Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

trymer do brody

Rozpoczęte przez ~pawee;, 29 maj 2017
  • avatar ~fimpko ~fimpko
    ~fimpko
    Napisane 22 listopada 2018 - 10:37
    ja mam inny model, ale też oczywiście babyliss, żona zawsze używa tej marki, bo od nich kupuje jakieś suszarki czy prostownice, a odkąd ja mam dłuższą brodę, to też powiedziałą, żebym kupił sobie trymer bb. kupiłem i naprawdę jest wart swojej ceny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona ~Żona
    ~Żona
    Napisane 23 listopada 2018 - 12:05
    Napiszcie jakie macie modele bo sporo ich od babyliss.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kakorde ~kakorde
    ~kakorde
    Napisane 19 lutego 2019 - 09:45
    Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/andis-cordless-t-outliner-bezprzewodowy-trymer-do-wlosow.html To już pod potrzeby salonowe, ale coś takiego znakomicie również sprawdzi się w domu. Przynajmniej - takie są nasze doświadczenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mega ~Mega
    ~Mega
    Napisane 04 kwietnia 2019 - 11:55
    A ja właśnie zgarnąłem trymer babyliss T840E o 30% taniej, bo w euro jest promocja, więc bierzcie panowie. maszynka jest fajna, brat ma identyczną, tylko zapłacił więcej, bo nie poczekał na rabaty :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maksiok ~maksiok
    ~maksiok
    Napisane 04 kwietnia 2019 - 17:12
    o to dzięki za polecenie, właśnie się rozglądam za nowym trymerem, ten z babyliss wygląda na fajny, cena niezła, w euro można dorwać za stówkę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~loski ~loski
    ~loski
    Napisane 20 maja 2019 - 15:33
    Ja to w ogóle uważam, że mega fajnie mieć w domu porządny trymer i te, o których piszecie są naprawdę spoko, ale też czasem warto wybrać się do barbera, choćby po to, żeby budować takie męskie rytuały, co jest bardzo fajną sprawą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiWik ~wiWik
    ~wiWik
    Napisane 19 czerwca 2019 - 12:44
    widzę, że wielu z was poleca babyliss. wcale się nie dziwię. ja dostałem w tamtym roku od żony trymer od nich i już zapomniałem jak się używa tradycyjnej maszynki do golenia, bo z trymerem to o wiele wygodniejsze i zdecydowanie szybsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kemde ~kemde
    ~kemde
    Napisane 23 lipca 2019 - 07:09
    Proszę z tych coś wybierz - https://www.pro-sprzet.pl/category/trymery To rozwiązania profesjonalne, pod poważniesze zastosowania i powinno się to wam sprawdzić. Wiadomo, że w przypadku użytku domowego macie rozwiązanie na lata.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikszo ~mikszo
    ~mikszo
    Napisane 24 lipca 2019 - 16:53
    ja dostałem od żony na urodziny. nie pamiętałem marki, ale sprawdziłem i to też jest babyliss. ma elektroniczny wyświetlacz, co jest fajne, bo można dokładnie ustalić długość obcinania brody i zapamiętuje te ustawienia, więc tylko wlączam go, golę się i tak co 4-5 dni. bateria trzyma też fajnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arturro ~arturro
    ~arturro
    Napisane 28 lipca 2019 - 20:57
    Ja ostatnio zacząłem golić się dobrą maszynką na żyletki i jestem zadowolony. Jak dla mnie można osiągnąć super efekt gładkości, ale do stylizacji trymer na pewno wygodniejszy. Po goleniu natomiast nie ma nic lepszego niż olejek Masveri. Bardzo szybko niweluje podrażnienia i nawilża skórę.Ostatnio kupiłem go w Rossmanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~metrix ~metrix
    ~metrix
    Napisane 18 sierpnia 2019 - 14:57
    nie powiem nic nowego, że trymer do brody t840e to jest taki niezbędnik. bardzo fajna i lekka konstrukcja, więc spokojnie można go brać w podróż, a ja jestem przedstawicielem handlowym, to praktycznie cały czas nocuję po hotelach. trymer bardzo fajny, bo pozwala szybko przyciąć brodę, więc oszczędzam czas.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wolki ~Wolki
    ~Wolki
    Napisane 27 sierpnia 2019 - 14:01
    Też chyba zgarnę taki trymer babyliss, bo jednak już przestaje mi się podobać codzienne golenie, a tak raz-dwa razy w tygodniu podgolę się na 5 mm i cały czas będę fajnie wyglądać :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Finto ~Finto
    ~Finto
    Napisane 17 września 2019 - 18:31
    No, widzę, że babyliss tu zbiera sporo pozytywnych opinii. Moja żona też twierdzi, że mam u nich kupic, bo właśnie szukam trymera. Moje pytanie tylko brzmi, czy to są sprzęty, które można myć bezpośrednio pod bieżącą wodą? Tzn. domyślam się, że nie każdy model, ale czy w ogóle takie są?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gende ~gende
    ~gende
    Napisane 02 grudnia 2019 - 07:11
    Skoro już kupujesz i możesz sobie na niego pozwolić, to warto - fryzomania.pl/fox-piko-trymer-bezprzewodowy.html Po prostu najlepiej mieć porządne, solidne rozwiązanie, które kilka lat posłuży i będzie dawać jakość. Zwykły, prosty trymer może natychmiast paść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grocho ~grocho
    ~grocho
    Napisane 11 grudnia 2019 - 19:40
    Do mnie wczoraj przyjechał trymer z ostrzami z japońskiej stali od babyliss. Co za sprzęt! Ogólnie miałem problem z dokładnym goleniem, bo mam bardzo grube włosy. Ale z nim to golenie stało się mega łatwe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kadens ~kadens
    ~kadens
    Napisane 04 marca 2020 - 07:11
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuFajna opcja - fryzomania.pl/barbieri-shampoo-barba-szampon-do-brody-250ml.html ] A akurat pielęgnacja brody po prostu wymaga czasu, można uzyskać coś naprawdę fajnego. Nie da się jej utrzymać w dobrym stanie bez zastosowania solidnych kosmetyków. To podstawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miras ~Miras
    ~Miras
    Napisane 11 kwietnia 2020 - 19:36
    To prawda, kosmetyki przy zaroście to podstawa. Dla mnie ogarnianie brody bez olejku i mydła byłoby ciężkie. Macie jakieś olejki, które szczególnie polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Luis897 ~Luis897
    ~Luis897
    Napisane 18 maja 2020 - 08:48
    Faktycznie bez odpowiednich kosmetyków trudno odpowiednio zatroszczyć się o swoją brodę. Sam swego czasu ograniczałem się wyłącznie do podcinania zarostu. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJak się jednak okazało po lekturze artykuły na horex.pl/blog, ] warto sięgnąć po takie produkty jak: dobrej jakości mydło czy olejki nawilżające, które nie tylko wpływają na kondycję zarostu, ale też bardzo ładnie pachną:). Oczywiście nie możemy też zapominać o regularnym przycinaniu i stylizacji:).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mnich ~Mnich
    ~Mnich
    Napisane 27 lipca 2020 - 13:21
    Ja kupuję akcesoria do golenia w tym części do trymera philips bo jak zapuszczę za długą brodę to trymer nie wyrabia. Przy codziennym golenia maszynka daje rade.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szakal ~szakal
    ~szakal
    Napisane 28 kwietnia 2021 - 20:06
    Nikt nie mówił, że ogarnianie zarostu to łatwa sprawa.Dla ułatwienia zadania polecam zaopatrzyć się w specjalne kosmetyki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy