Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Tabletki na potencję i na opóźnienie wytrysku

Rozpoczęte przez ~kirps, 24 kwi 2017
  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 26 lutego 2018 - 08:50
    Po wizycie u seksuologa dostałem namiar na żel dr Penigreat, żebym przetestował. Miałem też zmienić dietę na śródziemnomorską. Dodałem też do jadłospisu sporo pobudzających afrodyzjaków, no i więcej ruchu na świeżym powietrzu. Problem szybkiego wytrysku zniknął po pół roku mniej więcej. Trzeba zmienić dość drastycznie bym powiedział dotychczasowy styl życia. Ten żel działa doraźnie i pozwala faktycznie na dłuższe zabawy. U mnie wydłużenie stosunku do 12 – 15 minut nastąpiło, więc wystarczająco ;) Wcześniej maks 5, chociaż moja kobieta nigdy się na przypadłość nie skarżyła. Wyleczyłem się dla siebie po prostu ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman 37 ~Roman 37
    ~Roman 37
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 06:58
    osobiście stosuję Titan Gel wzmacnia erekcję, mam większego penisa silniejszy wytrysk doznania też są na innym poziomie moja pani zadowolona, wypróbuj tylko szukaj oryginalnych opakowań a nie podróbek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KarolJab ~KarolJab
    ~KarolJab
    Napisane 15 maja 2018 - 11:28
    Ja się jakoś boję tego sidenafilu mimo wszystko. Jedni mówią, że ma skutki uboczne a inni że nie... Dla spokoju ducha zdecydowałem się kupić coś naturalnego i jestem zadowolony :) Polecam wszystkim Ereko, dobry skład!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ozik ~Ozik
    ~Ozik
    Napisane 29 czerwca 2018 - 16:10
    Polecam wybrać się do lekarza urologa lub lekarza seksuologa. Na pewno coś poradzą co ci nie zaszkodzi, a na pewno pomoże ;) https://ranking.abczdrowie.pl/s/Urolog

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek40 ~Tomek40
    ~Tomek40
    Napisane 26 sierpnia 2018 - 22:12
    Każdy zaczynał od tego co polecili mu inni. Mnie zaufany kumpel polecił Ereko. Terapia nie trwa bardzo krótko ale już minęło parę miesięcy odkąd zakończyłem brać te tabletki, a dalej wszystko u mnie ok :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 18 października 2018 - 18:47
    Pamiętajcie że sildenafil który obecnie jest dostępny bez recepty pod rożnymi nazwami to tak na prawdę substancja czynna viagry i czasem może mieć bardzo dużo skutków ubocznych, w tym tych poważnych.Może na początek coś z naturalnych składników, np. viteran? https://www.viteran.com/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~elen ~elen
    ~elen
    Napisane 29 października 2018 - 08:47
    skoro tak to i ja może go spróbuję, może cos pomoże

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Prego ~Prego
    ~Prego
    Napisane 14 grudnia 2018 - 05:24
    Panowie, spróbujcie sobie z tabletkami Last Longer. Dodatkowo można użyć żelu o tej samej nazwie. Sprawdzone, naprawdę działa:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 19 stycznia 2019 - 18:08
    Tka na zdrowego nie działa zjadłem całe opakowanie i nic dalej to samo zero efektow

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miron ~miron
    ~miron
    Napisane 28 stycznia 2019 - 08:39
    mnie pomógł supelment diety Penistim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artur_lew ~Artur_lew
    ~Artur_lew
    Napisane 20 lutego 2019 - 21:48
    Mając problemy z potencją trzeba zrobić coś więcej niż tylko brać rano tabletkę albo przed seksem (te sildenafile co tylko kamuflują chorobę, a koncerty na nich zarabiają krocie uzależniając od tego facetów). Trzeba się też zabrać za zmianę diety i dołożenie sportu. Niewiele trzeba ale naprawdę warto, bo wiadomo jak się żyje w dzisiejszych czasach. Suplementacja dobrymi preparatami też jest ważna. Z tych co są u nas dostępne to Ereko się sprawdza naprawdę dobrze, bo ma duże zawartości naturalnych wyciągów z roślin, które poprawiają libido i podnoszą potencję, przez co poprawia się ukrwienie ciał jamistych w penisie, co jest przyczyną problemów z wzwodem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asss ~asss
    ~asss
    Napisane 19 marca 2019 - 15:53
    a jak sport i dieta nie pomaga, to nabijać kasę koncernom na suplementy które są o wiele droższe niż sildenafil....
    po to jest zeby brać.... bez sildenafilu jest mniejszy członek co może samo w sobie powodować problemy....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sss ~sss
    ~sss
    Napisane 19 marca 2019 - 15:54
    ~miron napisał:
    mnie pomógł supelment diety Penistim


    mi nie pomógł nie polecam żadnym pseudo suplementów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jammal ~Jammal
    ~Jammal
    Napisane 25 marca 2019 - 14:28
    Hejka. Czy ktoś może używał chusteczek orgasm control? Nie za bardzo działaja na mnie prezerwatywy i zastanawiam się czy chusteczki może by pomogły.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kijan ~kijan
    ~kijan
    Napisane 28 marca 2019 - 14:32
    Ja używałem przez dłuższy czas i są spoko. Ale obecnie przerzuciliśmy się na spray orgasm control bo cenowo wychodzi bardziej opłacalnie niż same chusteczki (szczególnie jak się używa codziennie). Ale na początku zacznij od chusteczek, jak podziałają to potem ewentualnie zastanowisz się jeszcze nad kupieniem sobie sprayu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadeusz ~Tadeusz
    ~Tadeusz
    Napisane 12 kwietnia 2019 - 15:13
    Tabletki z sildenafilem są szkodliwe dla zdrowia i maja skutki uboczne .
    Osoby chore na cukrzyce i nadciśnienie powinni unikac tych tabletek.
    Dobrą alternatywą są suplementy takie jak Top Dystance lub Horse Men
    Na mnie działają bardzo dobrze i bez żadnych skutków ubocznych.
    47lat
    Pozdrawiam Tadeusz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 13 kwietnia 2019 - 06:44
    Potwierdzam Horse Men działaj bardzo dobrze na wywołanie erekcji . Co do Top Dystance jeszxze nie wiem ale niedlugo sie przekonam ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jammal ~Jammal
    ~Jammal
    Napisane 19 kwietnia 2019 - 13:28
    Nie faszerujcie się na poczatku tabletkami bo takie tabletki również maja swoje działania niepożadane. Na początku polecam wypróbować sobie po pierwsze prezerwatywy durex performa (przedłużające wytrysk) oraz jeśli nie chcecie uprawiać seksu chusteczki Orgasm control. Bardzo łatwo można nimi przedłużyć wytrysk.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ARTUR ~ARTUR
    ~ARTUR
    Napisane 02 maja 2019 - 14:14
    Ja też parę miesięcy temu trafiłem na ereko i po tym jak brałem 3 miesiące, to juz jest wszystko okej i nie mam już problemów z potencją czy przedwczesnym wytryskiem, a do tego choruję na nadciśnienie i mało który preparat mogę przyjmować, więc to Ereko jest bezpieczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dzon ~Dzon
    ~Dzon
    Napisane 20 maja 2019 - 23:14
    Znajomy kupił Top Dystance i dał jedną na spróbowanie i byłem zaskoczony działaniem.
    Jak ktoś chce żeby stał jak drąg to jest dla niego.
    Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy