni pokrywać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akson ~akson
    ~akson
    Napisane 29 kwietnia 2018 - 22:54
    Mi się upiekło z ubezpieczeniem bo bym został z niczym ale mialem kamerkę w aucie i nagrało mi się jak babka mi wymusza :) wiec jednak na prawde warto miec te kamerki. Ja sobie za nieduze pieniadze z xblitza model P100 kupiłem i widzicie jak mnie uratoał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy