Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

trymer do brody

Rozpoczęte przez ~aciek, 04 lip 2018
  • avatar ~aciek ~aciek
    ~aciek
    Napisane 04 lipca 2018 - 17:01
    Jaki dobry trymer do brody do 200 zł? Znacie jakieś ciekawe modele? Co myślice o produktach babyliss?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kapi ~Kapi
    ~Kapi
    Napisane 19 lipca 2018 - 21:06
    Ja właśnie na studia kupiłem synowi Babyliss T830E. Już obaj testowaliśmy i u niego to wiadomo, że super, bo ma dopiero coś, co zaczyna wyglądać, jak broda. Za to ja mam gęsty zarost i o dziwo poradził sobie z centymetrowymi włosami bez zgrzytu. No i kosztował zaledwie 150 złotych więc, jeszcze Ci 5 dych zostaje na olejek do brody ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filipko ~Filipko
    ~Filipko
    Napisane 20 lipca 2018 - 12:29
    Fakt, fajny jest ten trymer, o którym piszesz. Bardzo tani, ale trwały i fajnie się go używa. Ja mam jego poprzednią wersję już trzy lata, a nowszą też kupiłem synowi na studia. Niech młody się goli ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy